Меню

Глава МОЗ ФРН пообіцяв Україні велику допомогу в медичній сфері

Міністри охорони здоров'я України та Німеччини Віктор Ляшко та Карл Лаутербах

Україна

Глава МОЗ ФРН пообіцяв Україні велику допомогу в медичній сфері

Німеччина підтримає Україну в лікуванні тяжко поранених, заявив Лаутербах під час візиту до цієї країни. Він прибув із командою хірургів та лікарів швидкої допомоги, які допоможуть у створенні центрів лікування травм та опіків.

Міністри охорони здоров'я України та Німеччини Віктор Ляшко та Карл Лаутербах

Міністри охорони здоров’я України та Німеччини Віктор Ляшко (ліворуч) та Карл Лаутербах у Львові

На тлі російського вторгнення, що триває, міністр охорони здоров’я ФРН Карл Лаутербах (Karl Lauterbach) відвідав Україну і пообіцяв велику підтримку в медичній сфері, зокрема в лікуванні тяжко поранених. “Україна потребує гуманітарної допомоги так само терміново, як і нашої військової підтримки”, – заявив він у п’ятницю, 10 червня, у Львові, де його прийняв голова українського МОЗ Віктор Ляшко.

Міністр прибув із командою хірургів та лікарів швидкої допомоги

В ефірі німецького телеканалу ARD Лаутербах повідомив, що він прибув із командою хірургів та інших спеціалістів. Вони допоможуть у лікуванні постраждалих із сильними опіками, проведуть навчання українських медиків і допоможуть у створенні опікових центрів, заявив він. Крім того, уряд Німеччини підтримає встановлення контейнерних майстерень зі створення протезів. Через Федеральну лікарську палату надійшли пропозиції щодо роботи в Україні від 200 хірургів та лікарів швидкої допомоги.

“Діти наступають на міни, втрачають кінцівки. Обстрілюються багатоквартирні будинки, тяжкі поранення зазнають ні в чому не винні мирні жителі та діти”, – заявив Лаутербах. У програмі його візиту також є відвідування кількох лікарень та участь у конференції донорів про створення реабілітаційного центру для інвалідів війни.

Читайте також:  Утренний обстрел попал в Дарницкий вагоноремонтный завод, там не было военной техники – УЗ

Того ж дня до України приїхав міністр продовольства та сільського господарства Німеччини Джем Ездемір (Cem Özdemir). “Ми проводимо тут гуманітарну ініціативу від імені всього федерального уряду, включаючи (канцлера. – ред.) Олафа Шольца (Olaf Scholz)”, – повідомив Лаутербах.

Дивіться також:

Дивитися відео 02:58

Як і хто надає тим, хто пережив окупацію в Гостомелі психологічну допомогу (24.05.2022)

Аудіо- та відеофайли на тему

 • Дата
  10.06.2022
 • Автор
  Ольга Лебедєва
 • Теми
  Фотохроніка війни в Україні, Сєвєродонецьк, Війна в Україні: хроніка подій
 • Ключові слова
  війна в Україні, допомога Німеччині Україні, Карл Лаутербах, міністр охорони здоров’я Німеччини, створення опікових центрів, тяжко поранені, інваліди війни
 • Зворотній зв’язок: Написати в редакцію
 • Надрукувати
  Надрукувати цю сторінку
 • Постійне посилання

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.