Меню

Новий закон про розтаможку машин в Україні в 2018 році

Кожен водій, який хоч раз перевозив автомобіль через кордон зустрічався з явищем розтаможки авто. В Україні це питання наразі набирає все більших обертів через деякі зміни в чинному законодавстві. Варто знати, що задля того щоб точно розрахувати вартість розтаможки краще використати калькулятор розтаможки авто в Україні 2018.

Вартість авто – це, мабуть, головне, через що люди вибирають саме авто з іншої країни. В сусідніх країнах можна знайти автомобілі, які будуть набагато дешевшими за кордоном аніж в Україні. Автомобілі наразі дозволено завозити фізичним і юридичним цінам, але ціна при цьому буде різна.

Варто знати, що якщо ви забажали купити авто з іншої країни, то вам необхідно буде одразу сплатити близько 20% від її вартості. До цього часу автомобілі з-за кордону купували в основному ті, хто проживає близько до кордону. Ці люди могли взагалі не займатися процедурою розтаможки автомобіля, тому що вони мали прекрасну можливість раз у п’ять діб перетинати кордон. Але тепер і в інших мешканців країни є гарна змога купити таке авто. Наразі водії мають право їздити по території України рік не виконуючи розтаможку.шлагбаум і машина

Загальні положення

Перед тим як перетнути кордон з метою купівлі авто, водій повинен внести митне забезпечення, яке є частиною загальної суми розтаможки. При цьому людина має напевне знати, що саме вона бажає придбати у власність та яка його ціна. Це повідомляється за деякий час до перетину кордону. У випадку, якщо різниця з якихось причин буде більшою, то гроші будуть повернені.

Після покупки авто водій повинен отримати на руки певні документи: технічний паспорт, інвойс, документ про страхування автомобіля. Краще впевнитись в тому, що ви отримаєте усі ці документи, адже в іншому випадку вам необхідно буде сплатити більшу суму при перевезенні транспорту в потрібну країну. Минулий власник авто повинен обов’язково знати авто з обліку. Дізнатися про це можна поглянув на номер авто. Він має бути тимчасовим.

Читайте також:  Найочікуваніши бойовики 2017-2018 років

Якщо людина є водієм автомобіля і бажає розтаможити його, то їй потрібно лише заповнити спеціальну декларацію, що класифікує автомобіль як багаж, який супроводжується. В іншому випадку автомобіль буде багажем без супроводу та декларацію повинні заповнити усі, хто мають відношення до транспортування засобу пересування. Ось як виглядає розтаможка автомобіля в україні в 2018 році, останні новини.

Необхідні документи для процедури розтаможки:

  • копії усіх існуючих документів транспортного засобу;
  • розписка разом із документом про розтаможку авто;
  • готова митна декларація;
  • страхування транспортного засобу;
  • інвойс;
  • особисті документи водія. Варто знати, що виконувати дану процедуру можуть лише повнолітні особи.

Що відбувається з транспортним засобом далі?

Якщо всі документи в нормі, то на транспортний засіб чекає внутрішній транзит. Через певний і чітко встановлений час водію потрібно доставити автомобіль до митниці задля проведення процедури реєстрації. До цього моменту він може вільно пересуватися на своєму автомобілі. Якщо ви не відвідаєте митницю у вказаний час, то отримаєте штраф.

Ваш засіб для пересування після відвідування митниці буде доставлений на склад, де з часом буде розпочата перевірка. Якщо вся інформація буде вірною а проблем з документами не буде, то ви отримаєте спеціальний паспорт, який дасть вам змогу поставити авто на облік.

Читайте також:  Колективний договір 2022 в Україні

Скільки це все буде коштувати?

Не секрет, що розтаможка автомобіля в україні 2018 може бути різною. Її ціна розраховується в залежності від автомобіля та його технічних характеристик. Також до суми сходять різні податки та акцизи.Скільки це все буде коштувати?

Безпека на дорозі

Нещодавні зміни в чинному законодавстві також певним чином вплинуть на покращення ситуації на дорогах. Якщо переглянути певну статистику, то стає зрозуміло, що саме в Україні люди набагато частіше помирають внаслідок ДТП ніж в інших країнах.

Це відбувається перш за все через застарілі транспортні засоби, які все ще експлуатуються. Такі авто зазвичай не відповідають елементарним нормам безпеки. Нововведення передбачають суворий контроль, який не дозволить завозити на територію країни несправні засоби для пересування. Працівники митниці будуть орієнтуватися на загальноєвропейські стандарти. Таким чином авто, що не відповідає певним нормам повинно буде пройти додатковий технічний огляд Це все також в майбутньому призведе до покращення екологічної ситуації завдяки зменшенню кількості старих і неякісних авто на дорогах.

Усю повну інформацію про новий закон про розтаможку машин в Україні в 2018 році ви можете переглянути на спеціальних сайтах, які присвячені цій темі. А наразі це вся інформація, викладена в короткому вигляді, яку потрібно знати людям, що бажають придбати авто з-за кордону.машини на митниці і собака

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.