Меню

Посівний календар огородника на грудень 2021 року

Вже дуже давно стало відомо, що Місяць має свої особливості, які певним чином впливають на жителів Землі та на процеси і явища, що відбуваються тут. Наприклад, в певні періоди місячної активності у людей може спостерігатися прилив сил, головний біль, тощо. Цікаво те, що Місяць також впливає на рослини й на тварин. Було помічено, що в деякі дні рослини ростуть набагато швидше та дають дійсно гарний врожай, а в інші періоди вони є дуже вразливими та навіть звичайна пересадка може завдати їм непоправної шкоди. На основі дослідження багатьох явищ був створений спеціальний посівний календар на листопад 2021 року та на інші місяці. Цей календар особливий тим, що він дозволяє врахувати усі періоди місячної активності та їх вплив, а це в свою чергу допомагає вирощувати гарні й соковиті врожаї.

Як показує практика, господині, які користуються календарем, мають більші та кращі врожаї. Але не треба думати, що завдяки одному лише календарю город буде повен, наприклад, стиглих кавунів. Не можна забувати про тяжку та наполегливу працю, постійний догляд за рослинками й своєчасне внесення добрив.Місяць має свої особливості

Яким буде початок грудня?

 1. У грудні дуже холодно, а тому перелік робіт у саду чи в городі значно скорочується. Залишається усього лише доглядати за ділянкою землі та займатися рослинками, що ростуть у теплицях чи в кімнатах. Що стосується першого грудня, то в цей день рекомендується взятися за посів зелені та посадки цибулинних квітів, що вирощуватимуться у теплицях. Також треба обов’язково укрити теплолюбні рослини.
 2. Усе ще гарний час для висадки цибулинних квітів, а також деяких видів зелені. Також в цей час можна зайнятися усіма видами робіт, що пов’язані з землею. Якщо в теплиці або на підвіконнях є квіточки, то треба не забувати про їх підживлення.
 3. Посівний календар огородника на грудень 2021 року зазначає, що цей день є таким самим, як і попередні, а тому можна скористатися тими самими порадами. Водночас рекомендується приділити особливу увагу ділянці, прибравши її.
 4. Це число є дуже родючим. Саме тому варто взятися за посадку, посів чи навіть пересадку будь-яких культур, зокрема овочевих та квіткових.
 5. Ще один дуже сприятливий день, коли необхідно повисаджувати усі рослинки та квітки. Водночас не можна забувати про їх живлення, своєчасне внесення добрив та мінералів. Варто не забувати доглядати за деревами та кущами на ділянці.Цей період є поганим для будь-яких видів діяльності
 6. Гарний період для посадки та посіву закінчився, настали несприятливі часи. Саме тому рекомендується взятися за прибирання снігу та догляд за ділянкою. Також необхідно потравити шкідників, якщо такі є чи зробити невеличку профілактику.
 7. Цей період є поганим для будь-яких видів діяльності, а тому краще приділити трохи часу собі та зайнятися власними справами.
 8. Місячний посівний календар на грудень для України зазначає, що й надалі триває не найкращий для садівництва період, тож варто відмовитися від будь-яких маніпуляцій.
 9. Рекомендується зайнятися стратифікацією посівів квіток та зелені. Стратифікація – це процедура попереднього оброблення насіння рослин.
 10. Цей день повністю повторює попередній, а тому усі минулі рекомендації будуть дуже доречними. Додатково дозволяється висадити цибулю й петрушку, а також зайнятися пересадкою кімнатних квіточок.
 11. Несприятливий день для будь-яких видів робіт.
 12. Ще один дуже поганий день, коли варто не торкатися рослинок.
 13. Початок граного періоду, коли варто висадити чи посіяти листкові культури, що ростуть у кімнаті чи в теплиці.
 14. Ще один гарний день для висадки листкових культур. А ще це гарна нагода внести мінеральні добрива, які так потрібні рослинкам.
 15. Загалом цей день повторює попередні дати, а тому можна просто скористатися минулими порадами.

Чого чекати в другій половині грудня?

 1. Таблиця місячного посівного календаря зазначає, що це малородючий день, а тому усі посіви та висадки краще відкласти на потім. Рекомендується приділити увагу догляду за кулуарами.
 2. Ще один несприятливий день, а тому краще повкривати теплолюбні культури, а також потравити шкідників. В деяких випадках можна побілити дерева та пообрізати гілки.
 3. Початок гарного для будь-яких робіт періоду. Саме тому в цей день можна братися за будь-які посадки культур. Особливу увагу треба приділити розсаді перцю та томатів.
 4. Продовження сприятливого для будь-яких дій періоду, а тому згодяться поради минулого дня. Зокрема необхідно обов’язково внести мінеральні добрива.
 5. А ось в цей день краще відмовитися від будь-яких посівів. Варто просто приділити час догляду за культурами та добре оглянути їх, щоб вчасно виявити хвороби та шкідників.
 6. Знову поганий період для висадки чи посіву багатьох видів культур. Але щоб не гаяти час, рекомендується зайнятися ділянкою та землею, обробити рослинки, порозпушувати землю, побілити дерева, обрізати зайві гілочки, тощо.
 7. Біодинамічний посівний календар на грудень для України нагадує про продовження поганого періоду для маніпуляцій з рослинами. Більш того, варто відмовитися від використання колючо-ріжучого інвентарю в цей день, адже він наноситиме рослинам виключно шкоду.рекомендується проводити якість маніпуляції з рослинами
 8. Початок сприятливого періоду. Дозволяється братися за посів чи висадку майже усіх видів культур. Також дозволяється пересадка рослин.
 9. Варто скористатися порадами минулого дня, але не можна забувати й про внесення добрив та мінеральних речовин, про догляд за рослинами.
 10. В цей день забороняються будь-які маніпуляції з культурами, адже вони в результаті лише шкодитимуть рослинам.
 11. Також не рекомендується проводити якість маніпуляції з рослинами. Варто зайнятися доглядом за ділянкою чи ремонтом інвентарю.
 12. Початок чергового сприятливого періоду. Особливу увагу рекомендується приділити холодостійким коренеплодам.
 13. У календарі зазначається, що поради на цей день є такими, як і на минулі дні.
 14. Період для посадки зелені й цибулькових квіточок. Окремо необхідно зайнятися розпушуванням землі та підживленням рослин.
 15. Цей день є таким, як і минулі, а тому можна просто скористатися тими самими порадами.
 16. Можна приділити час закладанням та вкоріненням зимових черешків, а також посівом рослинок. На цьому поради щодо того, що сіяти за календарем на грудень на 2021 рік закінчуються.Посівний календар огородника на грудень 2021 року

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.