Меню

Розмір заробітної плати моряків в 2020 році в Україні

Україна зобов’язана щодня захищати сої кордону не тільки на суші, але і морської обителі, охороняти свою Батьківщину від зазіхань агресора.

Для цього в Незалежній країні був сформування і досі підтримується військово-морський флот, а також моряки повинні отримувати належну платню! Тому багатьох в країні торбує питання, яка зарплата моряка у 2020 році в Україні і чи буде підвищення в новому році?

У число співробітників входять моряки (капітани, матроси і т.д.), а також працівники обслуговують і ремонтують військові, цивільні кораблі, катери. Адже кожен механізм, а особливо такий багатофункціональний оснащений каналізацією, вентиляцією, апаратами переробки сміття, бойовими головками і іншим озброєнням.

Українські моряки в морі

Це означає, що всі агрегати постійно відчувають вплив агресивних чинників, їх потрібно ремонтувати і підтримувати на належному працездатному рівні.

Цікаво! На утриманні в українських силах знаходяться:

  • Фрегат «Гетьман Сагайдачний»;
  • Десантний корабель «Донецьк»;
  • Корвет «Луцьк»;
  • Корабель управління «Славутич».

Крім цього українська влада замовили виготовити корвети «Тернопіль», «Львів», «Луганськ» крейсер «Україна» для ракет.

Багато з цих кораблів знаходяться на завершальній стадії виготовлення, адже кожна поважаюча себе країна, зобов’язана забезпечити себе ефективним сучасним зброєю, та підготовити зміну кваліфікованих моряків, розмір заробітної плати моряків в 2020 році в Україні буде гідною їх занятості.

Заробітна плата моряків у 2020 році

У новому 2020 році українські моряки можуть розраховувати на збільшення основного окладу, сума підвищення поки озвучена в 3%. Цю новину повідомили морякам після зустрічі Профспілки українських працівників морського транспорту і представників компанії Wilson.

Читайте також:  Начисление зарплаты 2022 год

Останні новини про підвищення зарплати капітанів в Україні були внесені в колективний договір на 2019-2020 роки. Також була винесена ініціатива про підписання суми компенсаційних доплат, обговорювалася також сітка основного окладу і виплати на погашення медичного обслуговування.

Всі хто брав участь у двосторонній зустрічі прийшли до одноголосної думки, що українські моряки заслуговують поступового збільшення основного окладу. За цим відповідно піднімуться преміальні доплати, бонуси та інші відрахування.

Сьогодні в Україні працює приблизно 350 моряків, на більш ніж 20 діючих судах, і для кожного з них з 1начала січня 2019 роки вже підвищено заробітну плату на 1,5% і з 1 січня 2020 року індексація зарплати матроса в Україні буде проведена на 1,5%.

Влада анонсували, що в зв’язку з ростом окладу, українські моряки можуть розраховувати на збільшення компенсаційних доплат, таким чином, вони виростуть на 2%.

Також важливо,  що в 2020 році скорочення моряків в 2020 році в Україні не відбудеться, усі залишаться на своїх робочіх місцях.

Сучасна військово-морська база в Україні

Після початку військового конфлікту на півострові Крим, країна агресор захопила майже 80% діючого українського флоту. Багато в чому завдяки цьому чимало моряків і обслуговуючого персоналу в портах залишилося без роботи (ті, які не перейшли на бік РФ).

На сьогоднішній день Україна може похвалитися 2 бригадами надводних кораблів, 2 дивізіонами охоронних кораблів і 1 дивізіоном рятувальних і пошукових плавзасобів. Завдяки гуманітарній допомозі європейських країн, Україна отримала чимало кораблів і катерів – а це не тільки ефективне озброєння армії, а й робочі місця.

Для висадки десанту в Україні передбачений корабель «Юрій Олефіренко», що функціонує ще з 1970 року. Також на озброєнні є ракетний катер «Сватове» і «Прилуки», які на 2019 рік потребують ремонту.

Читайте також:  Підвищення зарплати президента України у 2020 році

До оновлень українського військового флоту можна віднести артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь», що з’явилися в 2016-2018 рр.Також скоро український морський флот зможе поповнитися 6 новенькими кораблями.У Києві спроектували і сконструювали 2 десантно-штурмових катера «Кентавр», але поки вони проходять успішні випробування на воді.

Американські партнери передали в 2019 році в українське користування 2 патрульних катери категорії Island.

Через 5 років війни в Україні, влади запаслися рейдовими, пожежними, буксирними навчально-підготовчими судами в кількості 40 шт. Багато з судів оснащені діючим озброєнням, як наприклад, рейдовий буксир «Яни Капу» має 2 кулемети.

Також в арсеналі є не військові, але прикордонні суду, наприклад, 10 кораблів і близько 30 катерів, які не перебувають в списку озброєння ВМС України.

Крім цього українські моряки вже в цьому році можуть випробувати нове пошуково-рятувальне судно «Донбас А500» та буксир «Корець А830». Незважаючи на те, що вони сконструйовані в 60-70 роках і мають досить незначне озброєння, вони можуть відсіч противнику.

Всі зміни і новинки озброєння впроваджуються за спеціально розробленою програмою розвитку. Крім того, що морякам, матросам і технічного персоналу передбачається підвищення заробітної плати, ведеться розробка нових корветів, ракетних катерів:

  • «Орач – С»;
  • «ЦКБ Шхуна»;
  • «Містраль – 1500т»;
  • «Міраж».

Варто згадати, що десантний корабель «Містраль 1500т» проводиться для закордонного замовника.

Цікаво! Проект корвета «Гайдук-21» є унікальною новинкою досвідченого центру кораблебудування в Миколаєві. Особливість цього проекту в тому, що він заснований на сучасній технології Стелс, тому багато хто називає його корабель-невидимка.

У програму оновлення (на жаль!) ​​Не потрапили підводні човни, також оновлення і модернізація поки, що обійдуть стороною наступальну зброю і допоміжний флот.Україна – країна з великим кораблебудівним потенціалом, військовими і захисними можливостями, а також широким людським ресурсом. Українські моряки, матроси і спеціалізовані техніки мають необхідні досвід і кваліфікацію для управління та обслуговування кораблів.

Читайте також:  Підвищення зарплати ДСНС у 2022 році в Україні

Працівники морського транспорту можуть в металі якісно втілити будь-яку задумку конструкторів. Єдине, чого завжди не вистачає українцям – це відсутність фінансування, повинен буди розвиток техніки та достойне грошове забезпечення моряка в 2020 році!

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.