Меню

Навчання в Польщі – новомодний рух

Польща – звичайна середньостатистична країна на території Східної Європи. І саме в Польщі можна зустріти українців так само часто, як і самих поляків. І це почалося ще до безвіза, адже навчання в Польщі – відмінна альтернатива освіті в українських ВУЗах.

Чому ж українці обирають Польщу? Це якийсь новомодний рух або рішення проблеми з вищою освітою? Для українців – це мікс модного тренду і можливості отримати якісну європейську освіту. Чим же Польща приваблює абітурієнтів з України?

 1. Для вступу до польських ВНЗ не потрібно здавати ЗНО.
 2. Навчання не тільки польською мовою, а й англійською.
 3. Можливість отримання подвійного диплому в деяких ВНЗ, які працюють за спеціальною програмою.
 4. Цікаво побудовані лекції і семінари, націлені на сучасні знання.
 5. Можливість участі в різних міжнародних конференціях і виставках.
 6. Велика кількість факультативних занять, гуртків за інтересами та спортивних секцій.
 7. Нове обладнання та сучасні аудиторії.
 8. Отримання європейського диплома.
 9. Велика ймовірність залишитися в Європі працювати за вивченою спеціальністю.
 10. Адекватні ціни на навчання і проживання.

Цікаве навчання і можливість розвитку

Польські ВНЗ дають своїм студентам можливість розвиватися і рухатися далі. На першому етапі студент вибирає цікаву йому спеціальність, а далі університет допомагає в повній мірі поринути в світ медицини, економіки, техніки і ще багатьох інших напрямків.

Кожен університет надає студентам:

 • сучасні лабораторії з необмеженим доступом
 • великі бібліотеки зі старою і сучасною літературою
 • комп’ютерні класи з новою технікою
 • кафетерії та їдальні з різноманітним меню
 • при потребі – музеї та ботанічні сади

Навчання в Польщі – це цікавий шлях до дорослого життя. Кожен студент може пройти практику за обраною спеціальністю. Відчути на собі, як це бути дорослим фахівцем у своїй сфері. Студенти відправляються на практику в клініки, банки, різного типу корпорації і фірми.

Читайте також:  Яким буде ДПА в 2021 році?

Польща – не межа на студентів, які вже там навчаються. Завдяки програмі міжнародного обміну студентами, кожен може поїхати вчитися за кордон. Наприклад, з Польщі можна поїхати на навчання до Великобританії, безліч країн Європи або навіть США. Брати участь у програмі обміну можна кілька разів. І це хороший шанс не тільки вчитися у фахівців по всьому світу, а й побачити різні країни.

Вступити простіше, ніж здається

Вступити до Польщі не складно, особливо якщо поруч є такий помічник, як Slavic Languages Center. Ця компанія не тільки фахівець в своїй сфері, але і хороший друг, який проведе тебе від початку до дверей університету.

Slavic Languages Center допоможе зібрати документи для вступу, відповість на всі питання, навіть безглузді, допоможе з візою і виїздом в Польщу. Компанія надає спеціальні курси з вивчення польської мови, в кінці яких учасники отримують сертифікат. Вам не потрібно більше нікуди йти. Все, що потрібно, є в одній компанії Slavic Languages Center.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.