Меню

Грошове забезпечення військовослужбовців у 2018 році

Наразі, на превеликий жаль, ситуація на сході зовсім не змінюється. Це означає, що військовий конфлікт продовжується. Бійці різних підрозділів та самі військові вже просто втомлені затяжними боями. Якщо раніше мотивації було набагато більше, то зараз головною є саме грошове забезпечення, звісно, не враховуючи обов’язок кожного перед державою. Влада намагається підтримувати рівень життя військових та постійно збільшувати заробітні виплати, бо ці люди щодня відстоюють спокій та мирне життя звичайного населення. Як відомо, грошове забезпечення військовослужбовців у 2018 році повинно зрости.

Деякі спеціалісти наголошують, що у влад є змога повернути назад індексацію заробітних плат військовослужбовців. Раніше цей процес був призупинений через тяжке економічне становище та нестачу коштів. Наразі зарплати планується збільшувати не тільки військовим, а й представникам багатьох інших професій. Звісно, бюджет України не безкінечний. Наразі відбувається планування розподілу коштів, яке повинно задовольнити усіх і кожного.

Не можна забувати про те, що досить довгий час про професію військовослужбовця було забуто. Армія була розпущена, техніка продавалася та знаходилася у плачевному стані. Цілі підрозділи та військові частини розформовувалися. Це був досить довгий процес, а тому відновити все та привести до ладу в короткі строки не так вже й легко.Грошове забезпечення військовослужбовців

Які зарплати будуть отримувати військові

В багатьох передових та високорозвинених державах до цієї професії відносяться з повагою. Саме тому зарплати військових в таких державах є дуже великими. Наразі влада України провела чергове підвищення заробітних плат, а тому фінансування було виведено на новий рівень. Відтепер кожен військовослужбовець гарантовано отримуватиме щонайменше 7000 гривень. Однак треба не забувати, що військова реформа тільки почала впроваджуватися повністю, а сама тенденція до збільшення зарплат та соціальних стандартів нікуди не поділася. Тому розмовляючи про те, чи піднімуть зарплату військовослужбовцям у 2018 році, можна бути впевненим, що виплати зростуть.

Читайте також:  Податкова соціальна пільга в 2022 році

Треба сказати, що перші спроби створити нову систему нарахування зарплати військовим відбулися в 2016 році. Такі спроби через деякий час дали вагомі результати та дозволили почати збільшувати виплати. Наразі зарплати є чітко визначеними та закріпленими. Що стосується про якість конкретні цифри, то про них розмовляти поки зарано. Треба дочекатися, коли буде прийнятий та офіційно опублікований проект бюджету на 2018 рік. Тільки тоді стане відомо про рівень виплати. Однак Міністерство оборони України акцентує увагу на тому, що чимало коштів треба витратити ще й на оновлення арсеналу, ремонт техніки, закупівлю набоїв, тощо. Це дуже істотні витрати.Які зарплати будуть отримувати військові

Пенсійне забезпечення

Чимало питань викликає пенсійне забезпечення військовослужбовців у 2018 році в Україні. Як відомо, зараз відбувається впровадження пенсійної реформи, яка вносить в цю систему чимало змін та нововведень. Однак треба знати, що на пенсії військовослужбовців в першу чергу залежать не від пенсійної реформи, а від того, яким чином будуть зростати їх заробітні плати. Військові пенсіонери, до речі, мали чималі соціальні вплати у порівнянні зі звичайними пенсіонерами. Однак наразі в країні склалася така економічна ситуація, що всі жителі держави зажили інакше. Більш того, дуже стрімко почали зростати тарифи та ціни на всі можливі послуги. Таким чином, вже навіть військовим у відставці не вистачає пенсійних виплат аби комфортно існувати.

Проте зростання заробітних виплат, яке має відбутися у 2018 році має цілковито змінити ситуацію. Влада, збільшуючи одну виплату, одразу збільшує й іншу. Вона просто вбиває двох зайців одним пострілом.

Зміни у системі нарахування зарплати

Будуть також впроваджені зміни, що стосуються системи нарахування заробітних плат. Згідно з положенням, буде змінено склад виплат військовим. Як і раніше, вони будуть поєднувати дві складові: оклад та різні додаткові виплати, як, наприклад премії. Але суттєво зміниться відсоткове відношення. Тепер сама ставка складатиме лише якісь 30% від розміри зарплати. А інші 70% – це ті самі додаткові виплати.

Читайте також:  Суточные расходы в 2021 году по Украине

Таке нововведення викликало чимало суперечок. Річ у тім, що люди, зокрема військовослужбовці бояться неправомірних дій з боку керівництва на цій основі. Вони кажуть, що таке нововведення може бути легко використано проти них, бо начальники за власним бажанням зможуть зменшувати їх зарплату до мінімуму. Однак Міністерство оборони України запевнило, що такого точно не буде. Вони почнуть слідкувати за процесом нарахування виплат, та тих керівників, які роблять неправомірні вчинки, вони будуть суворо карати. Однак варто розуміти, що такі нововведення не зможуть запрацювати на повну. Треба трохи часу аби реалізувати все так, як треба.Зміни у системі нарахування зарплати

Хибні думки

Перш за все, треба згадати про деякі заяви від ЗМІ. В один момент дуже швидко поширилися чутки про те, що планується зробити все навпаки, тобто зменшити зарплати. Проте цього точно не відбудеться. Треба розуміти, що мало хто за низьку плату забажає ризикувати своїм життям та терпіти довготривалі сидіння в окопах. Тому на такі заяви не треба взагалі дивитися, бо вони не мають навіть простої підстави.

Також були чутки про те, що планується скорочення військовослужбовців. Вони з’явилися на фоні того, що ГЗ військовослужбовців у 2018 році в Україні буде неодмінно зростати. Варто розуміти, що скорочення неможливе. Зараз у військах і без того спостерігається нестача кадрів. А під час призивної кампанії не вдається набрати необхідну кількість солдатів на службу. Збільшення ГЗ – ще своєрідна мотивація, яка повинна підштовхнути людей до служіння батьківщині. Однак перехід на контрактну основу дуже потроху скасовувати призовну систему. Отже, юнаки зможуть забути про обов’язкову службу. Це, мабуть, і є своєрідним скороченням.планується скорочення військовослужбовців

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.