Меню

Останні новини про підвищення зарплати працівників СБУ в Україні

Як тільки було засновано службу безпеки незалежної України, то працювати у ній було мрією багатьох, як жінок так і чоловіків. Не усі керувались бажанням забезпечувати саме безпеку країни. Дехто бажав отримувати заробітну плату працівників СБУ, при тому, що відомості про її розмір було засекречено. З роками кількість охочих вступити до рядів СБУ не зменшилася. Залишилось тільки узнати, чи насправді зарплата працівників СБУ у 2022 році в Україні настільки велика, як про неї говорять.

Вимоги до працівників СБУ

Працевлаштуватися до Служби безпеки зачала не легка. По-перше, це велика кількість претендентів на одне робоче місце. Це можуть бути цивільні, військові, працівники поліції. По-друге, кандидатам на посаду висуваються дуже жорсткі вимоги, яким відповідає далеко не кожен.

zarplaty sbu1 - Останні новини про підвищення зарплати працівників СБУ в Україні

Працювати у СБУ можуть, як чоловіки, так і жінки, але дві основні вимоги до кандидатів не залежать від їх статі.

  1. З родичами кандидата підписується угода, что у разі загибелі працівника вони не будуть шукати реальну причину загибелі. Їм буде озвучено офіційну версію.
  2. Кандидат на посаду обов’язково повинен мати українське громадянство.

Для жінок вимоги більш м’які ніж до чоловіків. Їх здебільшого залучають до роботи з документами або влаштовують на посади медичних працівників. Для отримання посади достатньо мати вищу освіту. Більш того, при прийомі на роботу вини відразу отримують звання прапорщика.

Що стосується чоловіків, то у них має бути досвід проходження військової служби та диплом про отримання вищої освіти. Тільки за таких умов вони можуть розраховувати на грошове забезпечення працівника СБУ.

Звичайно, при працевлаштуванні необхідно бути пройти ряд співбесід, тести на фізичну та психологічну витривалість. Інформацію про іспити кандидат отримує на місці. Раніше отримати відомості про це не має можливості.

Читайте також:  Що чекає нас в 2022 році?

Особливості перевірки кандидатів

До числа обов’язкових перевірок кандидатів на посаду входять наступні:

  • психо-емоційного стану;
  • рівня інтелектуального розвитку;
  • порядок дій у разі виникнення екстремальних ситуацій;
  • тип логічного мислення та його особливості.
zarplaty sbu2 - Останні новини про підвищення зарплати працівників СБУ в Україні

Звичайно усі кандидати отримують направлення на медичний огляд, а також наркологічну експертизу. Після проходження усіх тестів та комісій з кандидатом підписується контракт на службу.

Але, це ще не є кінцевим результатом. Ще протягом 2-3 місяців їде подальше вивчення особистості. Розглядається не тільки життя кандидата на посаду, але і життя його близьких родичів, з метою виявлення відхилень або зв’язок з алкоголем та наркотиками.

У разі якщо не виявлено “темних плям” у біографії кандидата та його близьких родичів, то його запрошують на фінальну співбесіду та приймають на постійне місце роботи. Працівників попереджують, що їх робота пов’язана з частими відрядженнями та переїздами.

Оплата праці працівникам СБУ

Незважаючи на те, що рівень оплати праці в СБУ залишається таємницею, останні новини про підвищення зарплати працівників СБУ в Україні свідчать, що за останні 5 років вона зросла на 50%. Причому підвищення відчули усі працівники.

zarplaty sbu3 - Останні новини про підвищення зарплати працівників СБУ в Україні

Чи буде продовжуватися така ж сама тенденція у 2022 році залишається під питанням, хоча ще рік тому було намагання прийняти закон щодо реформи СБУ. Відповідно до цього законопроєкту працівникам обіцяли гарну заробітну платню. Звучали навіть її мінімальне значення, яке було на рівні 45 тисяч гривень.

Читайте також:  Пророцтва на 2019 рік Свині

Ще на кінцевий розмір заробітної плати впливає багато факторів. Це кількість років на службі, звання, рівень небезпеки виконуємих завдань, та багато всього іншого. Окрім того, у зв’язку з російською агресією багато хто розраховує на збільшення заробітної плати. Але тут виникає головне питання — чи можлива індексація зарплати працівників СБУ в Україні в нинішніх умовах.

Але, навіть за умови, що у 2022 році заробітна плата для працівників СБУ не зросте, то вони все одно мають гарний соціальний пакет та пенсію. Щодо соціальних пільг, то вони, так само як і військовослужбовці, мають пільгове пенсійне забезпечення та великий перелік допомог та компенсацій.

Пенсія напряму залежить від кількості відпрацьованих років на службі, а також особистих досягнень, які були при захісті кордону та незалежності країни.

Реформи у СБУ

Ще до початку війни у СБУ планувалось провести значні реформи, які б мали вплинути на рівень заробітної плати її працівників. Вони мали починатися з 2022 року, а закінчитися у 2024 році.

Новий законопроєкт передбачав, як гарні, так і погані новини. Гарні полягають в тому, що планувалось збільшення заробітної плати та соціальних гарантій. Погана новина полягала в тому, що повинно було відбутися скорочення працівників СБУ в 2022 році в Україні. За неофіційними даними, за період дії реформи мало б бути скорочено близько 8 тисяч працівників.

zarplaty sbu4 - Останні новини про підвищення зарплати працівників СБУ в Україні

Але при звільненні законом передбачені компенсації. Так таким співробітникам буде виплачено 50% від щомісячної заробітної плати за кожен рік на службі. Якщо співробітника звільнено не у зв’язку зі скороченням штату, а за власним бажанням, то компенсація буде становить 25% від заробітної плати.

Зміни торкнуться не тільки заробітної плати, але і структури СБУ. Заплановано, що працівники адміністративного апарату стануть держслужбовцями, а слідчі будуть підпорядковані державному бюро розслідувань.

zarplaty sbu5 - Останні новини про підвищення зарплати працівників СБУ в Україні

Попри те, що в СБУ планується скорочення ще не відображається на кількості охочих працювати там. Неодноразоо на різних сайтах публікували заробітну плату керівника СБУ. Саме це стає мотивацією працевлаштовуватися в СБУ. Але, слід брати до уваги, що щоб отримувати заробітну плату близько 100 тисяч в місяць треба пройти нелегкий шлях. Не кожен на це здатен, навіть за великі гроші.

Читайте також:  Что ждет Украину в 2022 году?

Окрім того, невідомо чи буде збільшено розмір заробітної плати працівника СБУ в 2022 році в Україні. Тому служити у СБУ треба насамперед з метою захищати інтереси та безпеку України, а вже потім, думати про матеріальне заохочення. На сьогоднішній день це найбільш важливо для держави.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.