Меню

New Balance 754: історія виробника, переваги та зовнішість моделі

New Balance – спортивний американський бренд, який виготовляє спортивне взуття високого рівня. Засновником компанії є Вільям Райлі. Цілеспрямований емігрант з Англії вже в Америці розпочав свою діяльність як виробник перших у світі гнучких супінаторів. Трохи пізніше почалося виготовлення бігових кросівок.

З часом, асортимент значно розширився і зараз ми можемо себе потішити взуттям для повсякденного використання. За весь час існування, компанія постійно розвивається та розробляє новітні технології для виготовленні високоякісного взуття. Залишається незмінним лише одне правило: взуття для всіх.

New Balance 754: якості та переваги моделі

Одним з універсальних модельних рядів, представлених в Україні є New Balance 754. Це поєднання взуття для трекінгу та повсякденних кросівок. Загалом, моделі даного ряду, відрізняються практичністю, а технологія виробництва та зовнішні характеристики дозволяються вільно пересуватися засніженими чи мокрими вулицями. До продажу представлена лише в чоловічому варіанті у зимовій та демісезонній моделях.

Головні якості New Balance 754:

  • Амортизаційна піна EVA. Відрізняється легкістю та пружністю, має контрастний відтінок, типовий для New Balance.
  • Накладний рант із термополіуретану. Розташований по периметру підошви і охоплює більше сантиметра, що захистить черевики від солей, реагентів, які використовуються взимку на дорогах та інших факторів, що можуть пошкодити верхнє покриття зі шкіри. Запобігає потраплянню води всередину.
  • Технологія ENCAP.Представляє собою пом’якшену серцевину із EVA. Забезпечує високий рівень амортизації та ударопоглинання, для стійкості та захисту м’язів.
  • Язичок з нейлону CORDURA®. Представлений нейлон є дуже міцним: його важко пошкодити чи просто стерти. Для порівняння, дана технологія використовується іншими виробниками для екіпіровки водіїв мотоциклів. Також використовується біля гомілковостопу для більш щільного прилягання, при цьому захищає від натирання.
  • Верхнє покриття виконано з високоякісної шкіри. В деяких моделях використано нубук.
  • Покриття з воску, яке захищає поверхню взуття від води.
  • Спеціальний рельєфний резиновий протектор з трикутними виступами, який відповідає за взаємодію підошви з поверхнею землі, чим полегшує рух. Такий малюнок протектора також захищає від ковзання та падіння на слизьких поверхнях.
  • Металізовані кільця для закріплення шнурків. Не дають розтягувати отвори під час зав’язування шнурків та під час руху, чим забезпечують довговічну службу для взуття.
  • Підкладка. Оснащена спеціальними технологіями, які забезпечують комфортний стан ніг. Вона зігріває і дає необхідну кількість повітря для теплообміну.
Читайте також:  Выбираем парфюм в подарок девушке

Всі зазначені технології зробили взуття зручним та універсальним: як для пересування містом, так і для довгих піших прогулянок та походів. Через прохолодні зими, в Україні їх важко знайти в магазинах, тому придбати New Balance 754 можна, звернувшись до інтернет-магазину “Ideal Sport”.

Зовнішній вигляд моделі

Зовні моделі 754 виглядають дещо масивно, проте це зумовлено високим рівнем стійкості взуття до зовнішніх негативних факторів. Відповідно до сезонності, можуть мати всередині штучне хутро дуже високої якості. Взимку 754 витримує холод до -15С, не пропустять сніг та воду. Представлені, частіше за все, в чорному або коричневих кольорах, які є найбільш практичними.

Найчастіше в магазинах України представлені наступні моделі: H754BY, H754TB, H754LFT, H754LFN, H754LLB, H754LLK, H754KR. В Україні споживачі вже зуміли оцінити дану модель взуття. Адже вона дійсно комфортна і повністю підходить до нашої кліматичної зони.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *