Меню

Скільки робочих днів у червні 2018 року?

Червень – це початок літа, і, звичайно, багато українців хотіли б менше працювати і більше відпочивати. Ознайомившись з поданим матеріалом, ви дізнаєтеся, якою буде кількість робочих днів у червні. Також ви знайдете інформацію про кількість свят та вихідних, які припадають на перший місяць літа.Червень – це початок літа

Перший місяць літа

Довгоочікуваний перший місяць літа в українській мові офіційно називається «червень», проте в народі йому дають і інші назви, серед яких «світозар», «перволіть» і так далі. Достатньо розповсюдженою є і назва «іюнь». Найбільш логічним поясненням того, чому саме перший літній місяць літа отримав назву червень, є комаха червець, яка як раз з’являється у цю пору. Колись в Україні з цієї комахи виготовляли якісну фарбу, що використовувалася у побуті.

Норми розробки робочого графіку

На більшості державних та приватних підприємств для працівників встановлюється п’ятиденний робочий тиждень. Та можливі і ситуації, коли працівнику доводиться працювати понаднормово лише з одним вихідним днем на тиждень, при цьому загальна тривалість робочого тижня, згідно з установленими нормами, не може перевищувати 40 годин. Провівши нескладний підрахунок, можна прийти до висновку, що у тих робітників, яким доводиться працювати за шестиденним робочим тижнем, робочий день буде на 2 години коротшим. Також слід зазначити, що люди з обмеженими фізичними можливостями та громадяни, котрим ще не виповнилося 18-ть років, мають працювати за скороченим графіком.Робочі та вихідні дні у червні

Завантажити робочі та вихідні дні у червні  можна тут

Робочі та вихідні дні у червні

Головне завдання цієї статті – дати відповідь на запитання про те, скільки робочих днів у червні 2018 року. У 2018 році громадянам України у червні доведеться відпрацювати 20 днів, тоді як загальна кількість вихідних днів складає 10.

У червні українці святкують лише одне свято державне свято, яким є День Конституції України. День Конституції (разом із Днем Незалежності) вважається одним із головних національних свят України, котре святкується кожного розу, починаючи з 1996. У цей червневий день по всій Україні організовуються різноманітні святкові заходи. За день до Дня Конституція (27 червня) усі робітники мають скорочений робочий день – вони працюють на одну годину довше. Цікаво також, що 28 червня є єдиним державним святом, що закріплене на рівні Конституції (стаття 161). В 2018 році День Конституції припадає на четвер.

Релігійні свята у червні

Православні українці будуть відмічати багато свят у червні, але у цьому місяці також є релігійне свято, коли відпочивати від роботи будуть усі українці. Звичайно, мова йде про свято Трійці. У червні Україні його відмічали в 2017 (4 червня) та 2019 роках (16 червня). В 2019 році Трійцю не тільки українці, але і вся релігійна спільнота буде відмічати у травні.

У «Неділю Трійці» у церквах проводяться служіння, а українці прикрашають свої домівки зеленню. У цей час багато українців також відвідують могили своїх родичів.Скільки робочих днів у червні 2018 року?

Робота банківських систем

Варто зазначити, що у вихідні дні банки не працюють, але за своїм бажанням фінансисти можуть проводити обслуговування клієнтів. Банки обов’язково повинні відпрацювати святкові дні на вихідних. Вони повинні заздалегідь повідомляти клієнтам про графік своєї роботи перед початком вихідних. Уже відомо, що у червні День Конституції (27 червня) банки будуть відпрацьовувати раніше – 23 червня. Як правило, розробкою графіка роботи банків під час державних свят займається НБУ. Про те, які у банківських установ робочі дні у червні 2018 року в Україні, можна дізнатися на офіційному сайті НБУ, де опубліковано повідомлення прес-служби Нацбанку. повідомлення прес-служби Нацбанку

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *