Меню

Де замовити хімчистку в Києві дешево

Стежити за порядком в будинку і чистотою власних речей – це запорука здоров’я членів сім’ї. Але, не завжди вдається власними силами привести в порядок домашній текстиль, оббивку меблів або вивести плями з одягу. У цьому питанні допоможуть професіонали, потрібно лише визначитися, де замовити хімчистку дивана на дому в Києві дешево і якісно.

Якісне очищення необхідно не тільки тоді, коли з’являються стійкі плями, в процесі експлуатації меблів, текстилю, теплих речей з’являються дрібні (ледве вловимі поглядом) плями, неприємний запах. Це складно усунути самостійно, не маючи спецобладнання і професійної побутової хімії.

Засаленість на рукавах або підлокітниках крісел, диванів легко можна усунути, допоможе хімчистка в Києві або виклик працівників на будинок.

Якісна хімія – запорука успіху

Важливо, віддати перевагу компанії, яка використовує в роботі не тільки якісну, але і щадну, неалергенного побутову хімію. Якісні професійні засоби стануть запорукою чистоти і безпеки текстильних виробів для дому, повсякденного носіння, а також килимів і хутряних товарів.

При бажанні можна здати речі безпосередньо в компанію або викликати фахівців додому, якщо передбачається негабаритний товар. Американська хімчистка пропонує великий спектр послуг в чищенні, а також лояльні, конкурентоспроможні ціни.

Звичайно, нерідко «відчайдушні домогосподарки» намагаються вивести плями від вина, трави, крові самостійно, очистити хутряні речі від пилу, не пошкодивши зовнішній вигляд. Але, стандартними засобами багато плями, цвіль не вивести. Без досвіду і спецзасобів захисту професійна хлорвмісних хімія може завдати шкоди не тільки виробу, але і створити опіки рук.

Важливо! У професійній хімчистці застосовують екологічно безпечні і чисті препарати, з відміткою «гіпоалергенні», виготовлені в таких країнах, як Англія, Німеччина. Це гарантія не тільки якісного очищення старих, «агресивних» плям, але і відсутність алергії, різкого запаху після чистки.

Серед основних препаратів, які застосовуються в компанії варто виділити наступні, що застосовуються в 3х етапної системі хімчистки:

Читайте також:  Из чего складывается имидж заведения — мелочи, определяющие интерьер
 • Порошок для чищення (професійний).
 • Засоби для виведення плям бренду «Prochem» (Англія).
 • Окисник (слабокислотні).

Ополіскувач використовується, щоб після застосування порошку і засобу для виведення плям надати текстилю первісний колір, м’якість.

Сучасні технології

Сьогодні застосовується велика кількість сучасних методик очистки, в залежності від матеріалу і ступеня забруднення вироби:

 • Безпечна, екологічна чистка паром;
 • Суха технологія за допомогою розчинника;
 • Шампунірованіе (із застосуванням піни);
 • Експрес хімчистка для малозабруднених товарів.

Спочатку співробітник компанії оцінить якість і особливості матеріалу, ступінь забруднення, поширення плями. Це гарантує кінцеву цілісність продукції і якість виконаної роботи.

Особливо актуально використовувати європейські засоби для чищення, якщо в будинку мережу діти і домашні тварини, щадні препарати не вимиваються, не залишаються на ручках діток і не викликають алергію.

Чистка в компанії і на дому

Спектр клінінгових послуг сьогодні великий, клієнт при зверненні отримує максимум: для кожного замовлення пропонується індивідуальний підхід: можливий виїзд на будинок для очищення важких, негабаритних виробів, в разі якщо у замовника немає можливість приїхати в компанію. Це незаперечна перевага, адже клієнт може відразу оцінити результат роботи і тільки після цього здійснити оплату.

Професійна хімчистка пропонує послуги клінінгу для наступних товарів:

 • Ворсові і безворсовие килими, хутряні килимки.
 • Шкіряні вироби (натуральна, еко, нубук), натуральні хутряні речі.
 • Натуральний, синтетичний текстиль.
 • Осінні, зимові теплі пуховики, пальто.
 • Бережна чистка постільної, подушок, матраців.
 • Якісне очищення штор, гардин з будь-яких матеріалів, усунення пилу, плісняви.

Крім цього можно замовити ремонт одягу, дрібний ремонт взуття і домашніх текстильних товарів, сумок.

Досвідчені співробітники знають і вміють поводитися з ексклюзивними, елітними предметами інтер’єру і одягу. Якісно і дешево будуть усунуті будь-які старі і нові плями, неприємні запахи сечі, гару, тютюну.

Читайте також:  Самые надежные валюты мира: актуальный топ-5 на 2019

Клієнтам пропонується доступна вартість, яка регулюється обсягом забруднення, розміром самого виробу, а також супутні послуги. Наприклад, якщо мова йде про хімчистку килимів з забиранням і доставкою в Києві недорого, ціна може змінюватися виходячи з того, чи буде  можливість його відкріпити від підлоги, чи відсунути меблі в кімнатах і т.д.

Якщо мова йде про матраци, на ціну впливає, чи буде проводитися чистка з однієї або двох сторін. Важливо, щоб замовник розповів, чи використовував попередньо для чищення будь-які агресивні засоби.

Завдяки великому досвіду працівників компанії в питаннях професійної хімчистки, кожен замовник може замовити всі необхідні послуги дешево.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.