Меню

Новий місяць у жовтні 2021 року

Зміна фаз місяця впливає на кожну сферу людського життя, особливо на самопочуття.
Лунний календар на жовтень 2021 року дозволить завчасно підготуватися до несприятливих днів, уникнути марної втрати сил, зменшити зайві витрати.

Люди, які планують справи, опираючись на календар, більш продуктивно працюють та відпочивають. Їм вдається уникати конфліктних ситуацій, вони завжди енергійні та сповнені сил.Зміна фаз місяця впливає

До яких змін готуватися?

Несприятливими вважаються дні, коли місяць знаходиться у критичному куті стосовно сонця. Це виявляється у сильному впливі на енергетичний баланс. Фази місяця у жовтні змінюються декілька разів у наступні дні:

 • 03.10. – Розпочинається третя чверть.
 • 09.10. – Молодик.
 • 16.10. – Перша чверть.
 • 24.10. – Повний місяць.
 • 31.10. – Початок останньої чверті.

В період з 01 по 08 числа триває фаза спадання, а з 10 по 23 – зростання. Молодий місяць у жовтні 2021 передбачається 9 числа.

Щоденний прогноз

Лунний календар на жовтень 2021 року прогнозує наслідки впливу зміни фаз на кожен день, що дозволяє завчасно підготуватися.

 1.  Цього дня через загострення інтуїції можна вирішувати заплутані давні справи, приймати будь-які рішення. Але підсвідоме прагнення зміни діяльності та непосидючість не дозволить зайнятися виконанням нудних та монотонних завдань.
 2.  Час, коли ризик виявиться виправданим. Людина як ніколи сповнена енергії і здатна навіть на шокуючі вчинки, які в майбутньому принесуть приємні сюрпризи. Не варто ні про що турбуватися.
 3.  Нейтральний день, коли все залежить від самої людини. Можливі неприємності. Вирішити проблеми несподівано допоможе давній знайомий. 
 4.  Щоб надовго зберегти енергію та сили, необхідно зайнятися собою, зокрема фізичною підготовкою. Звичайна щоранкова зарядка та прості вправи дозволять зміцнити тіло.
 5.  День внутрішньої гармонії. Варто навчитися дослухатися до себе та своїх потреб, а не опиратися на думку оточуючих. Відповідальне ставлення допоможе змінити життя на краще.
 6.  Романтичний настрій привертатиме увагу протилежної статі. Вподобання будуть взаємними. Але не варто сподіватися на щось більше, окрім легкого флірту. Стосунки, які розпочнуться, матимуть неприємні наслідки. Краще віддати перевагу вирішенню фінансових питань, будь-які рішення цього дня принесуть значний прибуток. 
 7.  Потрібно подбати про приємні враження та присвятити час близькій людині. Прогулянки удвох дозволять налагодити стосунки та відкрити щось нове у партнері.
 8.  Вдалий час для нових стосунків. На творчих особистостей чекає натхнення, завдяки якому твори заграють новими барвами. Решті варто подбати про зміцнення матеріального становища.Вдалий час для нових стосунків
 9. Новий місяць у жовтні 2021 року обіцяє неймовірний день, багатий на досягнення. Але не потрібно хизуватися своєю вдачею. Заздрісники можуть створити перешкоди. 
 10.  Потрібно будь-якою ціною ухилитися від сварок та з’ясування стосунків. Конфлікти, розпочаті сьогодні, ще довго нагадуватимуть про себе. Родичі намагатимуться нав’язати свої думки.
 11.  Хоча справи йдуть непогано, необхідно повернутися до минулих завдань. Завдяки цьому вдасться знайти швидкий спосіб вирішення першочергової проблеми. 
 12.  Основну увагу потрібно сконцентрувати на виконанні важливих завдань. Дрібні поточні справи краще відкласти на майбутнє. У стосунках потрібно взяти паузу і почекати з прийняттям доленосних рішень.
 13.  Розсудливість і спокій у будь-якій ситуації допоможе уникнути загострення конфліктів з керівництвом та досягти значного результату. Нові знайомства виявляться корисними.
 14.  Варто відкласти усі справи і віддатися безтурботним веселощам. Гарний відпочинок дозволить працювати з більшою продуктивністю. Віддайте перевагу домашній їжі, оскільки існує ризик отруєння.
 15.  Стриманість у висловах та поведінці дозволить уникнути багатьох проблем. Роздуми про майбутнє стосунків змусять приймати важкі рішення. Можливо доведеться розлучитися.
 16.  Розсіяність і неможливість зосередитися не дадуть змогу вирішувати важливі питання. Рішення, прийняті в цей день, виявляться помилковими, наслідки від яких доведеться виправляти ще довго.
 17.  Звичка багато говорити і обіцяти створить серйозні проблеми. Не варто витрачати дорогоцінний час на пусті балачки, краще зайнятися основними справами.
 18.  Чуйне ставлення до оточуючих та готовність допомогти приверне увагу людей, які в майбутньому стануть в нагоді при вирішенні серйозних проблем.
 19.  Важкий день, перепади настрою, погіршення самопочуття, відсутність енергії зумовлять потребу у відпочинку. Напружена надмірна праця призведе до захворювань, лікування яких займе багато часу.Новий місяць у жовтні 2018 року
 20.  Сприятливий день для будь-яких справ. Варто зосередитися на вирішенні основної проблеми – успіх не змусить себе довго чекати.
 21.  Прилив життєвих сил змусить постійно перебувати у русі. Пробіжка або вечірня прогулянка дозволить зібратися з думками.
 22.  Напружений день, коли все валитиметься с рук. Роздратування змусить прийняти помилкове рішення, тому краще не займатися серйозними проблемами. Вечір в родинному колі допоможе відновити душевну рівновагу.
 23.  Несприятливий вплив зміни фази місяця призведе до появи невпевненості у кожному кроці. Через постійні сумніви та відсутність енергії настрій буде пригніченим.
 24.  Звичайний день, який нічим особливим не вирізнятиметься. 
 25.  Непередбачуваність змусить понервувати. Щоб заспокоїтися, потрібно зайнятися звичними справами.
 26.  Заповзяття і працелюбність принесуть чимало цікавих ділових пропозицій від партнерів. Будь-яке рішення матиме позитивні наслідки.
 27.  Гнів та агресія завдадуть значних збитків, які доведеться довго відшкодовувати. Стосунки з колегою будуть зіпсовані остаточно.
 28.  Бажання перемогти принесе максимальні результати та хороший прибуток, а також сприятиме підвищенню самооцінки.
 29.  Час зайнятися собою та усунути недоліки характеру. Позбавлення від проявів заздрощів та скупості принесе знайомства з людьми, які в майбутньому стануть близькими.
 30.  Важкий день. Доведеться долати постійні перешкоди. Не всі випробування матимуть позитивні наслідки. Але не варто нервувати. Неприємності тільки зміцнять та допоможуть уникнути помилок у майбутньому.
 31.  Від того, як людина проведе цей день залежить подальший місяць. Все, що буде зроблено – повернеться сторицею.

Календар луни на жовтень 2021 року повинен бути у кожної людини, яка прагне продуктивно працювати і досягти максимальних результатів.Календар луни на жовтень 2018 року

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *