Меню

Пророцтва та передбачення на 2018 рік Собаки від астрологів та екстрасенсів

З давніх часів в кожній культурі народжувались люди з неабиякими можливостями, пророки, екстрасенси, які могли пророкувати майбутнє. За увесь час було зроблено немало попереджень та пророцтв, які справдилися. Тож давайте дізнаємося чого слід чекати, так якими є пророцтва на 2018 рік від екстрасенсів. Чи буде Третя світова війна, яких бід чекати людству? Що чекає на Україну?

Чи буде Третя світова війна?

Наразі багато хто говорить, що Третя світова війна неминуча. Більш того, вважається що почнеться вона дуже скоро та спричинить багато руйнувань, таких як ядерний вибух, який зітре людство с лиця Землі. Про це кажуть і факти, та ні для кого не секрет, що політичні та економічні відносини між світовими лідерами дуже напружені. Але ніхто не береться стверджувати, що війна все ж таки почнеться. Думки пророків сильно різняться, тож не треба на цьому зупинятися. У Ванги, наприклад, не має пророцтв щодо початку війни найближчим часом.Чи буде Третя світова війна?

Екологічні катастрофи

А якщо найближчим часом станеться екологічна катастрофа? У пророцтвах на 2018 рік від відомих астрологів згадується і ця проблема. Вони кажуть, що є багато ознак цієї проблеми. Занепокоєння у астрологів, вчених та екстрасенсів виникають через утворення нових пустель, танення льодовиків – через ці проблеми, наприклад, під загрозою руйнування опинилися такі міста як Венеція та Новий Орлеан. Екстрасенси вважають що збільшення населення планети неминуче стане одним з основних чинників глобального потепління. Викиди шкідливих газів в атмосферу суттєво прискорюють цей процес. Пророки кажуть, що врятувати планету можна, але зробити це можна тільки спільними зусиллями, інакше на момент прогресуючих катаклізмів населення може зменшитись на 80%.

Чи буде кінець світу у 2018 році?

Хоч вчені відкрито заявляють що ніяких катаклізмів и серйозних екологічних проблем не очікується, але астрологи та ясновидці, як говорилось раніше, у своїх пророцтвах категорично не згодні з наукою. Видіння, які пророки бачили у різні часи свідчать, що мир в 2018 році чекає наступне:

  • ​ Дуже велика повінь, що торкнеться прибережних країн США та Східної Азії
  • ​ Інфекції та віруси, які ще не бачив світ. Вакцину винайти буде дуже важко і до того часу вимре майже все людство.
  • Впаде метеорит, який спричинить велику техногенну та екологічну катастрофи.
  • ​ Зіткнення з невідомим – в Америці сяде літаюча тарілка с наймудрішими представниками позаземних цивілізацій. Такий візит буде обумовлений неспокійною військовою обстановкою на планеті.
  • ​ Економічна криза, в результаті якою залишаться тільки дві фундаментальні валюти.
  • ​ Виверження вулканів та пожежі призведуть д зміни системи цінностей людства.
  • ​ Народиться велика людина, яка виведе увесь світ на новий етап духовного, технічного та наукового розвитку.система цінностей людства
Читайте також:  Предсказания об Украине Михальды на 2020 год

Пророцтва на 2018 рік щодо взаємин між країнами

На сьогоднішній день було зроблено багато пророцтва про майбутнє російсько-українських відносин, та про подальший розвиток кожної країни окремо. Дивлячись на те, які ситуації склалися наразі, пророцтва та передбачення яким буде 2018 рік для України несуть загалом відтінок. Але тут не треба йти до ворожки щоб зрозуміти, що такі революційні події, які плавно перейшли у війну не можуть нести в собі щось позитивне.

Прогнози екстрасенсів та астрологів

Такі екстрасенси як Влад Рос та Валерій Московченко вважають, що на Україну чекає велике майбутнє. Влад Рос каже, що вже на межі 2017 і 2018 років Донбас має знов стати частиною України. Обоє поєднують початок стабілізації ситуації в країні зі зміною влади в Росії. Після цього запанує мир та стабільність.

Більшої уваги привертають прогнози Михайла Левіна. Він говорить, що країна буде перетерплювати неабиякі складності аж до кінця 2019 року. Революційна обстановка дійде до межі. У 2017-2018 роках в Україні зміниться влада, але якихось покращень це не спричинить. Українські землі, як і раніше, будуть розриватися на шматки. Щодо вступу країни в Євросоюз гарних передбачень немає. Це пояснюється тим, що Євросоюзу не потрібна нестабільна країна, а використовується вона наразі тільки як ринок збуту різних товарів.

Олена Зелібора в цілому повторює слова Левіна. Вона каже що після невеликої паузи Майдан розгориться з новою силою, а тимчасовий мир між Донецькою і Луганською республікою завершиться черговим військовим конфліктом.Прогнози Павла Глоби

Читайте також:  Прогнози на 2020 рік про майбутнє України

Прогнози Павла Глоби, як і прогнози багатьох інших астрологів та екстрасенсів не можна назвати позитивними. Він теж вважає що революційна обстановка дійде до межі, та с новою силою спалахне соціальний бунт. Павло Глоба каже, що на українців чекає довготривала громадянська війна, в результаті велика частка земель перейде під юрисдикцію Росії. Покращення загального стану та відновлення дипломатичних відносин чекати раніше 2020 року не слід.

Ось такими є пророцтва 2018.

Передбачення Нострадамуса на 2018 рік

Відомий французький астролог Мішель Нострадамус, який і сьогодні є найвідомішим алхіміком, зроби за своє життя немало пророцтв. Він є одним із тих відомих пророків, до яких прислухаються і досі.

Пророцтва на 2018 рік Собаки від Мішеля Нострадамуса, в цілому, несуть в собі інформацію про те, що на планеті відбуватимуться глобальні катаклізми. Мова йде перш за все про виверження вулканів з великими викидами газів, та що великі лісові пожежі, які відбуватимуться в різних частинах планети. Це все призведе до того що атмосфера буде а також сама планета будуть дуже сильно забруднюватися.

У 2018 році людство може залишитися без змоги спостерігати за нічним світилом – Місяцем. Схоже пророцтво чекає і на Сонце. Буде посилюватись терористична активність, яка звісно призведе до посилення воєнної активності. Причиною, в основному, будуть саме релігійні конфлікти.астролог Мішель Нострадамус

В багатьох країнах світу люди перестануть дотримуватися законів, і через це настане анархія. Місцева влада більше взагалі не буде авторитетом для свого народу. В цілому передбачення Мішеля Нострадамуса на 2018 рік є дуже песимістичними.

Але не варто перейматися, тому що передбачення не треба приймати близько до серця. На те вони і передбачення, щоб застерегти людство від можливих помилок. Частково знаючи майбутнє все ж таки можна спробувати його змінити, почавши вже зараз.

Читайте також:  Где купить качественные мужские и женские кроссовки для тенниса недорого в интернете

Пророцтва Ванги на 2018 рік

Болгарська ясновидиця є однією з найвідоміших і довірених пророків. Вона робила дуже багато пророцтв, більшість з яких же справдилися.

Ванга пророчила Європі занепад. Деякі європейські країни почнуть розривати відносини між собою. Можливе повне знищення Євросоюзу.

Стосовно України Ванга казала, що країну чекає дуже глибока криза. Можлива третя революція, яка відбудеться на початку 2018 року. Гражданську війну вдасться припинити, а нова влада намагатиметься відновити відношення с Росією.

Точних дат нажаль немає, тож невідомо коли відбуватиметься певна подія. Ванга цього ніколи не називала, але шляхом простого аналізу подій можна виявити, коли і що приблизно буде відбуватися. Про події 2018 року ясновидиця казала як про період, наповнений катастрофічними подіями. Але смерть всьому людству не передвіщається.

Ось такими є пророцтва та передбачення на 2018 рік Собаки від астрологів та екстрасенсів.Україна жива і буде жити!

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.