Меню

Підвищення зарплати голови сільської ради у 2021 році в Україні

В новому році голови сільської ради як і усі українці очікують наступне підвищення заробітної плати. Оклади держслужбовців та бюджетників стали відомі вже зараз. Наскільки підвищиться зарплата голови сільської ради у 2021 році в Україні, питання, яке ніколи не втратить своєї актуальності.

Зарплата сільського голови в Україні

Розмір заробітної плати голови сільради в 2021 році в Україні – з чого складається дохід обранців?

Основна складова зарплата голови сільської ради не є таємницею. Нарахування грошей проводиться згідно діючого законодавства.

Розмір заробітної плати голови сільради в 2021 році в Україні буде формуватися з місцевого бюджету. Крім того, зарплата включає наступні складові:

 • оклад за посадою;
 • оклад за кваліфікацією;
 • пільга;
 • премія;
 • бонус;
 • оплата за допуск до державної таємниці;
 • виплати за стаж роботи;
 • оплата інших питань, якими займається обрана особа додатково.

Кожен представник законодавчої влади суб’єктах України може отримати оплату праці вище встановленого окладу. Для цього державою розроблені програми премій, бонусів, а також додаткових виплат за вислугою років.

Розмір окладів посадових осіб у 2021 році

З приходом нового року грошове забезпечення голови сільради за новими окладами ще не наступило. Але, інформація про підвищення окладу стала відомою вже зараз. Нарахування грошової допомоги проводиться в залежності від групи держслужбовця.

Наприклад особи керівного складу України державного масштабу (незалежно від території) отримуватимуть зарплату по одному окладу – 20 тис.грн. Представник керівної ланки по 1 або декільком областям країни може розраховувати на оклад у розмірі 12 тис.грн. Також законодавчі зміни передбачають підвищення зарплати за рахунок нарахування надбавок з держбюджету.

На сьогоднішній день зарплати таких працівників підвищиться наступним чином:

 • 1 ранг-держслужбовець отримає надбавку в розмірі 1 тис.грн.;
 • 2 ранг-підвищення складе в межах 900 грн.;
 • 3 ранг-різниця між минулим і сьогоденням роком складе близько 800 грн.;
 • держслужбовець 4 рангу може розраховувати на збільшення заробітної плати в розмірі 700 грн.;
 • держслужбовцю 5 рангу доведеться задовольнятися 600 грн.;
 • зростання зарплати працівника 6 рангу складе 500 грн.;
 • при наявності 7 рангу працівникові покладається надбавка в сумі 400 грн.;
 • при присвоєному ранзі-300 грн.;
 • найменша надбавка в новому році буде про держслужбовця 9 рангу, вона складе 200 грн.
Наймолодший сільский голова

Зміна грошового забезпечення торкнулася і зарплати сільського голови. У нового року вони отримають більше в порівнянні з попереднім, але не кардинально.

Читайте також:  Повышение зарплата врача в 2021 году в Украине

Мізерне підвищення грошового забезпечення пов’язане зі складною економічною і політичною ситуацією. Надії, що пандемія коронавірусу припинитися в 2020 році впали. Сумна статистика зазначає, небезпечна інфекція не збирається зупинятися.

З цих причин президент разом з депутатським корпусом направив сили на збереження життя людства. При цьому уряд не забуває про бюджетників і держслужбовців, поступово збільшує зарплату, робить все можливе, щоб не втратити кваліфіковані кадри.

Зарплата сільського голови – хто скільки задекларував?

У плані фінансів життя сільського голови змінилося не сильно. Керівник як і раніше отримує пристойні грошові кошти. Їх сума залежить від кількості жителів в поселенні і територіальної приналежності селища.

Останні новини про підвищення зарплати голови сільської ради в Україні підтвердили гарне фінансове положення керівників селища. З інформаційних джерел стала відомим дохід одного з селищних голів, селище якого розташоване в східній частині України.

2019 рік

Офіційно задекларована грошова сума склала 35894 грн. в місяць, в порівнянні з попереднім періодом збільшилася приблизно в 1,5-2 рази. Річний сумарний дохід сім’ї склав близько 1 млн. грн. З точки зору простих українців прожити на такі гроші в 2019 року можна було шикарно. Тому, мало хто з жителів селища цікавиться благополуччям глави.

2020 рік

Минулого року дохід сільського голови також збільшувався. Тому не виключено, що глава став жити ще краще. Реальна інформація про задекларовані в 2020 році доходи стане відомо трохи пізніше.

Цікаво! Крім основної заробітної плати сільські голови отримують додаткові надбавки за напружену працю, преміальні з приводу професійних свят, ювілеїв та інших приводів. Не слід забувати, що індексація зарплати голови сільської ради в Україні також позитивно позначиться на благополуччі керівника.

Читайте також:  Зарплата помощников судьи в 2021 году в Украине

Зарплата помічників сільських голів у 2021 році

Оклад заступників та інших працівників селищних рад різко відрізняється від грошового забезпечення керівника. З точки зору законодавства на першу особу покладено серйозну відповідальність і навантаження. З цих причин різниця помітна неозброєним оком і є колосальною.

Наприклад, з нещодавно викладеної в інформаційних джерелах інформації стало відомо, що зарплата заступника і голови селищної ради відрізняється приблизно на 10 тис.грн.

Староста села або представник вулиці в порівнянні із заступником голови отримує на 5 тис.грн. менше. При нарахуванні зарплати як і раніше враховується кількість людей в селищі. Рядовий фахівець, що займається фінансовими звітностями та іншими грошовими питаннями отримує на рівні старости села.

Деякі держслужбовці вважають ситуацію, що склалася неправильною і несправедливою. При цьому не варто забувати, зарплата сільського голови в 2021 році нараховується виходячи з можливостей місцевого бюджету. Премії та надбавки, індексація передбачені на державному рівні. Тому, у новому році збільшення зарплати таких працівників може відбутися за рахунок зміни прожиткового мінімуму та проведення індексації.

Найближча в цьому році індексація планується в березні 2021 року. Зазначена дата не точна, оскільки залежить від індексу цін. У разі перевищення його порогового показника індексація зарплати держслужбовців пенсіонерів та інших категорій працівників буде проведена в обов’язковому порядку.

Резюме

Рік, що наступив, не став винятком у плані зміни зарплати в бік підвищення. У січні сільські голови та інші категорії держслужбовців дізнаються про підвищення. Точна цифра стане відома скоро. Крім зазначеного, трудящих України очікує зростання зарплат за рахунок збільшення прожиткового мінімуму та проведення індексації.

Чи буде скорочення голов сільської ради в 2021 році в Україні – питання, яке по сьогоднішній час є відкритим та не визначеним у раді.

Читайте також:  Повышение зарплаты полиции в 2021 году в Украине

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.