Меню

Скільки робочих днів у січні 2022 року?

Січень – це початок року, але не зважаючи на цей факт велика кількість українців хотіли б відпочити на свята або в вихідні дні. Якою буде кількість робочих днів у січні 2022 року в Україні і чи вдасться відчинити ? Починаються святкування з 30 грудня  і охоплюють 1 січня, тобто це буде вівторка і, як заведено, вихідний. Слідом за цим йде не менш радісне та чудове свято під назвою Різдво Христове, котре відзначатиметься 7 січня.

Якщо придивитися до календаря, то можна помітити, скільки робочих днів у січні 2022 року . Їх кількість складає 21 день. Свята разом з вихідними займуть 10 днів, виходить що третя частина місяця буде спеціально відведена для повноцінного відпочинку та святкування.

Січень – чудовий місяць, який з величезним нетерпінням очікує велика кількість українців. Він досить значимий, бо в ньому спланована велика кількість подій та урочистостей, деякі з них є важливими.

Якщо звернутися до законодавчих актів, то можна помітити, що свята, які затверджені на державному рівні є вихідними для осіб, котрі працюють на державних підприємствах.Січень – це початок року

Що чекає працюючих

Зима – неперевершена пора року. В цей період завжди приходить саме чудове і неперевершене свято, котре носить назву Новий рік. Його з нетерпінням очікує не лише доросла людина, але і малеча.

Всі, хто працює зможуть додатково отримати вихідні для відпочинку та святкування, але слід розуміти що вони не будуть довготривалими. Наприклад, на території Росії для святкування в січні передбачено 11 днів поспіль, то в Україні ситуація трохи різниться і загальна кількість вихідних набагато менша, бо верхівка нашої країни прийняла інакше рішення.

січень

Законопроекти і народ

Нажаль, не було погоджено законопроект про новорічні канікули в зв’язку з цим їх кількість знаходиться в межах свят, які є в січні. Слід згадати, що 30-31 грудня 2020 року є передднями і входженням в новий 2022 рік тому українці сприймають їх як святкові. Згідно календарю вони припадають на офіційні вихідні в зв’язку з цим населення може відпочивати і починати готуватися до зустрічі Нового року.

Читайте також:  Где купить крем для лица Бепантен в интернете в Украине

Перше-друге січня 2022 року будуть продовженням Нового року і згідно прийнятого календаря вони є вихідними днями. Нажаль це все, надалі, а саме 3 січня люди повинні будуть неодмінно приступити до своїх обов’язків так як починаються знову трудові будні.Законопроекти і народ

Неодмінно слід вказати на той факт, що поточна неділя буде неповною, так як доведеться відпрацювати лише три дні, а надалі знову почнуться вихідні. 6-8 січня, у відповідності до виробничого календаря на перший місяць 2022 року будуть вихідними днями. Різдво Христове відзначатиметься 7 січня. Це велике православне свято. Українці вдягаються в святкове вбрання та йдуть до церкви, де варто відстояти службу, помолитися за своїх рідних, вимолити у Бога свої гріхи та прославити його.

Робочі дні у січні 2022 року в Україні починаються з 9 січня, тобто всім необхідно йти працювати. На цьому, нажаль, закінчуються офіційні свята цього місяця. Однак, не зважаючи на це, право на відпочинок кожного громадянина ніхто не відміняв і тому слід очікувати вихідних днів, котрі зазвичай починаються після п’яти відпрацьованих трудоднів.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - sichen-2022-prostiy.jpg

Трохи з історії виникнення січня

Всім відомо що в році 12 місяців і кожен з них має свою певну і цікаву історію. Однак, хотілося б більш детально розуміти звідки, наприклад, взялася назва січня. По-перше, мова йде про слово «сікти». Іншими словами люди розуміли, що мороз в цей час був тріскучим, сік і починали готувати дрова та поля, вирубуючи, зсікаючи, непотрібні дерева і готуючись таким чином до жнив.

Слід ще згадати одну цікаву назву така як тріскун, бо всі речі, котрі знаходилися на вулиці потріскували від сильних морозів. Християни шанували перший місяць року завдяки святкуванню в ньому таких свят як Різдво Христове та Хрещення Господнє.

Читайте також:  Повний місяць у серпні 2021 року

Не варто забувати і бога Януса, котрий також започаткував назву цього місяця. Його основним завданням було піклування про починання та закінчення справ. Тобто і січень є невинним та чудовим місяцем, який породжує новий рік.

Також в цього чудового місяця є ще одна назва «Сніжень» або «Сніговик». Наші мудрі предки завжди слідкували за тим, що відбувається на початку року. Якщо він наповнений снігом, радістю, та ще й дуже холодний, то обов’язково хліборобний період виявиться насиченим та багатим на урожай.

Аби все пішло так як треба варто неодмінно, в першу чергу, зробити все для того, щоб Бабця-зима була задоволена. Вона буде в захваті від Новорічних колядок, щирих колядників та щедрівників.

Ці чудові співи розтоплюють її крижану душу, все навкруги починає танути. Морози стають слабкішими не такими жорстокими і розпочинається новий місяць, але це вже буде трохи окрема історія.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *