Меню

Свіжі частоти супутникових каналів України в 2021 році

Прискорення технологічного процесу дало про себе знати появою нових методик, стандартів, програм, що дозволяють домогтися максимальної якості в телемовленні та інших сферах діяльності. Оновлення пристроїв, що використовуються на медіа ринках, вдосконалення якості відео призвело до зміни частоти супутникових каналів України 2021.

Супутникові канали в Україні

Цифрове мовлення набагато якісніше аналогового. На жаль, не кожен українець знайомий з ним. У новому році перегляд улюблених каналів стане неможливим без переналаштування телевізорів.

Нюанси налаштування супутникових каналів

Запуск на орбіту оновлених супутників спричинив за собою зміну налаштувань супутникових каналів. Залежно від використовуваного обладнання користувач може змінити частоти єдиного каналу або провести кардинальну переналаштування системи. Зробити це можна самостійно, ознайомившись з інформацією з інтернет-ресурсів і викликавши додому фахівця. Виклик майстра незручний дорожнечею послуг, узгодженням часу проведення робіт та іншими факторами.

Самостійна настройка дозволить заощадити сімейний бюджет, самостійно визначитися з вибором робіт, розібратися в правилах настройки тюнера, зрозуміти, що таке якісне цифрове телебачення на практиці. Під час робіт можуть виникнути труднощі:

  • незнання нових параметрів супутникового каналу;
  • відсутність знань з налаштування тюнера;
  • використання застарілого обладнання.

Налаштування нового мовлення можлива при наявності відповідного обладнання та інструкції, що додається до пристрою при його покупці. Самостійна настройка нового тюнера передбачає виконання наступних кроків:

  • ознайомлення з правилами експлуатації обладнання;
  • отримання інформації про свіжі частоти супутникових каналів України в 2021 році;
  • перехід за допомогою пульта управління в меню ” Налаштування»;
  • дотримання інструкцій виробника, а саме, вибір підменю “установка” і ” пошук каналів»;
  • введення потрібних частот і інших параметрів.

Налаштування обладнання та каналів залежить від моделі тюнера. Тому зазначена вище процедура не є стандартною.

Структура групи супутникових каналів

Цікаво! У деяких ситуаціях один і той же супутник може мати різні назви, що вводить в оману користувачів. Тому не варто дивуватися, що замість звичного Сіріуса може з’явитися назва супутника Астра.

Відстежити оновлення частот можна за допомогою мережевого пошуку каналів хоча б раз на місяць. Регулярне оновлення параметрів зробить переглядається відео якісним, а роботу тюнера безпомилковою.

Читайте також:  Прогноз курса Zcash (ZEC) на 2019 год

При появі проблем в налаштуваннях слід перевірити правильність інформації, що вводиться, справність антени, обладнання. Отримати достовірну інформацію про супутниках, частотах каналів, дізнатися нові параметри супутника ТРК Україна 2021 і інші дані допоможуть офіційні сайти телевізійних каналів.

Нові налаштування каналів – що змінилося?

У 2020 році супутник Хотбірд став транслювати 2 нових канали: TV Rus і STS Int. Перший має налаштування: частота 10604, поляризація – Н, швидкість потоку 27500, другий працює при налаштуванні таких параметрів: частота 12245, поляризація – Н, швидкість потоку 27500. Якщо обладнання приймає сигнал з супутника ABS користувачі тюнера крім стандартних каналів в новому році зможуть переглядати 2х2, СТС і НТВ.

При знанні нових частот українці зможуть насолоджуватися переглядом таких каналів як ТНТ + 2 і Карусель. Дивитися нове мовлення можливо при наявності аналогічного обладнання та дотримання правил підключення.

Частоти супутникових каналів України 2021-чи можна розкодувати супутник?

При кодуванні супутників фахівцями були змінені технічні параметри, тому, прийом сигналів старими тюнерами став неможливим. Деякі кулібіни впевнені, що розкодування супутника можлива, варто трохи позайматися зазначеним питанням.

Фахівці запевняють, що старі тюнери після перепрошивки та інших маніпуляцій не прийматимуть цифрове мовлення. Купівля нового обладнання є обов’язковою. Перегляд телемовлення на старому і новому тюнерах була можливою під час рекламної кампанії.

Сьогодні, вивільнені супутники займаються мовленням нових каналів і змінити ситуацію стало неможливо. Одночасно з кодуванням змінилися технічні параметри, завдяки яким цифрове відео можна дивитися в новому форматі MPEG4/DVB-S2.

Зазначене означає, що при самостійній розкодуванні каналів, технічні параметри залишаться новими і переглядати їх на старому обладнанні буде неможливо. Повернення до старого мовлення неможливий. Про нього варто забути, оскільки українці віддали переваги кращій якості.

Читайте також:  Чехол для Huawei Honor 8Х

Резюме

Головні зміни в цифровому мовленні відбулися в 2020 році. Однак, зміни є не останніми. Оскільки в 2021 році можлива зміна частот супутникових каналів. Для перегляду улюблених каналів користувачі сучасних тюнерів повинні скористатися меню пошуків нових каналів і ввести оновлені налаштування.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.