Меню

Швидка позика на банківську картку від Binixo

Якщо вас цікавить швидка позика на банківську карту без додаткових перевірок та суттєвих проблем при оформленні, звертайтесь до компанії Binixo. Саме тут можна отримати потрібну суму грошей на певний термін, не виходячи з дому. Вам потрібен лише доступ до інтернету. Для оформлення угоди знадобиться лише 10-15 хвилин вільного часу. Ви подаєте заявку, система її автоматично обробляє. Відразу після винесення позитивного рішення клієнт отримує гроші на картку або переказом.

Як отримати швидку позику

На відміну від великих банків, де потрібен повний пакет обов’язкових документів, тут ви пред’являєте лише серію, номер паспорта, та індивідуальний податковий номер. Вам навіть не потрібно сканувати ці документи та відправляти їх на розгляд. На сайті binixo.com.ua/ua/shvidka-pozika є детальне пояснення, як розпочати співпрацю з компанією. Алгоритм дій простий:

  1. Заповніть детальну анкету на сайті, вказуючи особисті дані та платіжні реквізити.
  2. Дочекайтеся рішення системи.
  3. Отримайте електронного листа з переліком наступних дій.
  4. Отримайте потрібну суму грошей на картку.

Ймовірність відмови клієнту у цьому сервісі мінімальна. Кожен день тут беруть позики сотні користувачів. Багато хто з них звертається сюди повторно, тому що довіряють компанії та знають про усі переваги співпраці.

Отримати гроші можуть навіть ті клієнти, котрі офіційно не працюють. Тут не треба додавати довідку про розмір зарплатні та інші документи, які підтверджують високий рівень доходу. Процентна ставка складає 1,9% за день користування кредитом. Вона розраховується від суми позики. Чим швидше ви сплатите борг, тим меншою буде переплата.

Основні вимоги до позивачів

На сторінці binixo.com.ua/ua ви можете дізнатися, як оформлюється швидка позика, які вимоги є до позивачів. Отримати кредит можуть усі українці віком від 18 до 65 років. Не має значення, чи відкриті у вас банківські кредити, яка у вас кредитна історія.

Читайте також:  Добові по Україні в 2018 році

Відразу після підтвердження заявки кожен клієнт отримує детальний план повернення коштів. Якщо їм користуватися, ви не будете накопичувати борг. Можна повернути позику завчасно, така можливість є для усіх клієнтів. Ніяких прихованих комісій та додаткових штрафів немає.

Якщо ви не встигаєте сплатити борг до завершення терміну дії договору, можна подовжити його. Ця процедура теж здійснюється в онлайн-режимі. Користуйтесь усіма можливостями Binixo, щоб отримати суттєві переваги від співпраці.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *