Меню

Фази місяця на квітень 2022 року

Єдиний природний супутник, що обертається навколо Землі, впливає на процеси, які відбуваються у біологічних формах, існуючих на планеті. Місяць володіє силою гравітації, посилає енергетичні потоки, сприяє значним та локальним змінам у природному середовищі. Його влив відчувається у живих організмах на рівні молекул. Тож місячний календар на квітень 2022 року допоможе уникнути несподіваних сюрпризів.

Особливості впливу

Астрологи стверджують, що існує зв’язок між діями людей та положенням, яке займає супутник на небі. Коли світило переходить з одної фази на іншу спостерігаються зміни не тільки у фізіологічному стані особи, а в емоційному. Світило впливає навіть на поведінку людей.

Чи принесе безліч несподіванок молодий місяць на квітень 2022, неважко дізнатися, якщо уважно ознайомитися з календарем, що складають астрологи. Така інформація дає змогу підготуватися до того, що принесе ця фаза небесного світила.

Періоди місяця

У відповідності до прогнозу квітень гарантує відносний спокій, але очікуються й періоди підвищення активності супутника Землі. Більшість людей не відчуватимуть негативного впливу на стан здоров’я, воно може погіршитися лише у пацієнтів, що страждають від хронічних патологій серця та судин.

Чотири фази місяця на квітень 2022 року, діятимуть неоднаково, а починатимуться з 6 числа останньою чвертю, коли сила космічного тіла зменшується. Астрологи радять в цьому періоді не закінчувати важливі справи, не вкладати гроші в нові проекти, а ліпше проаналізувати минулі помилки, попрацювати над вдосконаленням знань. Керує цією фазою Козеріг.

Молодий місяць завітає на тиждень з 16 квітня. Він не принесе з собою неприємних несподіванок. Навпаки в цьому періоді потрібно братися за розробку планів, закінчувати роботи, що вже давно мали реалізуватися.  Тілець допоможе їм втілитися в життя.

Читайте також:  Скільки робочих днів у лютому 2022 року?

Змінить такий знак зодіаку Лев, що прийде з першою чвертю 23 квітня. Ця фаза має донести позитивні результати тим людям, що працювали в молодий місяць, не покладаючи рук. Небесне світило збільшить свою енергію у багато разів, адже знаходитиметься під впливом потужного сузір’я.

Скорпіон керуватиме з 30 числа, саме тоді розпочнеться повний місяць у квітні 2022 року. В цій фазі варто відмовитися від спокус, стримуватися від власних бажань, адже наслідки можуть бути сумними. В такому періоді бажано осмислювати кожний крок, що робиться в особистому житті та у професійній сфері.Скорпіон керуватиме...

Несприятливі дні

У другий день квітня небесне світило знаходитиметься у Скорпіоні. Тож потрібно зосередитися на роботі, взятися за нові проекти та відкласти домашні справи. Але якщо комусь із рідних необхідно допомога, відмовляти не можна, адже таким чином недовго завести ворогів серед найрідніших людей.

Четверте квітня приходиться на спадний місяць, що знаходиться під керуванням Стрільця. Цей знак зодіаку не сприяє роботи з землею та фізичній праці тож краще зосередитися на вирішенні фінансових питань.

Якщо уважно вивчити місячний календар на квітень 2022, стане зрозуміло, що несприятливих днів у ньому чимало.

Шосте число, коли супутник Землі знаходитиметься Стрільці, не віщує нічого доброго. Важливі рішення краще відкласти, бо від цього залежить власне життя та добробут родини. Все тріщатиме по швах, валитиметься з рук. На гарний настрій, вдалу справу очікувати не варто.

Читайте також:  Місячний посівний календар на липень 2021 року

7 квітня все піде краще, будуть підписані нові угоди. Але заздрощі кола, що оточує, можуть звести все нанівець.

За події, що відбуватимуться 8 числа, відповідатиме Козеріг. Астрологи радять повірити в себе, розпочати нові проекти, але бути дуже обережними, бо не важко повестися на провокацію.

На 9 квітня небесне тіло переміститься у сузір’я Водолія. В цей день не можна сидіти вдома, а варто брати участь у конференціях, семінарах, де поспілкуватися з цікавими особистостями.

Не сприятимуть успіху всі дні, що починаються з 10 та закінчуються 16 числом. Але якщо людина не злякається труднощів, прислуховуватиметься до порад, то навіть у цьому періоді можна отримати дохід, посісти вищу посаду, пройти гідно через важкі випробування.

Несприятливі дні очікуються 20,23 та в останній день квітня, в якому варто позбутися спілкування з недоброзичливими людьми, не витрачати на них свої сили. Адже в оточенні є справжні друзі, на яких можна покластися, бо вони ніколи не підведуть.

Сприятливі дні

Весняний місяць порадує чудовою погодою, яскравим сонцем, смарагдовою зеленню, теплом, якого не вистачило у березні, дасть надію на краще.

Першого квітня космічне тіло перебуватиме у Терезах, коли можна відкласти справи в любій сфері та зайнятися родиною, поспілкуватися з друзями. Досягнути успіху та добробуту вдасться, якщо поєднане несумісне.

17 квітня надійде безліч пропозицій, і якщо зацікавитися новими аспектами життя, успіх не забариться, робота приноситиме справжнє задоволення. В цей день місяць знаходитиметься у Тільці, тож треба скористатися цим шансом.

18 квітня потрібно не лінуватися, краще сконцентрувати увагу на своїй меті. Адже завітають нові ідеї, які допоможуть вирішити складні питання, знайти нових друзів. Вдалим буде 19 число, коли небесне світило знаходитиметься у сузір’я Близнюків. В цей день можна підписувати контракти, купувати дорогі речі, брати гроші в кредит.

Читайте також:  Визначні дати березня 2022 року

Найбільш сприятливий період настане з 25 квітня. Одинокі особи зустрінуть свою половину, й життя зміниться докорінно. Очікується багато цікавих подій і заходів, знайомство з впливовими людьми. На 28 день місяця, коли керуватимуть Терези, варто просто відпочити, аби набратися сил та енергії на нові здобутки.

Позитивні зміни в особистому житті можуть відбутися, якщо проявити ініціативу 29 квітня. Сприятливим день буде й для професійної роботи. Керівництво запропонує вищу посаду, видасть премію.

Місячний календар, що складається астрологами кожного року, допомагає планувати справи. Є в квітні дні, які краще присвятити родині та не починати нових справ, але й такі, що сприяють успіху, дарують гарний настрій, надію на багате та щасливе життя.Позитивні зміни в особистому житті ...

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *