Меню

Гороскоп по знаках зодіаку на березень 2021 року

Жовта Свіня у березні обіцяє всім знакам зодіаку дати добрячий урок із самоконтролю, товариськості та вміння дбати про себе. Перший місяць весни принесе із собою цілий потік емоцій та зустрічей, а от як ними скористатися – справа нелегка. Гороскоп на березень 2021 року для всіх знаків зодіаку допоможе підготуватися до несподіванок долі.

Для тих, хто іще не зустрів свою половинку, березень обіцяє чимало цікавих знайомств. Будьте обережні: за хвилею емоцій можна припуститися помилок, тож не сплутайте готовність партнера до серйозних стосунків із бажанням пофліртувати.

Якщо ж ваше серце вже давно зайняте, а руку прикрашає обручка, то знайте, що й вам варто бути обачними: у березні вируватимуть такі пристрасті, що стосунки можуть бути під загрозою. Розважливість, взаємна повага, вміння порахувати до десяти у кризових ситуаціях цілком можуть врятувати шлюб. Якщо ж ви таки піддастеся власним емоціям й зруйнуєте стосунки, то, найімовірніше, нікого із пари це не зробить щасливішим.

Для збереження душевного спокою та фізичного здоров’я у березні всім знакам зодіаку варто подумати про заняття спортом та здорове харчування. До типового весняного авітамінозу та вірусів цього року додасться ще й постійний стрес. Окрім того, у спортзалі легко зав’язати знайомство із цікавими людьми, що можуть стати як партнерами в житті, так і в бізнесі.

До речі, бізнесменам та й всім простим смертним у березні варто переглянути свої статті видатків. Цілком можливо, що потакаючи якимось незначним бажанням чи віянням, ви вже утворили добрячу діру у власному гаманці. Символ року радить бути обачним із витратами. Не бійтесь стати скнарою, просто навчіться по-новому дивитися на потреби.бик у березні

Гороскоп на березень 2021 року для Овна

Гаряча та діяльна натура Овнів у березні може дозволити собі все: хотіли сходити на «швидкі побачення» – вперед, мріяли про нове авто, поїздку, курси макраме – вперед. Цього місяця людям буде потрібне ваше вміння діяти енергійно та «тягнути» за собою лежачих, тож вам всіляко допомагатимуть. Овнам, які на перше місце звикли ставити роботу, варто очікувати на підвищення чи визнання заслуг в якійсь іншій формі. Щоб активний темп життя не збив вас самих із ніг, варто в останній тиждень місяця дозволити собі короткочасну відпустку чи суттєве вбавляння темпу: такий хід дасть вам змогу не тільки сили поновити, а й краще проаналізувати ситуацію, відсторонившись. Після такої відпустки вам неодмінно вдасться прийняти правильні, хоч, може, й неочікувані ні для кого рішення.

Варто бути обережними:

 1. Овнам не варто планувати серйозних справ чи надмірних фізичних навантажень 2,17, 31 березня (дні повного та нового місяця);
 2. Активна діяльність на всіх фронтах не має означати «влипання в історії», особливо якщо справа пов’язана із грішми. Авантюри такого плану однозначно вийдуть боком.
 3. Чому ви досі не у лікаря? Якщо є хронічна проблема, то розв’яжіть її в березні. Далі тягнути не можна.для Овна

Гороскоп на березень 2021 року для Тільця

Впертість та безкомпромісність допомагають Тільцям ставити чіткі цілі й доходити до них. Та чи це єдині методи, що допоможуть здобути бажане? У березні життя спробує вам показати інші шляхи.

Для Тільців, що потребують знайти другу половинку чи просто надійного друга, відкриються таємниці уважного слухання, мовчання, тактовності, ласки. Виявляється, що для побудови справді добрих стосунків із людьми, їх не треба «вичавлювати» чи змушувати до любові! Таке відкриття допоможе вам знайти баланс у постійно напруженому житті: постійне балансування між обов’язками та дуже важливими обов’язками виснажує й тіло, й серце, а любов та довготерпіння подарують тривалу рівновагу.

Якщо ваша робота, навчання, родина підштовхують вас до переїзду за межі країни, то березень – вдалий час для таких змін.

Обережність не завадить:

 1. Якщо ви збираєтеся придбати нерухомість, то неодмінно знайдете вдалий варіант. Проте будьте обережні із людьми, які пропонуватимуть угоду: залучіть до таких справ фахових помічників, щоб не втрапити на гачок до шахраїв.
 2. І знову вміння слухати. Чимало людей дадуть вам у березні гарні поради. Не пропустіть їх повз вуха!
 3. Темпи роботи можете й не збавляти. Можете й на другу роботу влаштуватися. А от про зміну графіку – потурбуйтесь: сон має бути міцним, здоровим, тривалістю не менше 6-8 годин, навіть якщо світ без вас загине.для Тільця

Гороскоп на березень 2021 року для Близнюків

У березні Близнюкам пощастить відчувати себе постійно в центрі уваги. Якою буде ця увага – залежить від вашого вміння контролювати нездорові потяги. Товариськість та потяг до авантюр можуть допомогти на роботі: одна вдала авантюра суттєво покращить ваш фінансовий стан. Проте ігри в стосунках можуть зруйнувати найміцніші шлюби: випробовування нервів партнера, зрада для урізноманітнення стосунків – погана ідея.

Читайте також:  Загальний гороскоп для Стрільця 2020

Тяга до самостійності в прийнятті рішень та самореалізації цілком вдовольниться у березні. Якщо ви зважитеся на відкриття власної справи – чекайте успіху.

Варто задуматися над правильністю вашої поведінки в березні у таких випадках:

 1. Тяга до матеріального благополуччя призвела до побудови стосунків із некоханою людиною. Краще облиште такі способи поповнити гаманець: шлюб, скоріш за все, розпадеться ще в цьому році, а до фінансових проблем додадуться ще й ряд особистих.
 2. Близнюки, які полюбляють веселі компанії, клуби, нічні розваги, мали б відвідати у березні лікаря: цілком можливо, що не всі ваші внутрішні органи й надалі готові так веселитися.
 3. Сімейним Близнюкам варто додати нотки романтики, а не нервозності в стосунки. Похід в гори чи прогулянка вечірнім містом цілком підійдуть.для Близнюків

Гороскоп на березень 2021 року для Рака

Життя Раків у березні буде, напевно, найнасиченішим серед усіх інших знаків зодіаку. Любителі порядку й виважених рішень, Раки раптом з’ясують, що спонтанність й потакання своїм давнім прагненням – ось ключ до справжнього успіху. Особливо, якщо йдеться про роботу: вам вдасться розпочати свою справу, або досягнути чималих успіхів у старій. Звісно, без перешкод не обійдеться, бо люди добре відчувають, кому до рук пливе щастя, проте шанси вистояти у вас дуже високі.

Особисте життя теж не дозволить сумувати: у сімейних Раків може з’явитися потреба і можливість переїзду. Навіть не вагайтесь! Така зміна лише спершу видаватиметься негативною. В часі це дасть вам більше самостійності та можливостей будувати здорову родину.

Якщо ж ви в пошуках партнера, то не бійтесь влаштувати кастинг: вроджена здатність Раків бачити внутрішню суть людини допоможе вам розкрити, хто тільки грає, а хто готовий бути поряд все життя.

Особливої уваги потребують:

 1. Питання фінансів. Раки ощадливі від природи. У березні ця риса не має дати збою!
 2. Важливі рішення, що зачіпають всю родину, не мають прийматися в індивідуальному порядку. Порадьтесь із близькими.
 3. Варто подбати про здоровий відпочинок: піші прогулянки, басейн хоч би раз на тиждень дадуть не гірший результат, ніж місячна відпустка. Головне, щоб помірні заняття спортом були регулярними.

Гороскоп на березень 2021 року для Лева

Особисте життя Левів у березні приготує чимало сюрпризів: вам доведеться вирішувати, чи варто й далі накопичувати багаж взаємних недомовок, чи варто дати спокій тому, хто так і не став «половинкою».

Стресів не вдасться уникнути ні вдома, ні на роботі. Лише ваша честолюбність та високі запити до себе дозволять вийти із лавини вимог, додаткових доручень та фінансової нестабільності. Допомога й підтримка можуть прийти від друзів чи колег. Це буде приємною несподіванкою, але прийміть будь-яку допомогу із вдячністю.

Почніть дбати про власне здоров’я більш ретельно: тут йдеться не тільки про заняття спортом чи вчасний похід до лікаря, а й про раціональне харчування. Леви, які звикли їсти багато, а особливо смаженого, копченого, жирного можуть в березні добряче поплатитися за свої кулінарні слабкості.

Щоб легше перебороти всі труднощі березня спробуйте:

 1. Говорити із близькими частіше у приємних зовнішніх обставинах. Прогулянка у парку й розмова по щирості допоможе врятувати дружні, сімейні стосунки від зрад й недомовок. Якщо не можете уявити, із чого розпочати розмову й чого взагалі злазити із дивана, то купіть пса. Родинні прогулянки із твариною врятували не один шлюб.
 2. Повчитися чекати. Гаряча кров Лева не надто любить вичікувати, але у березні у всіх типах стосунків вам краще буде завмерти в траві й чекати терпляче на можливості, а не бігати всюди, а тим самим відлякувати все варте уваги.для Лева

Гороскоп на березень 2021 року для Діви

Березень для Дів – справжнє пекло: до цього часу відкладалося «на потім» так багато справ, що зараз їхня хвиля може й втопити. Будьте обачними й терплячими! Можливо, на цей місяць доведеться навіть завести записник й розписувати справи по хвилинах. Такий хід дозволить не тільки зробити все недороблене, а й здобути корисні навички із планування.

Читайте також:  Загальний гороскоп для Тельця 2020

Сімейні Діви накопичили чимало справ і в сімейному житті. Цілком можливо, що ваше рішення покинути партнера й іти далі своїм шляхом самостійно чи з іншою людиною – правильне. Проте добре зважуйте, де йдеться тільки про емоції, а де про реальні проблеми.

Гроші й Діви ризикують в березні не зустрічатися: цьому знаку не варто сподіватися на отримання спадщини, виграш в лотерею,  кредит під низький відсоток. Єдине, що вас врятує, – системна праця й тверезий підхід до видатків.

Особливої уваги від Дів потребують:

 1. Здоров’я. Самолікування, самонавіювання більше не допоможуть. Тільки традиційна медицина. Чим швидше ви до неї звернетеся, тим більше шансів прожити довге здорове життя.
 2. Стосунки. Бажання до фінансової незалежності краде ваш час на спілкування із близькими. Грошей у березні багато заробити не вдасться, а от стосунки можна покращити на роки.

Гороскоп на березень 2021 року для Терезів

Типове для Терезів гойдання від одних крайнощів до інших не обіцяє нічого хорошого в березні. Варто задуматися і про золоту середину в стосунках, і у фінансових справах. Березень – гарний час для укладання шлюбу, або прийняття остаточного рішення щодо розриву. Конкретика в особистих стосунках допоможе стабілізувати й інші сфери.

Що ж до фінансів, то Терезам варто поглянути на свої витрати під новим кутом: чи все із придбаного вам дійсно потрібне? Навіть якщо мова про дрібнички. Наприклад, про цукерки кожного дня. Навчіться контролювати витрати, інакше боргова яма, в яку ризикуєте потрапити в березні, затягне вас у себе на увесь рік.

Вміння відверто говорити про свої почуття й емоції, що накопичувалися упродовж тривалого часу, дозволить налагодити стосунки із близькими та уникнути серйозних проблем із здоров’ям.

Обрежними слід бути:

 1. Із новими починаннями в сфері бізнесу. Позики вам ні до чого. Краще покладіться на своє вроджене чуття справи та власні сили. Наполеглива праця дасть свій результат вже незабаром.
 2. Із висотою.  Якщо ви мріяли стрибнути із парашутом чи помити вікна у квартирі на 9 поверсі, то березень – не найкращий час. Існує висока ймовірність травми хребта.для Терезів

Гороскоп на березень 2021 року для Скорпіона

Перший весняний місяць простимулює Скорпіонів до напруженої роботи над собою. Не варто чекати в цьому місяці подарунків долі. Все, що ви отримаєте, на пряму залежить від докладених зусиль.

В особистому житті не варто чекати яскравих перемін. Для самотніх Скорпіонів – це вдалий час для обмірковування своїх стосунків із людьми взагалі. Можливо, вам вдасться помітити важливу рису, що заважає будувати тривалі стосунки. Якщо помітите й виправитеся, то вже незабаром на вас чекатимуть міцні стосунки на довгі роки.

Спроби стати мільйонером за один день теж варто відкинути. Такий підхід у поєднанні із бажанням розкидатися грішми з приводу й без може завести Скорпіонів на небезпечний шлях авантюр. Найкращим порадником у сфері фінансів для Скорпіонів стане поміркованість: різка зміна роботи, переїзд – нічого не змінять в кращий бік.

Зосередитися варто на:

 1. Самовдосконаленні. Йдеться не тільки про психологічний аспект та вміння спілкуватися. Якщо Скорпіони почнуть в березні поглиблювати свої знання в будь-якій сфері на курсах, тренінгах, просто системно щось читаючи, то отримають неперевершену можливість для самореалізації вже в найближчі місяці.
 2. Дисципліні. На жаль, ніхто нічого не зробить замість вас. Тож, щоб уникнути проблем, не відкладайте справ на потім. Йдеться про здоров’я чи про планове прибирання – зробіть справу вчасно.для Скорпіона

Гороскоп на березень 2021 року для Стрільця

Березень може стати для Стрільців часом початку найбільших звершень у житті. Головне, про що варто пам’ятати, сферу цих звершень ви виберете самостійно: мріяли про шлюб – так і буде, хотіли підвищення на роботі – отримаєте. Тож будьте конкретними та обережними зі своїми бажаннями.

Стрільцям варто забути про пошуки гострих відчуттів у плані особистих стосунків: в сімейних парах це породить зайві конфлікти, а пошук нових стосунків не варто вести із надмірною агресією.

Читайте також:  Загальний гороскоп для Терезів 2020

Робота не принесе цього місяця додаткових прибутків. Щоб не загрузнути в боргах, Стрільцям варто подумати про додаткові легальні джерела заробітку та про планування витрат. Бажання до постійної незалежності іноді змушує вас кидатися в крайнощі: якщо маєте принципи, то будьте готові їх захищати. Просто відмовчатися й отримати свободу дій не вийде.

Зверніть увагу на:

 1. Емоційний стан. Стрільці звикли брати близько до серця все почуте. Така риса здоров’я не додасть. Варто подумати про короткочасний відпочинок, похід до психолога чи священика.
 2. Підхід до роботи. Щоб отримати більше грошей, не обов’язково змінювати роботу. Можливо, достатньо буде змінити підхід до виконання деяких професійних обов’язків, щоб і робота в радість була, і гроші не викидалися на вітер.

Гороскоп на березень 2021 року для Козерога

Успіх до Козерогів завітає в березні й залишиться в житті на довго. А от в чому він буде полягати – в самореалізації, роботі, особистих стосунках, – вибирає кожен сам. Просто одразу варто зрозуміти, що зробити все не вдасться, тож не бійтесь взяти на себе відповідальність за складний вибір.

Для самотніх Козерогів настав час для уважних спостережень: ваша половинка поряд. Не кидайтесь на яскраву обгортку! Партнером на все життя може бути людина, яка не притягує до себе надто багато уваги.

У березні виникатиме потреба спонтанно витрачати доволі значні суми на побутові речі. Хай Козерогів це не засмучує. До літа фінансова ситуація стане досить оптимістичною, а витрачені в березні гроші не були викинутими на вітер.

Для того, щоб перший весняний місяць став початком гарних подій, варто:

 1. Спостерігати. Козероги вміють розбиратися в людях. Не забувайте про цю рису! Не міняйте її на спонтанність. Виважене прийняття рішень в особистому чи діловому житті дасть хороші результати вже в найближчі місяці.
 2. Подбати про систему травлення. Трудоголізм не сприяє здоровому підходу до харчування. Подумайте, можливо настав час «підлатати» свій шлунок.

Гороскоп на березень 2021 року для Водолія

Авантюрні ідеї Водоліїв мають всі шанси успішно втілитися в життя вже цього місяця. Зміна роботи може виявитися дуже вдалою ідеєю, адже зорі на вашому боці: отримаєте і більше грошей, і більше задоволення від життя.

В березні до Водоліїв звідусіль будуть тягнутися люди, щоб просто поговорити. Не замикайтеся в собі, не відгороджуйтеся від навіть набридливих співрозмовників. Незабаром хтось із них суттєво допоможе вам в реалізації давно задуманого.

Стосунки із протилежною статтю можуть вже до літа закінчитися шлюбом, який буде справді міцним. А сімейні Водолії, якщо вгамують свою гарячу й непостійну натуру, зможуть зміцнити стосунки й відкрити в партнерові чимало нового.

Водолії можуть суттєво покращити якість свого життя, якщо:

 1. Не зловживатимуть алкоголем. Спілкування із людьми не має означати смерть вашої печінки.
 2. Дозволять ризикнути. В першу чергу – в бізнесі. Авантюрні починання можуть дати довготривалі хороші результати.

Гороскоп на березень 2021 року для Риб

Уникнути успіху Рибам вдасться тільки за умови, що ліньки буде вставати з дивана. Якщо ж представники цього знаку таки знайдуть сили, щоб підвестися й спілкуватися з іншими людьми, працювати, то на всіх фронтах – їх чекають приємні події.

Самотні Риби підкорять серце партнера скромністю, вмінням слухати й співпереживати. Спокій, який ви випромінюєте, давно вже зник із сучасного світу, тож поряд із вами хоче опинитися чимало людей. Будьте обережні із вибором!

Змінювати роботу зорі поки не радять. А от поглянути на давнє хобі під новим кутом – гарна ідея. Наявність стабільної роботи та можливість займатися тим, що приємне, вже в кінці березня дасть приємні результати.

Щоб весна принесла більше позитиву, ніж негативу, варто:

 1. Навчитися висловлювати свої емоції в момент їх виникнення, а не через рік! Форма висловлювання не має бути гострою, але виговоритися треба, щоб не накопичити багаж для різких змін в здоров’ї та житті загалом.
 2. Бути завжди відкритим до людей. В березні вам можуть допомогти люди, на яких ви й гадки не мали покладатися. Прийміть це як належне за вашу терплячість та чуйність.для Риб
Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *