Меню

Перерахунок пенсії пенсіонерам МВС у 2018 році

Колишніх співробітників МВС занепокоїла новина про реформування національної поліції, але запитання про те, якою буде пенсія пенсіонерам МВС в 2018 році в Україні, залишається пріоритетним для цієї категорії українців. Згідно з законом України, усі колишні працівники МВС можуть розраховувати на перерахунок пенсійного забезпечення при зміні матеріального положення. Для проведення перерахунку потрібно подати відповідну заяву в територіальне відділення Пенсійного фонду України. Працівники ПФР мають розглянути заяву протягом п’яти днів. Якщо перерахунок є можливим, то пенсіонеру подається відповідна довідка.

Велику частину громадян України складають пенсіонери, тому на даний момент одним із найбільш актуальних питань є те, якою буде заробітна плата МВС. Мінімальна зарплата була піднята ще рік тому назад, тому пенсіонери все ще цікавляться, коли їм очікувати надбавку. Потрібно пам’ятати, що працівник МВС – це робота, яка потребує витримки та відповідальності, тому пенсіонери повинні розраховувати на достойну пенсію. У той же час зараз колишні працівники МВС, які раніше вважалися гордістю країни, отримують дуже скромний доход, якого може бути недостатньо навіть для оплати комунальних послуг, їжі та ліків. Як виживати пенсіонерам в Україні?Колишніх співробітників МВС...

Скільки пенсіонери МВС отримували раніше?

Пенсіонери МВС раніше отримували достатньо великий прибуток, якщо порівняти з іншими категоріями пенсіонерів. Більш того, чотири роки тому була проведена пенсійна реформа, в результаті якої пенсійні виплати були значно підвищені. Але зараз, як відомо, країну охопила економічна криза, тому інфляція спровокувала обезцінення пенсій. Парламентарі уже не один рік обіцяють провести перерахунок пенсій, але чи стане він можливим? Саме про це сьогодні пишуть українські ЗМІ, але конкретної інформації з цього питання немає досі.

Інформація в ЗМІ

Уже декілька місяців в ЗМІ поширюється інформація про можливе підвищення пенсії пенсіонерам МВС України в 2018 році, але всі ці повідомлення різняться. Пенсіонери МВС все ще не знають, скільки саме грошей вони будуть отримувати у новому році. Ситуація цілком зрозуміла, адже ці громадяни присвятили своє життя службі державі, у той час як сама держава не може забезпечити їх достойними пенсійними виплатами. Нижче буде представлена найбільш актуальна інформація, що стосується пенсійної реформи.

Читайте також:  Пенсия инвалидам-чернобыльцам в 2020 году в Украине

Хроніка проведення пенсійної реформи

Перший крок до реформування системи пенсійного забезпечення був зроблений ще на початку січня. Тоді пенсійні виплати повинні були збільшитися на 4 процента. Підвищення було мінімальним, але враховуючи те, що у країні зараз кризове становище, більш суттєве підвищення очікувати даремно. На офіційному сайті Пенсійного фонду України була опублікована формула, згідно з якою кожен співробітник МВС може розрахувати своє пенсійне забезпечення з урахуванням податків. На розмір пенсії впливають наступні фактори:

  • звання колишнього співробітника МВС;
  • посада;
  • службовий стаж.Хроніка проведення пенсійної реформи

Думки пенсіонерів

Якщо проаналізувати інтерв’ю журналістів, які опитували колишніх правоохоронців, пенсіонери не задоволені своїм сьогоднішнім становищем, оскільки у порівнянні з пенсію початку 2010-х вони отримуються мізерний прибуток. Якщо раніше деякі із респондентів могли витрачати гроші не тільки на себе, але й допомагати своїм дітям на внукам, то тепер отриманої пенсії не вистачає навіть на речі першої необхідності. Очевидно, що така різка зміні забезпеченості населення відображає високий рівень інфляції в країні. Більшість пенсіонерів, котрі працювали в правоохоронних органах, стверджують, що тепер їх пенсії недостатньо навіть для оплати комунальних послуг, при цьому не всі із респондентів можуть розраховувати на субсидію.

Коли пенсіонерам очікувати перерахунку?

Обмінюваного перерахунку пенсіонери чекають уже 2 роки. Саме з такою заявою виступив на з’їзді правоохоронців в Сумах Сергій Каплів. В найближчий час буде оприлюднено новий законопроект, націлений на працівників МВС. Багато експертів вважають, що якщо цей законопроект все ж буде притятим, то він значно ускладнить роботу правоохоронних органів. Самі працівники також не чекають від нового законопроекту ніяких позитивних зрушень, оскільки два року тому парламентарі уже «прийняли» закон про перерахунок пенсії пенсіонерам МВС у 2018 році. Варто нагадати, що перерахунку досі очікують по сьогоднішній день. Каплін відзначив, що він уже подав клопотання на пенсії ветеранам МВС в державний бюджет на наступний рік.

Сімсот тисяч пенсіонерів без підтримки держави

В Київській області (місто Узин) недавно також пройшло зібрання колишніх воєннослужбовців, які скаржилися на мізерні пенсії. Активісти стверджують, що давно уже повинна була проведена індексація пенсійних виплат. На цей раз до мітингувальників приєднався лідер опозиції Ю. Бойко, який стверджував, що виплати давно повинні були проіндексувати.
Як відомо, з 1992 року заробітна пенсії воєнних та воєннослужбовців підвищувалися одночасно, тоді як в останні роки влада продовжує ігнорувати другу категорію пенсіонерів. В останнє колишнім працівникам МВС пенсії підвищували на початку осені 2012 році, і на сьогоднішній день близько 700 тисяч пенсіонерів МВС залишилися без підтримки держави.

Читайте також:  Розмір пенсії з липня 2022 року

Опозиційний блок користується підтримкою активістів та обіцяє прийняти реформи, що будуть на користь воєннослужбовців. Ю. Бойко налогошує на необхідності проведення реформи в військовій частині, а також збільшення максимально можливого розміру пенсійних виплат.
Варто лише відзначити той факт, що середній прибуток пенсіонерів-офіцерів не перевищує три тисячі гривень, а це менше мінімальної заробітної плати, при цьому слід врахувати необхідність оподаткування пенсії пенсіонерів МВС 2018 в Україні. Звання офіцера продовжує обезцінюватися з кожним роком, а разом з цим продовжує падати престиж професії.Сімсот тисяч пенсіонерів без підтримки держави

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.