Меню

Засоби Vichy від лупи

Лупа може дуже сильно зіпсувати життя тому, у кого вона з’являється. Адже часто її супроводжує свербіж шкіри голови, швидке забруднення волосся. А також це естетична проблема, адже часточки шкіри можуть падати на темний одяг, де їх дуже видно.

Багато хто вирішує спробувати народний спосіб. Їх насправді дуже багато, але далеко не всі вони ефективні. А тому варто звернути увагу на хороші засоби проти лущення шкіри голови для жінок та чоловіків від Vichy https://www.vichy.ua/.

Всі лікувальні засоби Vichy допоможуть позбутися лупи швидко і ефективно. Їх можна придбати в аптеках, а на офіційному сайті Ви можете ознайомитися з цікавою та корисною інформацією про кожен продукт, а також дізнатися про рекомендації бренду по використанню того або іншого засобу.

Про Vichy

У вулканічному регіоні Овернь, розташованому у Франції, знаходиться місто Віші. Ця територія відома з давніх-давен своїми термальними джерелами. Історія компанії Vichy почалася в 1931 році, коли зустрілися дві людини.

Ними були Жорж Герен і доктор Проспер Аллер. Перший приїхав в цей край через незагоєну рану, яку доктор Аллер порекомендував протирати водою з джерела Lucas. Так і з’ясувалося, що термальна вода заспокоює шкіру, зволожує її і загоює ранки і мікротравми.

Сьогодні вся продукція у своєму складі містить термальну воду з цього джерела. Косметика від лупи повинна не тільки маскувати її, вона ще спрямована на лікування цієї проблеми.

Що пропонує Vichy?

Всі засоби Vichy розділені на серії, кожна з яких спрямована на вирішення тієї чи іншої проблеми. Це ж стосується і продуктів для волосся. Серія Dercos – це ефективна косметика від лущення шкіри голови.

Найчастіше це з’являється внаслідок порушення мікробіома. Через це дерма сохне, лущиться, з’являється неприємний свербіж. Та й чимало естетичних проблем приносить це захворювання.

Читайте також:  Самые надежные валюты мира: актуальный топ-5 на 2019

Фахівці компанії Vichy підібрали такі компоненти для продуктів Dercos, які допомагають поліпшити стан шкіри, а, як наслідок, Ви дуже швидко побачите перші результати. Головне – вибрати потрібний засіб від лупи на голові.

Сьогодні Ви можете вибрати такі засоби від лупи від торгової марки Vichy:

  • шампунь для волосся від лупи для сухої шкіри голови. Саме такий тип дерми максимально схильний до появи лущення і свербіння. А тому потрібно вибрати засіб від сухої лупи, який буде зволожувати епідерміс і ефективно усувати свербіж. Цей шампунь Vichy від лупи заспокоює шкіру, швидко усуває лупу і запобігає її подальшому поверненню;
  • шампунь проти лупи для нормального і жирного волосся. Проблема жирного волосся – швидке її забруднення. А якщо сюди додати лущення, то проблема стає ще більш неприємною. Цей шампунь від лупи допоможе заспокоїти шкіру, зробити волосся більш свіжим і гарним;
  • Мікро Піл – засіб проти лупи, який виконує функції шампуню та скрабу. Він підійде тим, у кого жирна і стійка лупа, а також тим, у кого дуже жирна шкіра голови.

Ефективність всіх цих засобів доведено в лабораторних умовах, а також тими, хто ними вже скористався.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *