Меню

Тарифи Водафон України на 2019 рік

Компанія Водафон вже досить довго надає жителям України послуги у сфері стільникового зв’язку. Лише декілька років знадобилося цій компанії, щоб зайняти лідируючі позиції на ринку та отримати популярність, яка підтверджується величезною клієнтською базою. Абоненти цього мобільного оператора хвалять не лише про якість послуг, але й про гарний та дружелюбний сервіс, купу можливостей та оптимальні умови користування послугами. Водафон дає своїм клієнтам змогу користуватися не лише високошвидкісним Інтернетом, а й кабельним телебаченням та якісним стільниковим зв’язком. Компанія не стоїть на місці та постійно розвивається, намагаючись зробити свій сервіс найкращим та збільшити кількість абонентів.  Це лише кілька причин, чому будуть створюватися нові тарифи Водафон України на 2019 рік.Компанія Водафон

Чому так часто змінюються тарифні плани?

Загалом оператор стільникового зв’язку пропонує на вибір купу різних тарифних планів, але їх перелік постійно змінюється. Річ у тім, що співробітники Водафон постійно аналізують ринок й намагаються краще зрозуміти потреби, а також стиль життя сучасних українців. Не секрет, що потреби людей поступово змінюються й саме на їх основі розробляються нові тарифні плани. Наприклад, якщо ще десять років тому людині вистачало простих розмов по телефону, то зараз клієнти стали активно користуватися Інтернетом та спеціальними додатками, які дозволяють вільно слухати музику, дивитися кіно, тощо. Зручні й правильно розроблені тарифні плани дозволяють значно розширити клієнтську базу. Саме для цього створюються нові тарифи Водафон в Україні в 2019 році без абонплати та з абонплатою.

Але існує й інша причина впровадження нових тарифних пакетів. Вона полягає в тому, що наразі в державі почали впроваджуватися нові стандарти. Зовсім нещодавно відбувся дуже важливий тендер, в ході якого оператори стільникового зв’язку розділили між собою частоти. Ці частоти використовуються для впровадження й надання доступу до 4,5G Інтернету в Україні.Що сталося з лінійкою тарифних планів RED

Що сталося з лінійкою тарифних планів RED?

Саме тарифні плани RED довгий час були основними та найбільш популярними. Але сталося так, що всі ці плани відійшли у минуле, а тому мобільний оператор пропонує своїм абонентам безкоштовно або за акційною ціною змінити свій тарифний план на більш сучасний Тож тепер немає такого, що якийсь користувач може за допомогою невеличкої команди підключити собі Vodafone RED XS. Більш того, з часом ростуть ціни на послуги мобільного оператора. Дехто вважає, що причина росту цін криється у новизні технологій та обладнання, однак нові ціни сподобалися далеко не усім.

Читайте також:  Где лечиться от употребления синтетических наркотиков в г. Запорожье

Однак лише один єдиний тарифний план з цієї лінійки залишився доступним – RED EXTRA L. Він коштуватиме абоненту цілих 170 гривень на місяць. За ці гроші клієнт отримає чималий перелік послуг, серед яких є безлім на дзвінки в мережі. Також абонентові надається 300 безкоштовних хвилин для дзвінків абонентам інших мобільних операторів й 75 хвилин для дзвінків закордон. Хоч тарифний план передбачає цілих 150 безкоштовних смс-повідомлень, ними вже користуються досить рідко. Також надається 14 гігабайтів 4G Інтернету. Не так давно був доступний Vodafone Red Extra S, але тепер він закритий. Однак у компанії є чимало інших тарифних планів.про інші тарифні плани

Детальніше про інші тарифні плани

Є такі люди, хто просто не може уявити своє життя без Інтернету. Зазвичай вони навіть не випускають телефон з рук, а тому Водафон розробив для них Vodafone Unlim 3G Plus, який дозволяє користуватися Інтернетом без якихось обмежень. Спочатку можна подумати, що надається доступ лише до 3G. Але якщо сім-карта абонента підтримує LTE, то він зможе насолоджуватися саме високошвидкісним Інтернетом. Як вже згадувалося раніше, немає ніяких обмежень на мегабайти. Більш того, тарифним планом передбачено сто безкоштовних хвилин для дзвінків на мобільні телефони інших операторів України. Однак за усі інші послуги доведеться доплачувати. Це ідеальний пакет для тих, кому не потрібні дзвінки, але потрібен постійний доступ до Інтернету. За цей тарифний план доведеться щомісяця сплачувати сто гривень.

Ще існує така категорія клієнтів, у яких переважна більшість родичів живе за кордоном. Для них компанія спеціально розробила тарифний план FAMILY Plus. Це новий пакет, який швидко став популярним. Тарифний план коштує усього лише 50 гривень за чотири тижні. За такі гроші оператор надає користувачеві безлімітні дзвінки у мережі Водафон, а також повний безліміт на всі популярні месенджери, серед яких є Viber, Telegram, WhatsApp та навіть Skype. Однак перевага цього тарифного плану полягає якраз в тому, що абонентам надаються дзвінки за кордон за зниженою ціною. Наприклад, одна хвилина розмови з абонентом з Молдови, Італії або Росії буде коштувати лише дві гривні. А ось за дзвінки в інші країни доведеться віддати 5 гривень за 10 хвилин. Як показує практика, це дуже зручні умови в тих випадках, коли дуже часто потрібно дзвонити за кордон.

Лінійка тарифів Device

Наразі серед асортименту є не лише поодинокі тарифи МТС в Україні в 2019 році. Компанія пропонує декілька лінійок тарифних планів, серед яких дуже популярним є Device. Існує три різновиди:

  1. Device S.
  2. Device M.
  3. Device L.

Різниця в цих тарифних планах полягає не тільки в ціні, але і в обсязі наданих послуг. Найбільш дешевий варіант буде коштувати 45 гривень на місяць. За  таку невеличку суму користувач отримує усього лише 50 мегабайт Інтернету на місяць, а також безлімітний 2G. До того ж надається 50 хвилин в день на дзвінки в мережі мобільного оператора, а ось дзвінки абонентам інших мереж будуть коштувати 50 копійок за хвилину спілкування. Умови не дуже зручні, а тому підійдуть вони лише тим клієнтам, хто не так часто користується мобільним телефоном, але іноді він може знадобитися. Загалом усі ці пакети нагадують тариф Водафон Лайт.

Читайте також:  Налоговая социальная льгота в 2021 году

Наступна варіація – Device M, що буде коштувати вже 50 гривень. Однак вона надає значно більші об’єми послуг, хоч вони трохи специфічні, тож підійдуть далеко не кожному. Саме за 50 гривень абонентові гарантують 5 гігабайт Інтернету щомісяця та два гігабайти в подарунок при підключенні тарифного плану. А ще надається безлімітний доступ до соціальних мереж. При цьому за будь-які дзвінки, навіть в мережі самого оператора Водафон, доведеться платити по 50 копійок за хвилину спілкування. Такий пакет підійде тим людям, які частіше користуються мессенджерами й соціальними мережами. Останній різновид пропонує користувачам за 90 гривень отримати 10 гігабайт Інтернету та безлімітний доступ до соціальних мереж.чимало інших тарифних планів

SuperNet

На жаль, поки не планується випускати тарифи Водафон в Україні в 2019 році без абонплати. Натомість він пропонує чимало інших тарифних планів та спеціальних лінійок. Найбільш популярна станом на сьогодні лінійка тарифних планів називається SuperNet, а поділяється вона на такі види:

  1. SuperNet Start – 65 гривень на місяць.
  2. SuperNet Pro – 85 гривень на місяць.
  3. SuperNet Unlim – 115 гривень на місяць.

Відмінності криються лише в об’ємах послуг, що надаються. Користувачам дається високошвидкісний Інтернет, а також безлімітне спілкування всередині мережі, не менше 60 хвилин на дзвінки іншим операторам. Але особливість пакету полягає в безкоштовному доступі до багатьох додатків і сервісів.

 

One Response
  1. Владимир 25 января, 2019 / Ответить

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.