Меню

Індезіт – особливості бренду, переваги та недоліки пральних машин

Компанія була створена в Італії в 1975 році. Тоді вона була названа Merloni Elettrodomestici. В 2005 році її було переіменовано в Indesit. І в даний час цю марку знають у всьому світі. В першу чергу вона відома завдяки пральним машинам.

Зараз компанія є одним з найпотужніших виробників техніки цього виду. Але, варто сказати, що у різних користувачів вона викликає різні асоціації. Один впевнений, що пральна машина Індезіт є еталоном якості та технологічності, а інший вважає, що це дешева техніка, якій важко конкурувати з більшістю виробників. З нашого боку буде справедливим сказати, що обидва варіанти є правильними.

Різноманіття моделей

Те, що пральні машини цієї марки мають різні відгуки, пов’язано з тим, що серед них є моделі і преміум, і економ класу. Але ця особливість не є недоліком. Навпаки, широкий вибір моделей — беззаперечна перевага, адже доступ до техніки Індезіт мають люди з різними доходами.

Придбати якісну та технологічну пральну машину в Україні можна за низькою ціною — 5300-5500 грн. За ці гроші можна отримати прилад без дисплея, з мінімальною кількістю програм, максимальним завантаженням барабана на 5 кг, віджимом на 800 обертів та дуже якісним пранням (клас А). Відгуки користувачів підтверджують, що машина варта кожної гривні, яка на неї була витрачена.

За 7000 грн. ви придбаєте вже набагато серйознішу техніку. Це буде пралка з екраном, завантаженням барабана на 6 кг, віджимом в 1000 обертів. Програм тут буде вже більше 10. Клас енергозбереження дозволить прати речі з мінімальною витратою енергії (A+++).

За 11000-13000 грн. ви можете придбати машину з функцією сушки, віджимом на 1200 обертів, шістнадцятьма програмами, інверторним двигуном та ін.

Читайте також:  Топливный фильтр: предназначение, виды, сроки замены и выбор

Переваги та недоліки

Серед плюсів, які є в пральних машин цієї марки, можна виділити наступне:

  • великий вибір моделей у всіх цінових категоріях, можливість придбати якісний пристрій людям з різними доходами;
  • низька ціна в порівнянні з пральними машинами від інших брендів;
  • можливість підібрати техніку під себе по всім параметрам (зовнішній вигляд, розміри, вертикальним чи фронтальним завантаженням речей, максимальна вага білизни, наявність функції сушки та ін.);
  • висока якість прання незалежно від ціни;
  • невелика кількість спожитої електроенергії.

Із недоліків слід виділити наступне:

  • підшипники зношуються швидше в порівнянні з пральними машинами деяких інших відомих виробників;
  • багато моделей вібрують на віджимі сильніше, ніж інші пралки;
  • ущільнювач на дверцятах барабана — також слабке місце, оскільки він швидше зношується.

Навіть незважаючи на наявність цих мінусів техніка Indesit користується великою популярністю в Україні та інших країнах Європи. А якщо проаналізувати відгуки на різні моделі пралок, то можна встановити, що користувачів, які не задоволені нею, практично немає. В основному, в інтернет-магазинах та на спеціалізованих сайтах розміщені позитивні відгуки. Тому можна зробити висновок, що Індезіти точно відпрацюють гроші, які будуть вкладені в їх придбання.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *