Меню

Православний календар на березень 2023 року

Березень – чудовий весняний місяць, але чого чекати від нього українцям? Церковний календар на березень 2023  року в Україні буде особливим та цікавим. Не слід забувати за релігійні моменти, адже вони значно допоможуть у вирішені всіх життєвих питань. Щоб нічого не забути слід запастись церковним календарем та почати використовувати його чітко за призначенням.  Церковний календар на березень 2020 року в Україні

Календар святкування

Варто пам’ятати про те, що у разі офіційності свята люди сидять дома та не виходять на роботу. Тобто у свій вихідний вони займаються персональними справами та знаходяться поруч з сім`єю та рідними людьми.

Для правильного розподілу свого відпочинку напередодні березня рекомендується впевнитися які свята чекають. Наразі з таким календарем легко можна ознайомитися в мережі Інтернет, або, прослідкувавши до найближчого газетного кіоску придбати та встановити на своєму робочому місці і тоді точно будите в курсі всіх подій. Така послідовність суттєво допоможе бути в курсі подій і не пропустити нічого важливого. Рідні та близькі люди завжди будуть в курсі всіх подій.

Окремо слід вказати на те, що свята березня поділяються на декілька основних категорій:

 1. професійні;
 2. релігійні;
 3. державні.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Cerkovniy-kalendar-maliy1-1440x960-1.jpg

Свята з релігійним підтекстом

На території України мешкає велика кількість християн, людей котрі слідкують за святами релігійного значення. Вони намагаються якомога частіше відзначати всі релігійні свята та віддячувати своєму творцю за всі дари та смирення, яке він їх дає. Тобто свята церковного типу є дуже важливими для всіх осіб без винятку.

Наразі слід зазначити, що в березні дуже мало релігійних свят, але не зважаючи на це, вони все ж таки існують і про це не слід забувати. Якщо провести порівняння з січнем, то в попередньому місяці релігійних моментів було набагато більше.

Неодмінно слід пам’ятати про те, що в Україні проживають люди різних релігійних напрямків, тобто вони не обмежені в своїх віруваннях та традиціях і в подібному випадку православний календар на березень 2023 року є дуже актуальним. Іншими словами стає зрозумілим те, що мусульмани відмітять трохи інші за значенням свята аніж українці.

 • Отже, 17 березня є днем Святого Патрика. Історія його ведеться від Ірландії. 31 березня відзначається Песах, свято з єврейським значенням в перекладі на українську мову є Паскою, яка практично нічим не відрізняється від християнського свята. Також слід пам’ятати і про піст, якого неодмінно слід дотримуватися. Лише на прикінці березня рекомендується згадати про рибні та м`ясні страви.
 • 10-17 числа згадують про померлих родичів та близьких людей. Це обов’язково поминальні суботи. Люди збираються родинами за столом і говорять добрі слова про тих, кого вже не має на цьому світі. Потім ходять до них на могили і таким чином також вшановують їх.
 • 31-го слід згадати наявну Лазареву Суботу. Поститися також необхідно, але не так сильно як до цього. Церква знімає частково заборону на вживання жирної їжі.17 березня є днем Святого Патрика

Дати в православ`ї

Кожному вірянину відомо про те, що дотримання певних дат є важливим в житті людини. В зв’язку з мінливим характером багатьох з них можна вказати на те, що вони можуть спантеличити громадян.

Читайте також:  Как сделать детейлинг автомобиля качественно и недорого

Однією з основних особливостей календаря є його зміст. В ньому окремо вказано дати що дають змогу чітко дізнатися про те чи інше свято, як правильно харчуватися в піст, як повинен він бути проведений та інше.

Православна релігія говорить про те, що святкування акцентує увагу на турботі та світлих намірах, почуттях. Всі вірячи говорять про те, що велика кількість свят має в собі магічний підтекст, тобто вбачається поєднання людської душі і Бога. Якщо прийти до церкви та поспілкуватися з церковними служителями, то можна багато про що довідатися, а, особливо, це стосується важливих дат та постів березня 2023 року.

 • Церковні свята у березні 2023 дуже цікаві, наприклад, 1 березня за церковним календарем відзначається день Маруфи, який жив в період з IV – V ст. на території Месопотамії країни, котра вважалася такою, що прихистила християнство. Цього святого в народі прийнято вважати заступником від бісів, бо йому вдалося від одноіменної хвороби швидко вилікувати дочку царя Персів. Померла ця славнозвісна людина в 422 році.
 • Другий день березня відзначається день Федора, який жив в III ст. Ця людина була воїном-новобранцем у війську римлян. Він також був християнином і в зв’язку з цим не повинувався та не виконав наказ щодо принесення жертви богам.
 • Його певний час тримали під вартою та потім відпустили, але він не зупинився та спалив храм язичників. Слідом за цим його жорстоко катували, а потім спалили на багатті.
 • Окрім цього, також слід згадати і про релігійний календар на березень 2023 року в Україні і день так званого Федора Мовчазного, котрий проживав в XIII ст. Наразі він похований неподалік від печер Києво-Печерської лаври. Ця людина тривалий час мовчала і тому у нього відкрився дар спілкування напряму з самим Богом після цього він почав творити різні дива. Крім того, наразі існує повір`я про те, що за молитвою цьому святому можна швидко повернути ті речі, які хтось вкрав.  від печер Києво-Печерської лаври
 • 3 березня відзначається свято Лева та Флавіана святих, котрі проживали в V ст. В історії це папа римський Лев І та архієпископ Константинопольський. Ці особи вважали невірним вчення про те, що існує монофізитство, тобто що Ісус мав лише одну божественну природу, вони схилялися до думки що їх було дві.  
  Церковний календар на березень 2023 року продовжується 5 числом бо цей день є релігійним святом так званого Садока і 128 мучеників. Ця особа була перським єпископом, але в 344 році він був замучений за те, що сповідував вчення про Ісуса. Існують легенди церкви які говорять, що Садок під час мучення дуже молився Богові про те, щоб всі ті, хто буде призивати його спаслися. В зв’язку з цим і в наш час люди моляться йому для того, щоб вберегтися від даремної смерті.  
 • В березні також буде Масляна, яка почнеться 4 чісла, а 10 закінчиться, після якої почнеться Великий Піст.
Читайте також:  Скільки робочих днів у серпні 2022 року?

Державні свята

Одним з найближчих березневих свят слід вважати 8 березня. Цей день є міжнародним жіночим святом, коли вшановуються особи слабкої статі, матері, доньки, дівчатка. Чоловіки дарують квіти, теплі привітання своїм коханим, жінкам, які їх народили та виховували. У відповідності до Указу Президента цей день є вихідним.

Свято завжди асоціюється з приходом весни. Чудовий час для того, щоб розквітла природа та наповнилася чаруючим відтінком кохання та захоплення.

Зрозуміло, що кожна жінка на планеті дуже чекає цього загадкового і чаруючого свята. Вона додатково, завдяки йому, може впевнитися в тому, що необхідна найближчому оточенню, отримує чудові привітання та теплі слова.

 • Березень наповнений різними святами, серед них неодмінно слід також вказати і на професійні свята. Наприклад, на самому початку місяця, 3 числа, відзначається день письменника.
 • Ці люди є осередком невідомого, невимовного та чаруючого свята. Ії фантазія створює неперевершені образи, які перетворюються в чудові книжки та оповідання.
 • 10 числа відмічається день землевпорядника. Надалі, 22 числа, святкується День танкіста. Слідом йде день фтізіатра та метереоролога, лікаря, тобто людей, які працюють за певною вузькою кваліфікацією.
 • Православні свята у березні 2023 року як і інші, тобто не релігійного характеру, важливі для усіх, без винятку, українців. Тому необхідно дотримуватися спеціального церковного календаря щоб завжди бути в курсі всіх подій.День танкіста

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.