Меню

Китайський гороскоп на 2018 рік

Ми живемо у часи шаленого розвитку електронної техніки. Крім того наука психологія не стоїть на місці та заманює до своїх лав все більшу кількість населення. Прете люди залишаються людьми з притаманними їм слабостями і хвилюваннями. З давніх часів астрологи складають різноманітні гороскопи та прогнози. Вони є гарним інструментом для попередження виникнення складних ситуацій у житті людини, а також елементом системи заспокоєння особи від переживань. Китайський гороскоп на 2018 рік перемагає науку і технології та займає чільне місце у повсякденному житті громадян.Китайський гороскоп на 2018 рік

Загальна характеристика року за Східним календарем

Східному методу передбачення майбутнього вже біля чотирьох тисяч років. Він є досить популярним на теренах нашої країни. Згідно китайського гороскопу, за кожен рік відповідає певна тварина. Всього їх дванадцять і розподілені вони по тріадам. За графіком, наступний 2018 рік пройде під покровом жовтої собаки.

Загалом астрологи говорять про успішний рік. Для країни він стане переломним, але доволі спокійним. Для того, щоб собака допомагала людині у наступному році, треба стати працьовитим, відкинути усі лінощі і старанно трудитись. Ця порада підходить для всіх сфер життя.

Кар’єристам добре почати щось нове. Рішуче беріться за нові проекти, втілюйте у життя неймовірні ідеї – все вийде. Результати вразять своєю масштабністю. Корисно буде отримати нові, перспективні знання.

Східний китайський гороскоп 2018 для всіх знаків зодіаку обіцяє покращення особистого життя. Особи,які вже мають відносини зможуть вивести їх на більш якісний рівень. Людям без пари слід відправитись на пошуки другої половинки. Найкращий час для цього.

Ось з грошима у рік жовтої собаки слід бути обережнішим. Представникам усіх груп тварин необхідно бути ощадливим, раціонально використовувати фінанси та створити недоторканній фонд на майбутнє. Від значних витрат краще відмовитись.

Читайте також:  Гороскоп фінансовий на 2018 рік Собаки

Що чекає на представників першої тріади

Енергійним громадянам, народженим у роки щура, мавпи та дракона увесь рік треба буде слідкувати за своїми емоціями. Різкі зміни настрою можуть не сподобатись оточуючим людям і викликати конфліктні ситуації. Золота середина – це те, що прописано їм у майбутньому.

Людям, народженим у рік мавпи слід приділити значну увагу своєму здоров’ю. Можливо дуже складних ситуацій не буде, але підвищений тиск дасть про себе знати. Доля дає гарний шанс для повної перевірки свого організму. Всі маніпуляції будуть даватись легко і безболісно. Мавпи, відвідайте лікаря у наступному році.народженим у рік щура

Прогноз для представників другої групи тварин

Дану групу представляють люди, народжені у рік буйвола, змії та півня. Це наполегливі та працьовиті особи. Таких собака буде любити та допомагати. Початі справи вдасться з легкістю завершити та отримати хороші прибутки. Але така самовіддача справі може бути і загрозою. Надмірне моральне навантаження позначиться на самопочутті. Задля попередження проблем зі здоров’ям, як і першій тріаді, необхідно дотримуватись золотої середини у роботі.

Гарно попрацювавши треба добре відпочити. Адже зірки цьому сприяють у 2018 році. Вдало пройдуть SPA процедури, різноманітні види масажів. Бики, півні та змії, подаруйте собі подорож до моря у наступному році. народжені у рік змії

Читайте також:  Любовний гороскоп 2018 для усіх знаків Зодіаку

Китайський прогноз для третьої групи тварин

Тигру, собаці та коню китайський (східний)гороскоп 2018 віщує багато нових друзів. Адже представники цих тварин прекрасно знайдуть спільну мову з оточуючими людьми. Як подарунок долі, серед них знайдеться один, найкращий, який так потрібен коню та тигру.

Люди, народжені під знаком тварин третьої тріади, будуть доволі часто їздити у відрядження. Можливі навіть закордонні подорожі. Сміливо погоджуйтесь, адже всі перемовини пройдуть на відмінно. Ви станете провідним співробітником у компанії.

Майбутній рік особливо вдалий для народжених у рік собаки. Вони з легкістю реалізують усі свої плани. Вирішиться питання, яке актуальне вже декілька років. Рік вдалий для налагодження особистого життя, примирення з близькими та друзями. Здоров’я турбувати не буде.Тигр

Що принесе 2018 для четвертої тріади

Безтурботні цінителі прекрасного кролики, свині та кози зможуть проявити свої творчі здібності. Ким би ви не працювали, навіть бухгалтером чи хіміком, сміливо фантазуйте. Ідеї виявляться новаторськими та прибутковими. Чудова інтуїція допоможе обійти складні моменти, які приготувала доля.

Проте у відносинах творчість краще не застосовувати. Гороскоп китайський на 2018 рік віщує складнощі у спілкування з представниками протилежного полу. Можливі непорозуміння та конфлікти.

Попрацювати у 2018 доведеться представникам кіз. Рік жовтої собаки буде давати їм виклики. Але хвилюватись не варто. Наполегливість та працьовитість допоможе перемогти складнощі та отримати приємні бонуси. Через напруження можуть виникнути незначні проблеми зі здоров’ям. кролики

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *