Меню

Підвищення зарплати працівників СБУ у 2021 році в Україні

Робота в СБУ України в 2021 році залишається дуже престижною. Відомостей про те, як вступити на службу мало. Але це не знижує прагнення людей влаштуватися туди. Працювати в СБУ мріють військові, поліцейські і багато цивільних осіб.

Знайти інформацію про доходи службовців не так просто. Співробітники не мають права розповідати, яка зарплата працівників СБУ у 2021 році в Україні. Це державна таємниця.

Робота в СБУ України в 2021 році

Як влаштуватися у СБУ?

Можна назвати досить жорсткими вимоги до претендентів, які претендують на вакансію та велике грошове забезпечення працівника СБУ. Це пояснюється високою відповідальністю співробітника СБУ і необхідністю протягом робочого часу стикатися з важливою інформацією, розголошення якої не допускається.

Вимоги до претендентів в СБУ

До рядів СБУ можуть вступити чоловіки та жінки. Основні вимоги наступні.

  1. Обов’язково підписання родичами ряду документів про те, що в разі загибелі претендента на службу вони не будуть з’ясовувати причини події і обмежаться офіційно озвученою версією.
  2. Обов’язкова вимога до майбутнього співробітника СБУ – це українське громадянство.

Претендувати на працевлаштування можуть жінки. Переважно вони зайняті веденням документації. Сьогодні нерідкі випадки, коли дівчата працюють на посадах медичних працівників у спецпідрозділах або прикордонних військах СБУ.

До жінок пред’являють менше вимог. Наприклад, чоловіки повинні мати за плечима проходження обов’язкової військової служби за призовом і диплом, що підтверджує закінчення Вищої освітньої установи. Жінкам досить вчитися у ВНЗ, після закінчення якого вони автоматично отримують посаду прапорщика.

Можливість влаштуватися в СБУ є у кандидатів, які пройшли співбесіду, тестування і перевірку розумового і фізичного розвитку.

Робота полягає у фактичному і другорядному захисті кордонів України, збереженні цілісності політичного режиму. Тому претендента і його рідних перевіряє внутрішня служба безпеки.

Читайте також:  Зарплата секретаря судебного заседания в 2020 году в Украине

Особливості перевірки

В першу чергу кандидат СБУ проходить перевірку:

  • психічного стану;
  • рівня інтелектуального розвитку;
  • адекватності в екстрених ситуаціях;
  • типу мислення, особистісного напрямку і особливостей.
Автопарк СБУ України

Медичне тестування виявляє можливе вживання наркотиків та алкогольних речовин. Перевірку проходять і претендують на роботу за контрактом.

Оцінку особистості проводять два-три місяці. За цей час служба власної безпеки «пробиває» кандидата, близьких родичів і оточення на причетність до наркотиків, порушень Кримінального кодексу, контактів з іноземними громадянами або компаніями.

Якщо відхилень або обмежень не виявлено, претендента запрошують на повторну співбесіду з подальшим працевлаштуванням.

Будь-який співробітник Служби безпеки України незалежно від статевої приналежності повинен бути готовий до відряджень і роз’їзного характеру роботи.

Зарплата працівників СБУ у 2021 році в Україні

Середня зарплата в СБУ вище, ніж в інших правоохоронних органах. За останні 5 років місячний рівень доходу зріс приблизно на 50%. Індексація   зарплати працівників СБУ в Україні торкнулася фахівців, що працюють на постійній основі, і контрактників, які переважно задіяні в прикордонних військах.

Чим довше працівник знаходиться на службі, чим вище у нього звання і небезпечніше завдання, тим вище заробітна плата. У світлі останніх відносно недоброзичливих відносин з Росією, продовженні обстрілів з південно-східної частини України співробітники розраховують, що зарплата в цьому році збільшиться в порівнянні з попереднім періодом.

Слід також відмітити, що крім основного заробітку служба залучає обсягом соціальних гарантій і розмірами майбутньої пенсії. Як і всі військовослужбовці, співробітники СБУ мають право на пільгове пенсійне забезпечення, вислугу років, а також окремі допомоги та компенсації.

Розмір пенсії залежить від терміну служби і того яка середня зарплата була у співробітника СБУ та особистих досягнень в частині захисту кордонів та незалежності країни.

Читайте також:  Оподаткування заробітної плати в 2019 році

Яка зарплата у глави СБУ?

Минулого року у деяких осіб, зокрема голови СБУ І.Баканова вона піднімалася тричі. Сьогодні для Українців це не є секретом. Останні новини про підвищення зарплати працівників СБУ в Україні в 2020 році повідомляли, що вона склала 93567 грн. разом з надбавками і преміальними.

Вказані гроші для новачкові дуже великі. Розраховувати на вказаний грошовий дохід не має сенсу. Для отримання зарплати як у голови СБУ треба довго та віддано працювати на благо країни.

Звичайно, у водія, діловода та інших осіб таких сум немає. Щодо премій, то вони також можуть бути різними. Рівень преміальних залежить від виконання співробітниками СБУ спеціальних завдань в спеціальних службах і організаціях іноземних держав, в злочинних групах та інших особистих випадках. Якщо таке завдання було виконано працівники підлягають заліку в вислугу років в пільговому обчисленні для призначення пенсії, присвоєння військового звання та обчислення процентної надбавки за вислугу років в порядку, визначеному владою.

Поряд з цим існують інші робітники, не задіяні в таких справах. Вони також розраховують, що розмір заробітної плати працівника СБУ в 2021 році в Україні збільшиться на декілька порядків.

Скорочення працівників СБУ в 2021 році в Україні

Згідно запланованої владою реформи до 2024 року очікується кардинальні зміни кадрів в частині скорочення. Тому не слід дивуватися щодо скорочення працівників СБУ в 2021 році в Україні. Таким чином керівництво країни планує підняти престиж військових та збільшити рівень грошового забезпечення працівників.

На своїх містах залишаться особи, які відповідають вимогам щодо служби в правоохоронних органах. Згідно останніх новин скорочення штату до 2024 року складе 8000 чоловік.

Читайте також:  Підвищення зарплати адвоката (юриста) у 2021 році в Україні

Резюме

У 2021 році збільшення зарплати працівників СБУ відбудеться обов’язково. При цьому не слід виключати скорочення штату. Готуватися до цього вже треба зараз. Про це повідомляють останні зміни у законодавстві.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.