Меню

Лунний календар стрижок на лютий 2022 року

З давніх-давен люди проявляли турботу та дбайливість до свого волосся бо існувало повір’я про те, що рослинність на голові тісно пов’язує з космічним простором і в зв’язку з цим варто знати про те, що існує місячний календар стрижок на лютий 2022 року.

Існує цікава легенда, ще за часів існування Адама та Єви над головою у людей висів німб, котрий був провідником енергетики, а волосся заміняв невеличкий пушок.

Але после великого греха промен над головою поворчали і нимб, почав опускайся ниже і, коли він практично впав, понести припинився ріст волосся. Але як і раніше ставлення до цього атрибуту залишається таким же дбайливим і ніжним.

Як відомо, при обрізанні волосся в певний проміжок часу у людини починає змінюватися життя і це було помічено і раніше. Існувала у наших предків велика кількість різноманітних ритуалів які могли як допомогти людині так і, навпаки, погіршити її життя.

Наприклад, якщо слідкувати за місячним циклом і своєчасно підстригти волосся, то можна було покращити життєвий устрій, отримати щось нове і цікаве. В зв’язку з цим і було зроблено спеціальний календар який допомагав визначитися з днем позбавлення від волосся.місячний календар стрижок на лютий

Перукар друг чи ворог?

Не слід довіряти аби-кому свою красу, бо при зрізані волосся перукар може значно змінити біополе людини. Варто під час вибору звернути увагу на те наскільки особа позитивна, чудова та добра.
Наприклад, якщо ви обрали собі майстра старшого віку, то слід очікувати серйозних змін в житті, особливо це може стосуватися ситуацій, пов’язаних з неприємностями в житті. Якщо це ровесник, то позитивних моментів відразу ж прибавиться, але не слід забувати що доведеться докласти ще трошки зусиль для того, щоб здійснилося бажане, бо лунний календар стрижок на лютий 2022 попереджає про це.

Читайте також:  Лунний календар стрижок на квітень 2022 року

Не варто підстригати волосся самостійно не залежно від того чи вмієте ви це робити, або є самі майстром. Ситуація виглядає таким чином, що йде позбавлення себе енергетики, котра зібралася навкруги, а вона повинна кудись діватися.
Ось ще одна доцільна рекомендація: перукар для жінки повинен бути жінкою, а для чоловіка особа тієї ж статі. Можна також говорити про той факт, що якщо повністю довіритися людині, то вона починає міняти наше біополе.

Календар фарбування волосся на лютий 2022 досить позитивний та дозволяє в певні дні повністю змінювати свій імідж, внутрішнє ставлення до життя. Це чудова пора для відкриті чогось нового в собі.

Предки акцентували увагу на тому, що якщо дівчину стриже чоловік, то він може порушити її біологічне поле і таким чином в неї почнуть з` являтися проблеми в особистому житі. Починає запускатися енергетичний механізм, з`являються діри в біополі і їх неможливо ніяким чином залатати.Перукар друг чи ворог?

Ритуал після обрізання що і як робити

Після завершення процедури варто щоб волосся було спалене, а не змите водою в унітаз, це також має певний підтекст, а якщо є бажання щоб воно росло швидше, то неодмінно слід підстригатися на повний місяць.

Якщо людині не подобається, що волосся дуже кучеряве чи, навпаки, пряме, то слід підстригти його на кінець місяця, тоді ситуація почне кардинально змінюватися. А от існує велика кількість людей, котрі страждають від випадіння волосся, що треба зробити аби позбутися від цієї проблеми? Рекомендується підстригтися на так званий щербатий місяць.

Читайте також:  Мировые юбилейные, знаменательные и памятные даты 2022 года

Якщо прослідкувати за місячним циклом, то можна відзначити «сатанинські» дні і не дай боже потрапити на них! Сюди можна віднести сонячне затемнення, 9 день місячного циклу. Маніпуляції з волоссям в цей час можуть спровокувати появу серйозних захворювань.Ритуал після обрізання

Як правильно підстригати волосся за календарем

Хотілося б більш детально зупинитися на тому, про що розповідає місячний календар стрижки волосся на лютий 2022 по фазах небесного світила для того, щоб правильно, в певний час, піти до спеціаліста і підстригтися для того, щоб відростити гарне волосся. Що ж для нас готує лютий?

  • Почнемо з першого числа. За рекомендаціями, відвідувати перукаря в цей день не слід. Сюди варто віднести підстригання, фарбування, завивку та інші дії, дозволено лише миття та розчісування.
  • При бажанні відростити гарне волосся рекомендується перечекати не менше ніж 2 тижні. Це пов’язано з тим, що наразі ситуація стосується щербатого місяця і тому волосся буде погано відростати.
  • Якщо бажання змін величезне і нестримне, тоді можна зробити зачіску, яка допоможе вирівняти життєве біополе і поліпшити загальне самопочуття. Варто ретельно підійти до вибору майстра, необхідно щоб це була світла та привітлива людина.
    Більш детально зупинимося на тому, яким чином впливає місяць, за порадами астрологів, для підстригання волосся. 2 лютого буде вісімнадцятий день місяця. Цей час також не є дуже сприятливим для того, щоб оновити себе та зробити трошечки гарнішим.
  • Лунний календар стрижок на лютий 2022 року з 3 числа місяця говорить про те, що ситуація покращуватися, але слід дочекатися періоду, коли місяць прибуде в Діву. Якщо цей період упущено, то процедуру варто відмінити та чекати ще. Час, в подібному випадку, відіграє важливу роль в красі волосся.
  • Наступний день, а саме 4 лютого, не є сприятливим, краще перечекати до 5- 8 числа і лише тоді починати зміни в своєму зовнішньому вигляді. Надалі, 9-10 лютого, варто знову відмінити всі візити до перукаря і чекати трішечки, коли місяць увійде до більш сприятливої фази.
  • Слідуючі поспіль дні аж до 13 числа включно є достатньо сприятливим часом для того, щоб підстригти кінчити. А от 14 -21 число є чудовим періодом для відпочинку і тому не рекомендується брати до рук ножиці.
  • Крім того, наступні дні з 22 по 25 лютого дозволяють робити чудові зачіски та позбавлять від багатьох проблем, як от посічені кінчики. 26 числа не варто йти до перукарні бо волосся не буде швидко рости та ще й може випадати, що негативно відобразитися на психічному стані людини. Завершення місяця, а саме з 27 по 28 лютого є чудовим часом для того, щоб змінити своє життя. Не слід боятися перукарів, можна робити все що захочеться було б лише бажання! робити чудові зачіски

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.