Меню

Свіжі частоти супутникових каналів України в 2018 році

Разом із пенсійною, медичною та освітньою реформами, паралельно будуть реалізовуватись зміни в сфері телерадіомовлення. Аналогове телебачення повністю відміняється, починають використовуватись нові параметры спутника ТРК Україна 2018.нові параметры спутника

Холдинг “1+1”

Політика холдингу “1+1” завжди вирізнялась лояльним ставленням і до глядачів, і до операторів. Цей канал зобов’язаний перейти на інший супутник. Вже стало відомо, що ним стане Astra 4A. Для того щоб налаштувати найбільш популярний телеканал країни, глядачам потрібно звернутись до відповідних спеціалістів у своєму населеному пункті. Ті ж, хто вміє здійснювати налаштування самостійно, повинні орієнтуватись на частоту 11766 МГц. Безумовною перевагою також стане і розширення екрану телеканалів цього холдингу. Параметри — 16 і 9 — дадуть змогу глядачам насолоджуватись максимально якісним зображенням.

ТКР “Україна”

Змінити частоти супутникових каналів України 2018, за котрі не платиться абонплата, — обов’язкова вимога держави. Стосується вона і телеканалу ТРК “Україна”. Відтепер улюблені телепередачі багатьох українців, зокрема: “Ранок з Україною”, “Зірковий шлях”, “Сьогодні”, “Агенти справедливості” та інші, зможуть переглядати лише ті телеглядачі, які здійснили налаштування на супутник  Astra 4A, на частоту 12130 МГц. Здійснюючи під’єднання самостійно, варто дотримуватись кодування Biss. Додаткові ключі та детальну інструкцію з приводу налаштувань можна отримати на сайті телеканалу, або ж на інших веб-ресурсах, що присвячуються телебаченню.Кримський канал

Кримський канал

Завдяки нововведенням, доступ до українських телеканалів також отримують жителі півострова. Різноманітні телепрограми, а також ток-шоу, фільми, кримчани зможуть переглядати на телеканалі “Крим”. Для того щоб скористатись цією пропозицією, потрібно налаштовуватись на супутник Amos 2. Частота повинна бути 10759 ГГц.

Особливістю телеканалу “Крим” є те, що інформація по ньому передаватиметься відразу трьома мовами: українською, татарською та російською.

Інші канали та супутники

Варто зазначити, що не усі канали відразу перейдуть на свіжі частоти супутникових каналів України в 2018 році. Деякі з них ще будуть залишатись на супутнику Amos 2.

Читайте також:  Александритовый лазер - метод радикального удаления волос

Трапляються ситуації, коли після введення нових даних, у глядачів виникають технічні труднощі із переглядом телепрограм. Таке можливе через недотримання усіх умов налаштування, або ж банально через незнання інтерфейсу. В таких випадках краще звертатись до сервісних служб, котрі надають послугу налаштування телеканалів, або ж до свого оператора.

Інші нововведення

Варто також зазначити, що зміна частот — не єдина зміна, що відбудеться в 2018-му році. Оператори, котрі здійснюють трансляцію, відтепер зобов’язані будуть сплачувати  власникам телеканалу кошти. Розрахунок буде здійснюватись за кожного окремого абонента, та напряму залежить від престижу каналу та кількості глядачів, котрі переглядають канал. Питання ціни держава в цьому випадку не встановлює. Самі власники телеканалів в праві сказати свою суму. Вже відомо, яку ціну виставив канал “ТРК Україна”. Це — 75 копійок за одного абонентна. Таку ж цифру озвучив і канал “НЛО ТВ”. А от “1+1” виявився більш лояльним. Його ціна — всього лише 10 копійок.

Платне телебачення

Хоча в українців відсутня практика платити за телебачення, між тим аналітики переконані, що дуже скоро це стане нормою. В європейських країнах таке існує вже давно. Для глядача в результаті доступна велика кількість спеціальних, “напрямкових” каналів, наприклад, про спорт, природу, наукові досягнення тощо.

Читайте також:  План роботи бібліотеки на 2022 рік

Сьогодні в Україні успішно працює, щонайменше, три провайдера, котрі пропонують платне телебачення.

  1. НТВ+. Сьогодні це лідер на вітчизняному ринку. Цей провайдер пропонує телеглядачам пакети із найбільшою кількістю телеканалів: 180. Серед них чимало спортивних, дитячих, пізнавальних. Важливою перевагою є те, що він є по суті універсальним для кожного ресивера. Тому, обираючи НТВ+, не потрібно купляти спеціальне дороге обладнання для телебаченням.
  2. VIASAT. Провайдер, котрі працює не лише в Україні. Добре відомий він і в балтійських країнах. Серед телеканалів, що пропонує цей провайдер, є чимало присвячених кіномистецтву та фільмам. Середня абонентська плата за місяць користування послугами “Віасат” становить 150 гривень. Недоліком можна назвати потребу в спеціальному обладнані.
  3. XTRA TV. На ринку України почав працювати порівняно недавно, однак, впевнено завойовує все більшу аудиторію. Не потрібно багато часу, щоб здійснити необхідні налаштування. Єдиною вимогою, котра ставиться до обладнання, – можливість кодування Conax. Інша важлива перевага, завдяки котрій XTRA TV має так багато абонентів, – доступна ціна телебачення. Вартість пакету каналів стартує від 15 гривень.XTRA TV

 

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.