Меню

Гороскоп фінансовий на 2018 рік Собаки

Придбати автомобіль або нове житло? Чи поїхати на відпочинок? Або ж відкрити власний бізнес?» – геть не повний перелік планів на майбутній період. Та чи варто робити такі вчинки необдумано? Саме про це і розповість фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку. Мудрість часів, що криється у гороскопах разом із новітніми технологіями здатні передбачити кінцевий результат будь-якої операції.

Майбутній рік обіцяє всім своїм підопічним стабільність та благополуччя у фінансових починаннях. Здійснення заповітних мрій, отримання бажаної посади, постійний дохід – далеко не весь список приємностей, які підготувала Жовта Земляна Собака. Задля отримання усіх привілеїв необхідно знайти підхід до Господині майбутнього року.Жовта Земляна Собака

Якими б не були прогнози – гарними чи не дуже, завжди слід розраховувати на власні сили, та враховувати обставини, що в змозі вплинути на результат.

Гороскоп фінансовий на 2018 рік таїть в собі секрети для кожного знаку зодіаку.

Так, представники стихії вогню можуть розраховувати на:

 • ​ Овни. Люди, що народились під цим знаком по своїй природі схильні до необдуманих вчинків. Зокрема це відноситься до фінансового планування. Майбутній рік виправить цю помилку, адже за кожну неправильну витівку з коштами Овни будуть «покарані». Жовта Собака неодноразово підказуватиме правильний шлях вирішення задач. Головне – вчасно розгледіти підказки.
 • ​ Запальним Левам 2018 рік гарантує примноження доходів. В якості винагороди за плідну та сумлінну працю, Господиня року віддячить фінансовим та духовним збагаченням. Проте не варто зловживати положенням та захоплюватись азартними іграми – це може призвести до провалу, а бізнесменів – до збанкрутування.
 •  Стрільцям надається застереження: ні в якому разі не розповідати про фінансове планування та досягнуті успіхи стороннім! Собака може образитись і на довгий період залишити вас без заробітку. Існує шанс суттєво збільшити дохід.астрологічний коло

Для представників стихії Землі існують наступні передбачення:

 • ​ Козерогам гороскоп фінансів 2018 передбачає наступне: не надто щаститиме у збагаченні. Головною причиною цьому є відсутність плану дій. Собака – тварина відповідальна, тому не дозволить так нерозважливо поводитись в її році. Виправити ситуацію допоможуть давні друзі та небайдужі родичі.
 • ​ Тельці одні з найрозважливіших представників зодіаку. Уміння планувати будь-яку справу в деталях – їх головна перевага. Оскільки такі риси притаманні й господині року – успіх у фінансових справах їм гарантований.
 • ​ Завжди відповідальним Дівам 2018 рік обіцяє нагороду за всі попередні невдалі спроби налагодити свій матеріальний стан. Підвищення на роботі, додаткові доходи, преміальні надбавки – все це чекає на них. Важливою умовою Собаки є обов’язковий відпочинок після тривалої роботи. Ігнорування такої умови призведе до погіршення стану здоров’я.відповідальним Дівам

Для повітряних знаків Собака приготувала:

 • ​ Розсудливим Терезам фінансовий гороскоп 2018 сповіщає: варто інвестувати «в себе». Жовта Собака наполягає на тому, щоб представники даного знаку не робили необдуманих рішень. Краще вкласти кошти на додаткову освіту або підвищення кваліфікації. Такі інвестиції стануть вдалими та невдовзі повністю себе виправдають.

 • ​ Водолії отримають численну кількість винагород за свої таланти. Їх творчі здібності допоможуть створити капітал. Найкращий час, щоб почати втілювати план у життя – перший триместр року.
 • ​ Часом горді Близнюки можуть проґавити шанс примножити дохід. Невміння правильно спланувати вільний час та ресурси зіграють із представниками злий жарт. Треба бути максимально обережним та відповідальним для того, щоб покращити своє становище.

Для Водяних знаків господиня обіцяє наступне:

 •  Обережним та акуратним Ракам доведеться плідно працювати. Часом, за надскладну роботу вони отримуватимуть маленьку винагороду. Фінансове положення коливатиметься з гори до низу та навпаки протягом року. Собака радить не засмучуватись стосовно цього приводу, адже всі труднощі тимчасові.
 • ​ Суровим Скорпіонам Жовтий друг віщує нові корисні знайомства. Не слід триматись осторонь від людей, адже від них залежатиме подальше становище та можливі фінансові успіхи.​ Суровим Скорпіонам
 • ​ А ось у Риб, у прийдешньому році, все буде стабільно добре. Стабільне фінансове положення, добробут у сім’ї, гарні відносини на роботі та багато інших сюрпризів підготувала Собака для цього знаку.

Гороскоп фінансовий на 2018 рік Собаки є досить оптимістичним. Майбутня Господиня року піклуватиметься про кожного свого підопічного. Жовта Земляна Собака вимагає навзаєм лише гарного ставлення одне до одного та відповідальності за свої вчинки. Слід пам’ятати, що шляхів до збагачення – безліч, проте не слід йти наперекір сумлінню та власним переконанням.Гороскоп фінансовий на 2018 рік Собаки є досить оптимістичним

Читайте також:  Гороскоп по знаках зодіаку на березень 2019 року
Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *