Меню

Новий місяць у серпні 2021 року

Місячний календар на серпень 2021 року враховує фази Місяця, розташування його в сузір’ях та вплив на оточуючий світ. Завдяки місячному календарю ви зможете вдало спланувати свою роботу, уникнути проблем у особистому житті та покращити своє здоров’я.

1 серпняМісяць знаходиться в Рибах, це 19 доба, несприятливий день. Сьогодні найкраще було б залишитися вдома. Найкраще зайнятись самоаналізом та підведенням підсумків за минулий період. Час для саморозвитку та самовдосконалення.Місячний календар на серпень 20202 року

2 серпня – спадаюча фаза Місяця, 20-21 місячні дні. Місяць знаходиться в Овні. Цей день характерний підвищеною поспішністю. Не варто приймати рішення, які вимагають обдуманості. Не плануйте на цей день ділові зустрічі. Велика ймовірність, що вони не відбудуться взагалі.

3 серпня – 21 день Місяця, спадаюча фаза. Місяць знаходиться під впливом Овна. Будьте уважними! Велика ймовірність травмування. Намагайтесь не сперечатись з оточуючими, це може спровокувати конфлікти та образи. Гарний момент щоб потурбуватись про своє здоров’я.

4 серпня – Місяць під впливом Тільця, це 22 місячна доба. Чудовий день для проведення фінансових операцій. Час для підведення підсумків та планування на майбутнє. Вдалий період для проведення хірургічних втручань – все пройде без ускладнень.

5 серпня 23 місячна доба у сузір’ї Тільця. Знак стабільності гарно впливає на матеріальний стан та добробут. Чудова нагода зробити капіталовкладення. Вони принесуть добрий прибуток. Період для планування на майбутнє. Перепаде гарна нагода відпочити.

6 серпня – Місяць у Близнюках. Це 24 день Місяця. Час швидких дій та миттєвого прийняття рішень. Сприятливий період для короткотермінових справ та фінансових операцій. Спробуйте пограти на валютній біржі

7 серпня – 24 і 25 місячні дні, знаходяться під впливом Близнюків. День відносно пасивний. Намагайтесь не розпочинати нові справи. Настав час, щоб звернути увагу на власне здоров’я. Сплануйте відвідин лікаря.під впливом Близнюків

Читайте також:  Тривалості робочого часу в 2020 році

8 серпня – 25 і 26 дні. Місяць перебуває у Раку. Спадаюча фаза Місяця спонукає до підбивання підсумків та накопичення енергії для нових звершень. Період для рутинної роботи. Не беріть сьогодні позику, вам буде вкрай складно її повернути.

9 серпня Спадаючий Місць, 27 день. Рак спонука до розміреної та монотонної праці. Обережно ставтесь до позик. Сьогодні не найкращий час для кредитування. Не сваріться з ріднею, будьте уважними до них.

10 серпня – знаходиться під впливом Лева. Це 28 місячна доба, спадаюча фаза. Час для дій і водночас для відпочинку. Найкращий період для спортивних свят та корпоративів. Вам так і хочеться з кимось поспілкуватись, проте не варто проводити ділові бесіди та переговори.

11 серпня – 28, 29 та 1 місячна доба. Місяць переходе з однієї фази в іншу. Сьогодні краще відпочити, поспілкуватись з родичами та друзями, виїхати на природу. Намагайтесь сьогодні не вирішувати робочі та побутові проблеми.

12 серпня – 1,2 місячні дні. Новий Місяць у Діві. Сприятливий час для банківських операцій. Гарний період для нових справ. Варто розпочинати свою справу, втілювати нові проекти.Новий Місяць у Діві

13 серпня – 2,3 дні Місяця. Молодий Місяць сприяє новим починанням. Чудова нагода для втілення омріяних планів, для почату власної справи. Операції з нерухомістю будуть вдалими, гарний день для закупівель та укладання довготривалих угод. Період підвищеної активності та життєвих сил.

14 серпня – Місяць під впливом Терезів. Зростаюча фаза, 4 місячна доба. Час для відпочинку після кропіткої праці. Не плануйте на сьогодні ділові зустрічі. Період переосмислення в особистих стосунках.

15 серпняМісяць у Терезах, 5 день. Відкладіть прийняття важливих рішень на потім. Не варто ризикувати. Час для завершення справ, розміреної праці та виважених дій. Здоров’я не підведе,але не нехтуйте симптомами.

Читайте також:  Православний календар на вересень 2021 року

16 серпня – Місяць під впливом Скорпіона. 6 місячна доба, зростаюча фаза. Гарна нагода для прийняття важливих рішень, початку освіти та самоосвіти. Сміливо розпочинайе нові бізнес-проекти. .

17 серпня – зростаючий Місяць у Скорпіоні. Активний день для нових справ. Прислухайтесь до своєї інтуїції. День вдалий для справ та закладання фундаменту майбутнього благополуччя.

18 серпня – 7 та 8 місячна доба. Під впливом Скорпіона Вам вдаватимуться всі нові справи. Фінансові операції принесуть гарний прибуток. В особистому житті будуть приємні зміни.

19 серпня – Місяць у Стрільці, зростаюча фаза. Час мрій та фантазій. Гарний період для спілкування з державними структурами та узгодження бюрократичних справ. Період вирішення питань, які довгий час не вдавалось зрушити з мертвої точки.

20 серпня – Стрілець допоможе у зміні житла. Час для переїзду. Можливі довгоочікувані та далекі відрядження. Не бійтесь поїздок, вони будуть вдалими, навіть, якщо спочатку це здавалось не так.

21 серпня – 10 день Місяця, який перебуває під впливом Козерога. Не дуже вдалий день для спілкування з державними службовцями. Гроші, на які ви сподівались, сьогодні отримати теж не вдасться. Час для невеликого відпочинку, намагайтесь виїхат на природу.

22 серпня11 місячна доба. Зростаюча фаза. Період для активних дій та втілення планів у життя. потурбуйтесь про своє здоров’я. Чудова нагода розпочати тренування. Будьте обережними з суперечками, вони можуть перерости у довготривалі конфлікти.

23 серпня – 12 день Місяця, знаходиться під впливом Козерога. Непоганий час для здійснення операцій з нерухомістю, проте у фінансових справах можливі втрати.

24 серпня – Місяць у Водолії, 13 доба Місяця. Час для конференцій та зборів. Період розумової діяльності та самоосвіти.

25 серпня – Вплив Водолія сприяє для вирішення складних питань, навіть з творчим та нестандартним підходом. Креативність допоможе Вам у вашому житті.Варто розпочинати освіту або записатись на курси підвищення кваліфікації.

26 серпня – 15 місячна доба, Місяць у Рибах. Сьогодні краще спланувати відпочинок, відвідайте музей, театр або сплануйте подорож за місто.

Читайте також:  Чи 2020 рік високосний?

27 серпня16 доба, Місяць у Рибах. Уважно ставтесь до власного стану, прислухайтесь до організму. Сьогоднішній день має велику ймовірність травм, які матимуть ускладнення. Не плануйте оперативні втручання та інші процедури.

28 серпня – 17 день Місяця, який перебуває у Рибах. Період для відпочинку та аналізу. Не намагайтесь сьогодні доводити свою точку зору рідні. Ні до чого доброго це не приведе.

29 серпня – 18 доба Місяця. Він перебуває у Овні. Вдалою буде розумова діяльність, сьогодні добре аналізувати великий об’єм інформації, складати звіти.

30 серпня – Місяць під впливом Овна, 19 та 20 місячна доба. Час для складання планів, звітів, захисту дипломних робіт. Від ділових зустрічей краще відмовитись, вони не принесуть бажаного результату.

31 серпня20 і 21 місячна доба. Місяць у Тільці. Період для активної праці та миттєвих рішень. Сьогоднішні ризики будуть виправдані. Вас чекає успіх та майбутнє фінансове благополуччя. Місяць у Тільці

Фази Місяця на серпень 2021 року

Третя чверть – 4.08

Новий Місяць – 11.08

Перша чверть 18.08

Повний Місяць – 26.08

Керуючись місячним календарем Ви зможете вдало побудувати відносини з діловими партнерами, уникнути неприємних конфліктів у особистому житті та покращити фінансове благополуччя. Завдяки цим знанням ви поєднаєте відпочинок з роботою, досягнете успіху з мінімальними енергетичними витратами.

 

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *