Меню

Параметри супутникових телеканалів в 2019 році

Технологічний розвиток не стоїть на місці. Поступово змінюються стандарти, впроваджуються інноваційні механізми та висуваються нові вимоги до техніки, різних засобів, тощо. Розвивається й ринок медіа, а тому настав час переходити на цифрові стандарти. Цифрове телебачення має купу переваг, серед яких виділяється новий формат, краще мовлення та якість картинки. Змінюватимуться не тільки стандарти, а й частоти, на яких здійснюється мовлення. Саме тому варто знати, як робиться налаштування каналів супутникового телебачення на 2019 рік, щоб раптово не залишитися без улюблених телешоу.

Нові технології завжди коштували багато, а тому далеко не кожен українець має змогу купити тюнер та перейти на цифрове телебачення. У цьому питанні влада пішла на зустріч громадянам та почала впроваджувати соціальні програми, завдяки яким українці отримали змогу безкоштовно отримати доступ до цифрового телебачення.Технологічний розвиток не стоїть на місці

Сутність змін

Супутники можуть служити дуже довго, але вони не вічні. Сталося так, що супутник АМОС-2 відслужив своє та перестав відповідати вимогам сучасності. В результаті було вирішено запустити на орбіту нове, більш технологічне обладнання. Але ракета з новим супутником вибухнула буквально на старті, тож треба було терміново шукати хоч якийсь вихід. Саме тому був здійснений перехід на супутник АСТРА 4А, з якого зараз і здійснюється мовлення.

Такий перехід дозволив розпочати впровадження нових технологій, однією з яких і є цифрове телебачення. Нові стандарти значно підвищують якість мовлення. Тепер картинка є більш насиченою, а роздільне й детальне, широкоформатне зображення разом з якісним звуком роблять перегляд улюбленого кіно справжньою насолодою. До того ж у багатьох українців вдома вже давно стоять плазмові телевізори, яким старе мовлення зовсім не відповідало. Через це навіть на найкращій техніці зображення було поганим та створювало забагато складнощів.

Читайте також:  Закон Украины О местном самоуправлении 2022 года

Україна зробила неабиякий стрибок у розвитку ринку медіа. Перехід на 4,5G та цифрові стандарти – це лише перші зміни на шляху впровадження в державі новітніх технологій.

Як тепер відбувається налаштування телеканалів?

Оскільки були впроваджені нові параметри супутникових каналів в Україні, українці втратили доступ до улюблених телеканалів та телепрограм. В такому випадку треба братися за переналаштування. Рекомендується викликати на дім спеціаліста, який не більше ніж за 30 хвилин виконає усі необхідні налаштування. Це коштує зовсім недорого, але треба буде узгодити час візиту з майстром та знаходитися в цей домовлений момент вдома. Але разом з кожним тюнером йде інструкція, користуючись якою можна самостійно зробити всі налаштування.

Якщо на майстра немає часу й було вирішено зробити все самотужки, то для початку треба визначити, чи дійсно даний тюнер можна налаштувати. На спеціальних сайтах можна відшукати перелік моделей техніки, що працюють з новими параметрами. Якщо тюнера у списку немає, то він застарів. Далі треба взяти у руки пульт та перейти до меню налаштування. Тепер необхідно обрати пункт “Інсталяція”, де обирається супутник. Варто знати, що АСТРА 4А має ще й іншу назву – Сіріус. А тепер безпосередньо налаштовуються канали супутника Сіріус. Наступний крок полягає у введенні параметрів каналів. Спочатку треба вказати частоту, а потім відбувається сканування каналів. Якщо телеканал не буде знайдено, то треба перевірити вказані дані.

Взагалі представники технічної підтримки радять проводити мережевий пошук декілька разів на місяць. Це необхідно для правильної та безвідмовної роботи тюнера. Пошук можна робити й власноруч, але якщо потрібний канал не було знайдено, краще перевірити роботу самої антени. Варто також перевіряти сайти телеканалів перед налаштуванням, бо іноді канали змінюють свою частоту. Взагалі знаючи усі необхідні параметри супутникових телеканалів в 2019 році та порядок налаштувань можна впоратися з процедурою усього лише за декілька хвилин та навіть не треба буде викликати майстра.Як тепер відбувається налаштування телеканалів

Переваги нового мовлення

Як вже згадувалося раніше, новий супутник телебачення на 2019 рік робить мовлення більш якісним. Українцям й надалі будуть доступні усі звичні та улюблені телеканали, хоч вони матимуть певні відмінності. Для початку треба згадати про впровадження нового широкоформатного зображення, яке дозволить власникам плазмових телевізорів сповна насолоджуватися передачею кольору, якістю картинки. Також покращиться звукова складова. Будуть прибрані зайві шуми, а звукові доріжки будуть чистими й якісними. Новий супутник особливий своїм великим покриттям, яке охоплює майже усю країну, а тому доступ до цифрового телебачення отримають навіть жителів далеких та забутих сіл. Як показує практика, різницю між старим мовленням та новим люди бачать навіть неозброєним оком.

 

Читайте також:  Книги каких авторов в настоящее время пользуются наибольшим спросом

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.