Меню

Конкурс Міс Україна в 2019 році

Конкурс “Міс Україна” вперше відбувся 1991 року з проголошенням незалежності. З того часу проведення заходу стало щорічною традицією. Метою конкурсу є обрання не лише гарної, а й талановитої і розумної українки, яка гідно представлятиме Україну на міжнародній арені демонстрації жіночої краси та привабливості. Дівчата мріють про титул “Міс Україна 2019” як всеукраїнське визнання. Конкурс "Міс Україна"

Значення конкурсу

Жіноча краса споконвіку надихала на подвиги. Українські дівчата з давніх часів вважалися найгарнішими, краса яких не залишала байдужими нікого з чоловіків. На їх честь складали вірші, писали пісні, створювали скульптури і навіть цілі міста. Історія зберігає чимало імен дівчат, які стали окрасою і берегинею рідної землі.

Після Другої світової війни виникла потреба продемонструвати та оцінити жіночу красу. Щоб відволікти народ від сірої буденності, було запроваджено конкурс “Міс Європа”. Згодом не залишилося жодної країни, де б не проводився такий захід. Україна не стала винятком. Ось вже 27 рік дівчата завойовують титули королеви краси та доводять свою неповторність на міжнародному подіумі. Українки завжди привертають увагу своєю жіночністю та мудрістю.

Вимоги до претенденток

Конкурс встановлює досить суворі вимоги до учасниць. Серед них виділяють наступне:

 • До участі допускаються дівчата, яким на момент проведення конкурсу виповнилося не менше 17 й не більше 24 років.
 • Претендентка повинна бути незаміжньою і не мати дітей.
 • На зріст учасниця має бути не нижчою, ніж 1,7 м.
 • Особи зі шкідливими звичками та судимостями до участі не допускаються.
 • Дівчата, які бажають взяти участь в “Міс Україна” мають надіслати фото в кількості не менше 3 штук. Зображення не повинно носити еротичний характер, бути відвертим та занадто обробленим. Фото річної давності також не допускається.

Деталі можна дізнатися на офіційному сайті національного конкурсу.Вимоги до претенденток

Читайте також:  Строкова військова служба 2022 в Україні

Етапи конкурсу

Традиційно встановлюється 3 етапи:

 1. Реєстрація бажаючих та відбір претенденток.
 2. Підготовка до конкурсу.
 3. Фінальна програма та церемонія нагородження.

Дати кожного етапу встановлюються щорічно.

Як проходить конкурс

Перший етап національного конкурсу краси передбачає подання заявок. Дівчата з усіх куточків України прагнуть взяти участь. Але оберуть всього 30 претенденток. Учасниці в ” Міс Україна” в 2019 році повинні продемонструвати не лише красу, гарний одяг і таланти, а й показати рівень спортивної підготовки та високі моральні якості.

На 3 рівень після відбору потраплять лише 25 претенденток. Їм буде надано не більше 16 днів, щоб належним чином підготуватися до самопрезентації.Судді увесь час спостерігають за дівчатами. Учасниці привертають увагу різними благодійними заходами, створюють власні сайти і канали, показують вміння працювати в команді.

Хто оцінює дівчат

До складу суддів, які оцінюють кожну з учасниць входять:

 • організатор;
 • спонсори та особи, які їх представляють;
 • діячі мистецтва, культури, спорту;
 • політики.

Журі оцінює поведінку учасниці не лише під час проведення конкурсів, а й поза ними, зокрема спілкування й стосунки з іншими претендентками, вміння поводити себе у публічних місцях. Оскарження рішення журі не допускається. В свою чергу, комісії забороняється оголошувати результати до офіційної об’яви.Хто оцінює дівчат

Читайте також:  Закон України про місцеве самоврядування

Дискваліфікація

Під час проведення конкурсу учасниці можуть бути дискваліфіковані за рішенням організатора. Підставами можуть бути:

 • надання недостовірних даних;
 • порушення дисципліни;
 • некоректна поведінка по відношенню до інших претенденток;
 • поведінка, яка негативно відображається на репутації учасниці.

Які титули чекають на учасниць?

Правилами конкурсу для учасниць встановлюються наступні номінації:

 • Міс Україна;
 • Перша Віце-міс;
 • Друга віце-міс;
 • Міс глядацьких симпатій
 • Міс Онлайн;
 • Міс Україна Земля;
 • Міс Україна Інтернешнл.

Що отримує королева краси

Загальна сума призового фонду становить більше 700 000 гривень. Окрім матеріального стимулювання, переможниця “Міс Україна” отримує можливість представити Україну на міжнародному конкурсі краси. Інтерв’ю з дівчиною друкуватимуть популярні видання, її чекає зйомка на обкладинку журналу. Загальне визнання допоможе знайти хорошу роботу. Більшість переможниць стають обличчями відомих брендів та рекламують його.

Міні Міс Україна

Міні міс Україна 2019 – це конкурс талантів та краси для юних дівчаток віком від 5 до 15 років. Щороку українки мають підготувати костюм та образ відповідно до теми, яку обере організатор. Часу надається не так багато, тому дівчина має докласти значні зусилля та виявити творчі здібності, щоб не лише гідно представити себе, а й виділитися з-поміж суперниць.

Проведення заходу відбувається протягом 4 днів. Учасниці дають інтерв’ю, показують свої таланти, розповідають про своє бачення світу.

Конкурс завершується демонстрацією юних красунь в бальних платтях, яка показує не лише вміння обирати одяг, а й триматися на сцені. Переможниця отримує запрошення на участь у міжнародних заходах.

Конкурс “Міс Україна ” – це не лише демонстрація краси та хизування вбраннями. В першу чергу, дівчата повинні проявити себе як особистості, наділені високими моральними якостями, здатні на вчинки та виявити жіночу мудрість. Окрім головного титулу переможниці передбачається декілька призових номінацій, які принесуть учасниці славу та визнання.Міні Міс Україна

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.