Меню

Ціни у Львові на пляж аквапарку у 2021 році

Одним із найулюбленіших місць не тільки малечі та підлітків, але й дорослих людей справедливо можна назвати аквапарк у Львові. В закладі є усе необхідне не тільки для гарного, але й для корисного відпочинку.

Як знайти?

Для будівництва величезного водного комплексу його власники обрали один із найбільш популярних та розвинених в плані інфраструктури спальний район. Добратись до вулиць Наукова чи Володимира Великого з легкістю можна з будь-якого іншого району міста.  Адреса аквапарку у Львові 2021: вулиця Княгині Ольги, номер 114. Це величезна будівля, котру просто нереально не побачити. аквапарк у Львові

Особливості закладу

Історія закладу розпочинається з червня 1985-го року. З початку свого заснування це був лише комплекс для водних видів спорту, головною метою котрого стало виховання у жителів міста фізичної культури, а також тренування спортсменів. В 2008-му році тут відбулась масштабна реконструкція і заклад став чудовим місцем для розваг для усієї родини. Зовсім не обов’язково вміти плавати, щоб відвідати це місце.

Як дає зрозуміти відео аквапарку у Львові, на сьогодні це один із найбільших закладів такого типу. Для користування відвідувачів доступні 5 басейнів, а також кілька закладів харчування. Поруч (в одній будівлі) знаходиться фітнес-центру, а також: спеціалізований магазин спортивного спорядження, дитяча кімната, аптека. Загальна площа закладу становить 13,5 тис. м. кв. Ціни у Львові на пляж аквапарку у 2021 році вже включають використання усіх акватруб та гірок.

Відпочивати тут можна і з маленькими дітками. Спеціально для них діє басейн із дітлахами.

Безпека

До питання безпеки в «Пляжі» (а саме так називається заклад) підходять з особливою серйозністю. Усі басейни заповнюються тільки профільтрованою водою. В аквапарку діє лабораторія, головним завданням котрої є періодична перевірка якості води. У разі невтішних результатів лабораторії здійснюється повна заміна усієї води.

Захворіти чи застудитись в басейнах неможна, адже тут використовуються спеціальні системи підігріву. До комфортної температури нагріваються і підлогової поверхні, а тому не боячись тут можна ходити босому. Щоб не виходити на вулицю із мокрою головою, відвідувачі мають змогу абсолютно безкоштовно скористатись фенами, що гостинно надаються для вільного користування в окремій кімнаті закладу.

В кожному залі безперервно працюють рятувальники та медичні працівники.

Щоб попередити можливі травми, але забезпечити максимально користий відпочинок, в аквапарку працюють професійні тренери, до котрих можна звернутись за порадами.До питання безпеки в «Пляжі»

Ціни в закладі

Варто зазначити, що ціни на аквапарк у Львові на офіційному сайті доволі демократичні. Бути постійним клієнтом закладу собі можуть дозволити фактично усі жителі Львівщини.

Так, за одну годину відпочинку в закладі доросла людина повинна заплатити 120 гривень, за 2 години – 210 гривень, а за цілий робочий день – 320 гривень.

Якщо є бажання користуватись ще й зоною «Релакс», де доступне використання аж 5-ти бань, тоді доведеться заплатити:

  • за годину – 180 грн.;
  • за 2 год. – 270 грн.;
  • за цілий день – 380 грн.

Ціни аквапарк у Львові в 2021 році не є однаковими для усіх. Заклад передбачає наявність так званих пільгових квитків. Скористатись такими мають право діти, зріст яких не перевищує 150 см, а також інваліди перших двох груп.Ціни в закладі

Відповідно, для таких категорій відвідувачів, ціни будуть наступними:

  • за голину – 120 грн.;
  • за 2 год. – 150 грн.;
  • за цілий день – 210 грн.

Якщо в закладі весело провести час має намір уся родина, тоді для неї також є деякі знижки. За повий день відпочинку у звичайних зонах родина у складі трьох осіб повинна заплатити 640 грн., а за кожну наступну дитину – 210 грн.

Читайте також:  Книги каких авторов в настоящее время пользуются наибольшим спросом

Якщо ж сім’я хоче скористатись і релакс-зоною тоді за трьох осіб за повний день перебування доведеться віддати 760 грн.

Групові тарифи діють для компаній від 15 осіб. Це особлива пропозиція для працівників якогось офісу, для шкіл та садочків. За 2 години звичайного квитка кожен із учасників групи повинен заплатити 180 грн. (тобто 90 грн. економії), за повний день 270 грн. (теж на 90 грн. менше, аніж у випадку самостійного відвідування). За пільговими умовами ціна для кожного учасника групи за 2 години становить 140 грн., а за повний день – 180 грн.

Однак, на цьому сюрпризи не завершуються. Протягом усього літа в Аквапарку діє так званий щасливий день. В 2021-му році ним обрана середа. Ціни в цей день тижня усі ціни зменшуються на 25-30%.

Важливою особливістю закладу, котра просто таки не може не порадувати батьків, є абсолютно безкоштовний вхід для усіх дітей, зріст котрих не перевищує 1 м.

Для усіх учасників АТО, що мають відповідні документи та можуть свій статус підтвердити, діє знижка 20%.

Додаткові послуги

Кожен відвідувач має змогу користуватись виключно зоною «Релакс», тобто саунами без басейну, гірок та водних процедур. За кожну хвилину перебування в таких доведеться заплатити по 5 гривень.

Також кожен охочий може обрати для себе користування «Джакузі». Одна хвилина такого задоволення обійдеться в 3 гривні. Кожна наступна, після першої, хвилина коштує 2 грн.

В закладі можна орендувати рушники. За маленький потрібно заплатити 10 грн., за великий – 20 грн.

Усі лежаки та будь-який інвентар, що міститься в усіх зонах закладу, може використовуватись безкоштовно.

Абонемент

Звісно, заклад не міг не потурбуватись і про тих, хто відвідує Аквапарк часто. Для таких осіб пропонуються особливо вигідні тарифи.

Найпростіший варіант із назвою «Аквапарк» пропонує картку, котра дає змогу відвідувати заклад кожного дня. Тривалість перебування на території закладу, відповідно до умов, – 1,5 години. За кожну «надмірну» хвилину (цю інформацію можна отримати з електронного браслета, що видається кожному відвідувачу) доведеться віддати додатково по 2 гривні. Картка пропонує використовувати виділений час на: аеробіку, 50 м басейн, аквапарк. Повна ціна – 700 грн., тобто по 24 грн. в день.

Читайте також:  Что сделать, чтобы кроссовки не скользили в зале?

Другий варіант – картка «Аквапарк +». Заплатити за таку доведеться 800 грн., тобто по 27 грн. на день. Усі умови та особливості такі, як і в попередньому варіанті, однак збільшує тривалість перебування на території закладу: по 2 години на день.

Найдорожчою вважається абонементна картка «Все в одному». Окрмі тих послуг, що пропонуються в картці «Аквапарк», відвідувач має нагоду також користуватися усіма банями зони «Релакс», джакузі. Тривалість перебування – 2 години. Вартість картки – 1200 грн., тобто по 40 грн. за одне заняття.

Для учасників АТО на абонементи закладу також діє хороша знижка – 10%.

Для тих, кому львівський аквапарк особливо сильно сподобався, заклад пропонує річні абонемент.

Окремі пропозиції діють для пенсіонерів, дітей, родин із 3-х членів, родин із 4-х членів, а також мами та дитини. хто відвідує Аквапарк часто...

Час роботи

Графік роботи аквапарку у Львові – це 7 днів на тиждень. З понеділка по суботу включно можна відвідувати заклад з 7:00 голину ранку і аж до 22:00.

В неділю заклад відкривається трішки пізніше – з 8:00 ранку, і працює на годину менше, тобто до 21:00.

Дитяча кімната буде відкритою щоденно, протягом цілого тижні з 10:00 по 19:00.

З такої інформації зрозуміло, що насолоджуватись водними розвагами, жителі Львівщини мають змогу у будь-який зручний час.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.