Меню

Коли наступні вибори в Україні в 2019 році?

Президент є не лише лицем держави, а й головною ланкою правління. Ця людина виступає від імені усієї країни та гарантує її суверенність, територіальну цілісність та чітке дотримання конституційних положень. Минулого разу під час чесного й анонімного голосування переміг Петро Олексійович Порошенко, за період правління якого в державі помінялося чимало. Строк правління нинішнього президента вже дуже скоро закінчиться, а тому настав час обирати нового. Саме тому в державі постійно ведеться мова про те, коли наступні вибори в Україні та хто за попередніми даними є лідером.

Коли саме будуть наступні вибори?

Згідно з положеннями Конституції України та Законом «Про вибори Президента України» наступі вибори мають відбувати 31 березня 2019 року. Як і раніше президент буде обиратися шляхом анонімного голосування, а термін його правління складатиме п’ять років. Звісно, політики вже почали підготовку до цього дійства та почали свою передвиборчу кампанію. Далеко не кожен змін заручитися підтримкою виборців, але в цілому зараз претенденти мають майже рівні шанси, явних лідерів немає.наступні вибори в Україні в 2019 році

Інша дата виборів

Відомий політичний аналітик Павло Нусс неодноразово висловлювався з приводу того, що дата виборів насправді може бути перенесена й для цього є певні підстави. Аналітик каже, що дата, на яку зараз всі орієнтуються, була обрана помилково, бо п’ять років правління минуть лише сьомого червня, коли він прийняв присягу та правління. Тобто, якщо ця процедура буде проведена у березні, то це будуть своєрідні позачергові вибори в 2019 році.

Тож чому дату виборчої процедури встановили саме на 31 березня? Таке рішення було прийнято на основі дослідів політтехнологів. Саме вони нагадують, що проводити вибори влітку недоцільно, бо насправді це мертвий сезон, коли люди їдуть на відпочинок та взагалі проявляють найменшу активність. Такі умови є ідеальними для реалізації багатьох чорних схем, які дозволили б одному з кандидатів нечесно перемогти. Тож встановлення виборів саме в березні можна розцінювати як протидію втручанню у процедуру голосування. Якщо дата виборів все ж буде змінена, то інформацію про це представники влади обов’язково оприлюднять.дату виборчої процедури встановили саме на 31 березня

Новини з приводу парламентських виборів

Зараз політологи та звичайні громадяни активно обговорюють те, чи можуть відбутися дострокові парламентські вибори в Україні в 2019 році. Ще на початку влада повідомляла, що ніхто не буде влаштовувати позачергові вибори, а тому вони відбудуться згідно з планом, у 2019 році. Однак вже зараз є інформація з приводу того, що найближчим часом без посади може залишитися Володимир Гройсман, після чого десь у середині осені відбудуться позачергові вибори. Звісно, немає з цього приводу ніяких офіційних коментарів з боку влади, а тому інформація буде виявитися повністю вигаданою.

Читайте також:  Последние новости о растаможке автомобиля в Украине в 2021 году

Взагалі зараз ситуація склалася так, що немає ніяких підстав для проведення позачергових виборів, бо вони легко можуть призвести до виникнення певних складнощів. Саме тому не варто вірити чуткам та інсайдерам, оскільки парламентські вибори в Україні 2019 відбудуться планово.

Новини про місцеві вибори

Не так давно Центральна виборча комісія України внесла невеличкі зміни у порядок проведення місцевих виборів. Відтепер часові межі будуть розширені, а призначення вибрів буде мати трохи інший характер. Відтепер за наявності відповідних коштів для організації та підтримки виборчої процедури, перший етап може відбутися не пізніше ніж за сімдесят днів до дати проведення основного етапу виборів. За попередніми даними, в цьому році Центральна виборча комісія витратить близько 250 мільйонів гривень на вибори до місцевих рад, а також на вибори сільських та місцевих голів. Але загалом місцеві вибори будуть відбуватися у звичному українцям порядку.

Хто зараз лідирує у протистоянні за пост голови держави?

Інформаційні графіки, які створюються після проведення масових опитувань на вулиці та в мережі Інтернет, повідомляють, що нинішній президент тепер вже має значно меншу підтримку. Кількість людей, які віддали б свій голос за Петра Порошенка, невпинно зменшується й тепер він далеко не на першому місці в рейтингу. Скоріше за все йому навіть доведеться боротися за потрапляння до другого туру виборів. Звісно, ситуація може ще в будь-який момент кардинально змінитися, але поки що лідером є Юлія Тимошенко.

Читайте також:  Дострокові парламентські вибори в Україні в 2020 році

За попередніми даними саме Юлія Тимошенко отримала близько 14% всіх голосів опитуваних осіб. Багато хто навіть не чекав такого повороту, але вона є головним кандидатом на пост голови держави. У цей момент головним суперником Юлій Тимошенко є Анатолій Гриценко, який займає друге місце у рейтингу. Він отримав близько 10% голосів опитуваних людей. Наступним у списку є Юрій Бойко, якого багато хто навіть не очікував побачити серед кандидатів. Однак він зміг набрати цілих 9% голосів опитуваних виборців. Наступну позицію зайняв Петро Порошенко, кількість голосів якого швидко зменшилася до 8%. Майже таку цифру набрав Олег Ляшко, який посів п’яте місце.

Треба розуміти, що це лише попередні дані та звичайні опитування, в яких участь брав далеко не кожен українець. Саме тому вибори в Україні 2019 можуть виглядати зовсім інакше, а не так, як того очікуються люди, дивлячись на інформаційні графіки.Хто зараз лідирує у протистоянні

Покарання за порушення під час виборчої процедури

Не так давно політики напрацювали гарний законопроект, який робить відповідальність за порушення на виборах більш серйозною. Якщо цей законопроект буде врешті решт ухвалено, то за незаконне вкидання бюлетеню людина отримає два роки позбавлення волі, а за продаж голосу теж два роки. Підкуп одного виборця оцінюється в шість років позбавлення волі. Дехто ставиться скептично до таких змін, бо навіть старі покарання були непоганими. Але оскільки такий вид довести складно, то будуть впроваджуватися зміни, що дозволять зробити виборчий процес більш прозорим, а механізм встановлення покарання швидким та ефективним.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.