Меню

Екстрасенси про майбутнє України на 2018 рік

Ще з давніх часів люди приділяли абияку уваги різним пророцтвам. Навіть при дворах відомих царів та правителів були свої екстрасенси. Кожен цар та правитель бажав ясно бачити своє майбутнє аби уникнути небажаних ситуацій як, наприклад, зради. Таким чином, пророцтва впливали не тільки на звичайне життя керівної ланки багатьох держав, а ще й на те, чи були походи, реформи, якість зміни. З часом ситуація зовсім не змінилася, а люди й досі намагаються зазирнути у майбутнє. Наразі дуже актуально те, що говорять екстрасенси про Україну на 2018 рік, бо країна переживає дуже тяжкі часи, які є справжнім випробуванням.

Кожному відомо, що держава потерпає не тільки від економічної кризи, а ще й від бойових дій на сході. Проте звичайний народ не довіряє прогнозам, які роблять різні ЗМІ та спеціалісти у різних сферах. Річ у тім, що усі ці особи є зацікавленими у тому, щоб люди не знали правди та свято вірили у те, що все в порядку. Однак екстрасенси ніколи не говорять ті речі, які хтось хоче почути. Вони, як відомо, кажуть тільки правду. Через це пророцтва від екстрасенсів та медіумів набули такої популярності.Ще з давніх часів ...

Якими взагалі є прогнози

Річ у тім, що слова деяких пророків відрізняються. Річ у тім, що всі пророцтва є дуже заплутаними. Люди звикли на свій лад тлумачити слова екстрасенсів, а тому й виникає така плутаниця. Окрім того, зазвичай слова пророка починають розуміти вже тільки після того, як передбачена подія сталася. Є велика кількість неоптимістичних пророцтв, що кажуть про дефолт, загибель нації, втрату суверенності, тощо. Невідомо, наскільки правда те, що говорять екстрасенси о том, що чекає Україну в 2018 році. Усе це  буде видно через деякий час. Більш того, треба не забувати, що кожне пророцтво є лише своєрідним передбаченням. А тому те, вірити в них чи ні – це виключно індивідуальне рішення. Але навіть якщо ви в них не вірите, то ознайомитися з передбаченнями все одно варто.

Передбачення на 2018 рік від Павла Глоби

Відомий російський екстрасенс та астролог вже не раз стверджував, що вже багато років тому він за допомогою небесних світил бачив можливість революційних потрясінь. Його передбачення справдились, та через певний час на сході почалися бойові дії, які стали наслідком революції. Наразі ця кризова ситуація стосується не лише України та Росії. Треба розуміти, що вона охопила увесь світ.

Читайте також:  Предсказания об Украине Михальды на 2020 год

Павло Глоба, як і деякі інші екстрасенси, про майбутнє України на 2018 рік не говорить чогось конкретного. Загалом, усі його передбачення стосуються певного періоду часу, який почався у 2014 році та триватиме до 2020 року. Ці часи будуть супроводжуватися як страшним економічним спадом, так й відновленням економіки з попелу. А от на політичній арені все буде виглядати інакше. Астролог вважає, що в цьому плані нічого не зміниться, а сама держава так і залишиться поділеною на дві різні частини. Одна з цих частин через деякий час остаточно відійде до Росії.

Проте відомий екстрасенс повідомляє, що увесь розподіл буде відбуватися лише на добровільній основі. Саме тому Україна зможе через деякий час налагодити нові взаємовідносини з колишнім агресором. Це будуть нові, кращі торгові відносини. Це дасть змогу державі розквітнути в економічному плані. Проте це процвітання не обмежиться співпрацею з Росією. Міжнародні організації та фонди продовжать тісну роботу з керівниками держави.

Звісно, цей прогноз поки виглядає не дуже правдоподібно. Річ у тім, що для його справдження поки немає жодної причини. Війна навіть не планує закінчуватися, а протистояння на політичній арені стають все більш запеклими. Окрім того, цей воєнний конфлікт є дуже вигідним для деяких інших держав. Тому важко сказати, що все може так легко піти по сценарію Павла Глоби.Павло Глоба

Що казала велика Ванга

Говорячи про те, що кажуть екстрасенси про Україну 2018, не можна забувати про пророцтва відомої Ванги, робила свої прогнози на віка вперед. Проте, не дивлячись на загальну кількість її пророцтв, вона дуже мало говорила про 2018 рік і про те, яким він буде для усього українського народу. Більш того, навіть якщо болгарська провидиця й залишала якість слова та записи, тлумачити їх дуже важко. Їх притаманна надлишкова метафоричність, що дуже сильно впливає на самі прогнози. Однак є одні слава, які досить чітко розуміють усі. Ванга не раз казала про можливість нових війн, початком для яких стануть воєнні конфлікти. Цілком можливо, що конфлікт на сході через деякий час переросте у нову повномасштабну війну, результатом якої може стати знищення усього світу.

Читайте також:  Почему импотенция не приговор?

Ванга, до речі, не робила прогнозів особисто для України та її народу. Її передбачення стосуються усієї Європи. Згідно з передбаченнями, до влади повинна бути прийти нова особа, яка принесе з собою мир. Таким чином, буде вирішено конфлікт між країнами Європи. Ці слова можуть стосуватися зміни влади в Росії, де дуже скоро будуть проводитися вибори нового президента. Такі зміни приведуть до не тільки до духовного, а ще й до економічного відродження багатьох держав.

Це не всі слова відомої Ванги. Річ у тім, що всі вони дуже неясні. Важко сказати як насправді все буде. До прогнозів провидиці треба ставитися дуже обережно. Вона пророкувала початок великої війни десь у 2010 році, проте цього все ж не відбулося. Також не змінилася ситуація з країнами Європи. Відтоку людей з цих держав й досі немає. Можливо, Ванга лише помилилася з датами.велика Ванга

Що каже про це все Влад Росс

А от відомий український віщун робив більш оптимістичні прогнози про майбутнє українського народу. Він, перш за все, говорив про повернення до України її східної частини та Криму, яка зараз намагаються усіма силами стати автономними та відійти до Росії. Він також казав, що небесні світила сповіщаються про дуже скорий кінець усіх військових дій. Влад Росс зазначає, що таких змін треба чекати у середині або кінці 2018 року. Наразі країна намагається мирно співіснувати з усіма, проводити найважливіші реформи та створювати нові відносини. Це стане осново для кращого майбутнього.

Влад Росс, як і інші екстрасенси, про Україну на 2018-2020 рік говорять загалом позитивно. Очікується, що до влади прийдуть зовсім нові особи. Вони будуть робити так, що усі ресурси будуть спрямовані лише на позитивні зміни. Однак добитися справжнього процвітання буде не так вже й легко. Чинити супротив цьому будуть різні дуже важливі фактори. Окрім того, вже згадувалося, що деякі держави заінтересовані у воєнному конфлікті на сході України, а тому вони будуть усіляко його підтримувати на намагатися роздмухати його ще більше.

Читайте також:  Пророцтва та передбачення яким буде 2021 рік

Загалом, цей відомий український провидець пророкує гарне майбутнє для усієї України. Через деякий час до країни прийде мир та спокій. Однак можливий такий сценарій, при якому Крим все ж залишиться частиною Росії. Однак на хвилі зміни влади у Росії може статися так, що Крим навіть відійде до Туреччини. Пророцтва з цього приводу дуже неоднозначні, а тому важко сказати, як воно буде насправді.

Передбачення карпатських мольфарів

Як відомо, карпатські мольфари вірять у позитивні зрушення. Таким чином, наприклад, вони говорять, що розпочнуться довготривалі перемовини між сусідніми країнами, які дозволяти вивести взаємовідносини на новий рівень. Однак не можна ігнорувати усі накопичені проблеми. Тільки якщо вони почнуть вирішуватися, Україна зможе розраховувати на світле майбутнє. Якщо не почати зміни, то мольфари стверджують, що кризова ситуація затягнеться на дуже довгий час, а потім вийти з неї буде не так вже й легко. Більш того, мольфари кажуть, що Україна повинна буде налагодити нові торгові відносини з Росією, бо це її основний торговий партнер. Більш того, при позитивних зрушеннях можна очікувати, що усі частини держави повернуться назад і вона знову стане суверенною.Передбачення карпатських мольфарів

Висновки

Дуже часто говорять екстрасенси про війну на Україні в 2018 році. Загалом, можна сказати, що вона може припинитися дуже скоро або затягнутися на довгий час. Те, як це все буде, стане відомо вже найближчим часом. Варто сказати, що переважна більшість – це позитивні прогнози. А тому можна сподіватися, що врешті решт, в українського народу все буде добре. Проте це лише можливо тільки за умови, що влада почне впроваджувати активні зміни. Це покаже усім європейцям, що Україна може справитися з усім. Це також приверне чималу увагу міжнародних інвесторів, що дозволить вивести державу на новий міжнародний рівень. екстрасенси про війну на Україні

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.