Меню

Кого призиватимуть до армії в 2022 році

З настанням нового року всі очікують законодавчих змін, щодо призову на військову службу. Складна ситуація на південному сході України, з сусідськими державами змушує молодих юнаків і дівчат замислюватися про зміни в чинному законодавстві. Тому питання, яким буде призовний вік в Україні 2022 по сьогоднішній день не втрачає своєї актуальності.

pryzyv v armiu 3 - Кого призиватимуть до армії в 2022 році

Кого призвуть в армію 2022 році?

У новому році призов відбудеться в обов’язково порядку. Згідно з вимогами та нормами законодавства визначено строки призову строковиків. У новому періоді вони відбудуться в такі періоди: квітень-червень, жовтень – грудень. Призовні роботи проводяться завчасно. Молодим юнакам призовного віку направляються повістки, згідно з якими хлопчики повинні знати, в який період їм належить віддати борг перед Батьківщиною.

Підготовчі заходи дозволяють завчасно зібратися, підготувати батьків і психологічно бути готовими до майбутніх випробувань. Коли призов настане 18-річні юнаки, як і їхні батьки не зазнають шоку, будуть готові служити і віддати борг перед Батьківщиною, зробити все можливе, щоб вона була цілісною і незалежною. Зазначеного часу достатньо на психологічну підготовку.

pryzyv v armiu 1 - Кого призиватимуть до армії в 2022 році

Місця служби призовників

Сучасні призовники бояться служити в армію через військовий конфлікт з Росією. Основна частина намагається виїхати за межі України: в РФ, Польщу та інші закордонні країни, робить все можливе, щоб ухилитися від служби в армію. Зазначені діяння карані законодавчо за умови, що строковик отримав повістку для призову в армію.

У новому році призов почнеться в квітні і жовтні. Саме в цей період призовники дізнаються, кого призиватимуть до армії в 2022 році. Не виключено, що законодавчі норми і вимоги можуть змінюватися протягом року. Тому сьогодні ніхто не поширюється про законодавчі зміни, намагаються замовчувати, вважають, що вони можуть змінитися в будь-який момент.

Читайте також:  Правила получения польской визы в 2022 году

Згідно з останньою інформацією молоді 18-річні юнаки призиваються для служби в армію не в небезпечні зони. Місця, де проходять бойові дії контролюються владою.

Для несення служби в них відправляються відповідальні особи з досвідом служби. Як правило, такі юнаки раніше проходили службу в небезпечних бойових зонах і не бояться зустрічатися з небезпекою. Зазвичай, до таких категорій відносяться контрактники, яким за виконання певних завдань виплачується солідна грошова сума.

pryzyv v armiu 2 - Кого призиватимуть до армії в 2022 році

Строковики 2022 будуть направлені для комплектування арсеналів і складів, наглядом за контролем щодо дотримання правил безпеки при зберіганні боєзапасів. Такі солдати не будуть перенаправлені для служби в небезпечні на сьогоднішній день прикордонні до Донецької та Луганської області зонам.

Президент і законодавці додатково нагадують, що молоді солдати не будуть направлятися в зону ООС.

Хто підлягає призову до армії в 2022 році, а хто ні?

Сьогодні молодих людей цікавлять 2 питання, який буде призовний вік і хто підлягає призову до армії в 2022 році. Цього року чоловіки призовного віку можуть уникнути служби в українській армії з наступних причин:

  • хлопці призовного віку навчаються в навчальних закладах середньої освіти 3 ступені;
  • ПТУ;
  • ПТУ попередньої освіти;
  • ВУЗах, закладах з напрямком з духовної освіти;
  • є співробітниками інтернатури та аспірантури, доктантурі.
pryzyv v armiu 4 - Кого призиватимуть до армії в 2022 році

Також уникнути служби в українській армії можуть сімейні особи та хлопці призовного віку з особливими сімейними обставинами.

Читайте також:  Свіжі новини про амністію в Україні в 2021 році

Нещодавно в інформаційних джерелах з’явилася інформація, що служити в армії будуть жінки. По всій видимості інформація правдива і вже почали збиратися відомості про жінка призовного віку. Ні для кого не секрет, що при особливому військовому становищі до військової служби будуть залучені медики та особи інших спеціальностей, важливих при виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.

pryzyv v armiu 5 - Кого призиватимуть до армії в 2022 році

Що говорять строковикі?

Нещодавно в колах призовників пішли плітки, що призов 2022 буде скасований Президент України близький до того кроку, щоб підписати відповідний указ. Раніше вважалося, що в Україні достатньо контрактників, які за гроші готові виконати покладені на них обов’язки. Слуги народу зазначили, що політика чинного президента спрямована на те, щоб поступово відходити від призову на строкову службу. Як йдуть справи насправді-невідомо. Ситуація змінюється з кожним днем і місяцем залежить від загострення на прикордонній до південно-східної частини України території і відносин з Росією.

pryzyv v armiu 6 - Кого призиватимуть до армії в 2022 році

Вердикт

У цьому 2022 році ситуація із закликом строковиків залишається неоднозначною. Призов в армію очікується. 18-річні юнаки не будуть залучені до реальних бойових дій. При цьому мало до Про вірить в зазначені законодавцями слова. Велика частина хлопців призовного віку намагається ухилитися від служби в армії. Якою ситуація буде далі і чи відбудеться квітневий призов покаже час.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.