Меню

Вихідні та святкові дні у грудні 2021 року в Україні

Розраховуючи заробітну плату працівників підприємства, бухгалтери використовують календар святкових днів. Такий складається на основі визначених Кабміном офіційних вихідних. Як стає зрозуміло вже зараз, українці матимуть 2 вихідні дні у грудні 2021 року в Україні.бухгалтери використовують календар святкових днів

Характеристика місяця

Грудень є останнім та дванадцятим місяцем роком. До цього періоду українці повинні використати свою відпустку, або отримати гроші за них. А також довести до кінця розпочаті протягом року справи.

Як дає зрозуміти календар бухгалтера, відпрацювати працевлаштованим доведеться протягом 21 днів. Ще 10 днів же будуть вихідними.

2021

Католицьке Різдво

Ще в 2017-му році український парламент прийняв рішення про те, що країна повинна святкувати на державному рівні Різдво Христове двічі, адже в іншому разі порушується право представників різних конфесійних напрямків.

Перше святкування припадає на 25 грудня, тобто відзначається за Григоріанським календарем. Другий раз – звично протягом багатьох років для України – 7 січня, тобто за Юліанським календарем.

В грудні 25-те число припадає на вівторок. Відповідно до законодавства, переддень державного свята (тобто понеділок, 24-го числа) повинен бути скороченим на годину. Щоб не переривати відпочинку, Кабмін рекомендує і 24-те зробити вихідним. Відпрацювати цей день можна в найближчу суботу. Таким чином на Католицьке Різдво українці матимуть одразу два святкові вихідні дні в грудні 2021 року.

Новий Рік

Іншим офіційним та неробочим днем справедливо вважається 31-ше грудня. Саме тоді за багаторічною традицією усі українці будуть відзначати прихід Нового року. В 2021-му році ця важлива для усієї нації дата припадає на понеділок. Тому можна сміливо собі планувати корпоративи та різноманітні заходи на переддень свята – 28 число.

Читайте також:  Скільки робочих днів у січні 2022 року?

Варто пригадати, що перші дні року також на багатьох підприємствах неробочі.

Інші свята

Називаючи вихідні та святкові дні у грудні 2021 року в Україні, не варто забувати і про такий радісний для усіх дітлахів та дорослих день, як свято Миколая. Цей чудотворець споконвіків приходить на допомогу тим, хто так потребує його підказки та допомоги. Зимові виступи та подарунки обов’язково забезпечать казкову атмосферу наприкінці року.

Окрім 19-го числа, варто вказати й такі, хоча й не офіційні, проте для багатьох вихідні дні на грудень.

  • 01.12 – Християнське свято мученика Романа, а також Всесвітній день у боротьбі із таким страшним захворюванням, як СНІД.
  • 03.12 – Міжнародний день людей, із статусом інвалід.
  • 04.12 – Одне із найбільших церковних свят в році – день введення Діви Марії в Храм.
  • 06.12 – Особливий день для усіх українців, котрі захищають свою землю – День ЗСУ. Варто привітати своїх героїв.
  • 07.12 – Варто привітати усіх дівчаток та жінок з Днем ангела Катерини. Також 7-го числа відзначають День самоврядування.
  • 09.12 – Чудова дата для того, щоб зробити якусь добру справу. Благодійність – те, про що говоритимуть і в Україні, і в світі.
  • 12.12 – Вихідний може бути у військовиків, котрі служать в сухопутних військах. Це їхнє професійне свято.
  • 13.12 – Увесь християнський світ буде згадувати та молитись в честь Андрія Первозванного.
  • 17.12 – святої Варвари.
  • 22.12 – Церковне свято Непорочного зачаття Богородиці.

І наприкінці хочеться сказати, що створити собі свято може і кожен охочий. Для цього достатньо просто налаштуватись на гарний настрій та придумати свій варіант відпочинку: чи то за піцою із друзями, чи то в кінозалі із коханою людиною, чи то в тихому сімейному колі з дітьми. Для щастя багато не треба. Радійте життю! Церковне свято Непорочного зачаття Богородиці

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.