Меню

Пророцтва і прогнози для України на 2021 рік

У світлі останніх подій з коронавірусом і нестабільністю політичної ситуації в країні, пророцтва і прогнози для України на 2021 рік від найсильніших екстрасенсів цікавлять кожного жителя. Володіння інформацією дозволяє зробити відповідні висновки і прийняти правильні рішення.

Маленька українська дівчинка

Пророцтва на 2021 рік для України

Передбачення і прогнози відомих особистостей допомагають залишаться в курсі подій світового масштабу, значущих для розвитку держави і всієї планети в цілому. Найпопулярнішими прогнозами є передбачення Ванги і відомих астрологів.

Ванга про Україну 2021

Передбачення болгарської віщунки збуваються по сьогоднішній день. В кінці ХХ століття Ванга натякала на конфлікт з сусідніми країнами, який закінчиться кровопролиттям.

Ситуація триватиме кілька років і вирішиться Стрільцем, який в 2020 році стане правителем країни. Спочатку Стрілець не буде прийнятий народом серйозно. Ситуація зміниться з часом, після прийняття важливих рішень. Правителю вдасться відновити мир на Донбасі, побороти корупцію в уряді.

Пандемія, що почалася сьогодні, була передбачена Вангою на початку 90-х. У той час мало хто з повною серйозністю сприйняв передбачення. Віщунка говорила, що біда прийде від жовтих людей і забере з собою мільйони людських життів.

Порятунок з’явиться раптово. Мало хто з людей здогадується, що він вже існує і їм є Вогняна вода, яка широко рзповсюджена в Росії. Що це таке, залишається тільки здогадуватися. На сьогоднішній день ліки від коронавірусу залишаються невідомими.

Глоба про Україну

Аналізуючи пророцтва на 2021 рік для України від відомого російського астролога Павла Глоби, можна зробити висновки, що Україну в частині цілісності держави не очікує нічого гарного.

Країну очікує розкол і розпад. Перші помітні зміни дадуть про себе знати в 2020 році. Катаклізми і глобальні зміни в Україні на порозі 2020 року астролог передбачав давно.

Павло Глоба про Україну в 2021 році

Однак, спрогнозувати точні дати негативних змін, спалахи коронавірусу та інших подій точно не представилося можливим. Причиною тому стали кілька серйозних астрологічних комбінацій.

Читайте також:  Пророчества об Украине Михальды на 2021 год

Хаял Алекперов

Ясновидець з Азербайджану, який став переможцем на українському шоу «Битва екстрасенсів»,  нічого хорошого для країни не передбачив. Останні пророцтва і прогнози від Алекперова на наступний 2021 рік показали, що військовий конфлікт після 2020 року продовжиться і Україна може сподіватися на повернення втрачених територій.

Практично всі передбачення українських віщунів свідчать, що ситуація почне змінюватися на краще починаючи з 2020 року.

Влад Росс – про майбутні події в Україні

Популярними в мережі є свіжі пророцтва про Україну про коронавірус. Влад Росс стверджує, що коронавірус для України є випробуванням на виживання. Ближче до травня захворювання мутує в звичайний грип, від якого смертність також буде великою.

До 12 квітня Меркурій буде знаходитися в сузір’ї Риб, які є розповсюджувачем вірусів, бацил і шкідливих бактерій. Більшість хворих заразяться хворобою через повітря, оскільки Меркурій відноситься саме до цієї стихії. Зі слів Росса Україні потрібно протриматися до 12 квітня.

Головне, не допустити пандемії, яка сьогодні відбувається в Італії. Ближче до Великодніх свят хвороба стане менш агресивною.

Існують припущення, що особливу роль зіграє потепління температури повітря. Якщо хвороба перестане мутувати, смертельною для нього температура стане 27 градусів.

Передбачення на 2021 рік від Карпатського знахаря Нечая

Провісник застеріг жителів України про смуту, що насувається на неї, яка спричинить замах на президента і розвиток внутрішньої війни в країні. Події можуть початися ближче до 2021 року, безпосередньо в ньому Україну чекає розпад.

Зі слів провісника причиною занепаду країни стане безгосподарність і безвідповідальне ставлення уряду до надр. На сьогоднішній день жоден з колишніх і діючих президентів не створило умови для незалежного процвітання України.

Читайте також:  Пророцтва про Україну на 2018 рік

Прогнози Нострадамуса на 2021

Спостереження жителів показують, що прогнози і пророцтва від найсильніших екстрасенсів України, в тому числі і Нострадамуса збуваються щорічно. Передбачення у вигляді чотиривіршів, записаних в «центурії» в сьогоднішній дійсності, набувають сенсу.

Згадані події передбачали військові дії на території країни, погіршення економічної та політичної ситуації. Зі слів пророка ситуація на краще зміниться в 2020 році.

Поряд з цим Нострадамус передбачив всьому світу біду від небезпечної інфекції. Вперше пророк заявив про це в 15 столітті. Катрени з пророцтва свідчать наступне:

  • “Велика чума, що почалася в морському місті буде довго мстити людству, поки не помститься за смерть,
  • Ціною крові невинних людей, засудженої за провину без злочину Великої дами, яка бореться з брехнею».

Розшифровка трактування показала, що інфекція вперше дала про себе знати з міста Ухань з морського ринку.

Нострадамус пище катрени

Джерелом поширення небезпечного захворювання швидше за все є морське місто. Далі в катрені йдеться річ про початок наближення кінця світу, причиною якого швидше за все буде не небезпечна інфекція (коронавірус). Правда це чи ні, кожен з нас вирішує самостійно. Реальність показують, що прогнози збуваються з достовірністю 99%.

Спадкоємиця Ванги з прогнозами про Україну 2021

Наукові діячі та журналісти вважають Каеде Убер спадкоємицею Ванги. З передбачень французької дівчини про Україну стало відомо, що в цьому році країну чекає велике потрясіння, яке за масштабами буде нагадувати Майдан 2014 року.

Протестні виступи призведуть до повалення уряду і захоплення державної влади іншими силами. Фінансове становище України буде тріщати по швах. Національна валюта втратить власну значимість. Економічна криза і злидні, ось що чекає країну в майбутньому. Релігійні організації, яких не так мало на території країни стануть конфліктувати між собою.

Читайте також:  Пророцтва про Україну Михальди на 2020 рік

Відьма Ольга з прогнозами про Україну

З передбачень Ольги стало відомо, що найсерйозніші випробування для країни почнуться після зміни уряду. Протистояння в політиці негативно позначиться на житті населення.

Проблеми вирішаться за допомогою згуртування громадян. Для збереження цілісності і незалежністі кордонів населення повстане проти уряду, який в 2020 році забуде, що таке благополуччя українців. Екстрасенс впевнена, що країна може сподіватися на повернення Луганської та Донецької областей, ситуація з Кримом залишиться такою ж складною.

Наскільки правдиві передбачення відомих особистостей стане відомо трохи пізніше. Опитування жителів України доводить віру населення в краще навіть за умови розвитку пандемії на території країни.

Резюме

Прогнози на 2021 рік про майбутнє України від екстрасенсів, пророків і астрологів на сьогоднішній день користуються популярністю серед жителів України.

Особливу увагу зі слів українців варто приділити прогнозам Ванги і Нострадамуса, які говорять, що з країною не все так погано, як здається на перший погляд. Щодо коронавірусу пророки наполягають, що епідемія охопить країну, але не кардинально, як сталося в Італії.

Деяка частина населення постраждає серйозно. Допомога прийде раптово, в той, момент, коли ніхто не буде сподіватися на неї.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.