Меню

Тарифи МТС в Україні в 2018 році

Після проведення ребрендингу мобільний оператор «МТС-Україна» під оновленою назвою Vodafone вперше представив лінійку тарифних планів у 2015 році. Варто сказати, що інформація про появу на ринку цього мобільного оператора появилася значно раніше. Vodafone – це міжнародна компанія, яка заключила угоду з «МТС-Україна». Скоріше за все, така зміна була пов’язана з прагненням України вступити до Євросоюзу. Нижче розглядаються найбільш популярні тарифи Водафон України на 2018 рік, які можуть підключити усі нові абоненти оператора на умовах передплати. Також можна стати абонентом на контрактній основі.

В тарифах Водафон значно приділяється увага спілкуванню за кордоном, а саме в цьому сегменті «МТС-Україна» програвала своїм конкурентам на ринку телекомунікацій. Широка лінійка тарифів у цілому націлена на різноманітні групи споживачів: для когось є пріоритетним 3G-інтернет, тоді як іншим достатньо «безліміту» на розмови.Vodafone

Водафон Zaxiд

Лише жителі Львівської області матимуть можливість підключити цей тариф. Оператор стверджує, що це акційна пропозиція, яка має на меті залучити нових клієнтів. Всього за 5 гривень в день можна отримати безліміт на дзвінки в мережі, а також 500 мегабайт швидкісного інтернету. Крім того, можна безкоштовно телефонувати на один номер в Польщу, тоді як за одну хвилину розмови з абонентами інших країн доведеться заплатити 50 копійок. 

Unlim 3G і Unlim 3G Plus

Оператор мобільного зв’язку Vodafone задав вирішального удару іншим операторам, запропонувавши повністю безлімітний тариф без обмежень щоденного трафіку. Більш того, ціна за місячне користування тарифом складає всього 75 гривень. Пізніше новий безлімітний тарифний план представила компанії «Київстар», але за нього уже доведеться заплатити 155 гривень. Чому ж ціна так різниться, і наскільки новий тариф «Київстару» є конкурентоспроможним у порівнянні з пропозицією Vodafone. Unlim 3G

Читайте також:  О повышении минимального прожиточного минимума на 2021 год

Як уже було зазначено вище, Vodafone пропонує безлімітні дзвінки і безлімітний інтернет за 75 гривень, але наскільки «безлімітною» є пропозиція «Водафону». На відміну від «Київстара» у тарифі Unlim 3G Plus діє певний перелік обмежень, які компанія називає «політикою чесного користування»:

  1. Тариф  призначений виключно для користувачів смартфонів та планшетів, тоді як інші тарифи МТС в Україні в 2018 році дозволяють вільно роздавати інтернет. Таким чином, будь-яка спроба роздати інтернет буде фіксуватися працівниками інформаційного відділу оператора (для цього є спеціальне програмне забезпечення). Після цього оператор просто буде блокувати номер на 1 день.
  2. Обмеження швидкості після використання 3 ГБ. Варто відзначити, що 3 гігабайти – це все ж достатньо великий об’єм даних (можна подивитися один фільм або ж завантажити 200 аудіо-файлів). Після використання цього об’єму трафіку інтернет не буде перериватися, але швидкість буде обмежена до 0,8 Мбіт/сек.
  3. По замовчуванню усі відеоматеріалі на сервісі Youtube переглядаються по замовчуванню з потоковою швидкістю 0,8 Мбіт/сек., що не дозволяє досягти високої роздільної якості.

Таким чином, можна зробити висновок, що тарифу Unlim 3G Plus буде цілком достатньо для користувачів мобільного інтернету. Та для тих користувачів, котрі користуються інтернетом на різноманітних девайсах, включаючи ноутбук чи ПК, все ж варто звернути увагу на пропозицію від компанії «Київстар», де 155 гривень взагалі немає ніяких обмежень. Unlim 3G Plus

Умови тарифу “Девайс”

Навесні мобільний оператор Vodafone додав ще одну пропозицію до своєї лінійки тарифів, яка отримала назву “Девайс”. Як зрозуміло з самої назви, у цьому тарифі ставка робиться на активне використання мобільного інтернету. Одна із версій тарифів призначена виключно для планшетів, «розумних систем» та інших пристроїв, яким постійно потрібен доступ до інтернету, тому для дзвінків він не підвиде. Заплативши 90 гривень, користувач зможе отримати 10 ГБ високошвидкісного інтернету, при цьому використання соціальних мереж є повністю безкоштовним. Найбільш дешевим тарифом є «Девайс С», на умовах якого абоненту пропонується 50 МБ високошвидкісного інтернету на день, після чого він може вільно користуватися безлімітним інтернетом стандарту 2G.  До речі, нові тарифи МТС України на 2018 рік без абонплати таких обмежень не мають.

Огляд умов стартового пакета “Light +”

Light + – це чудова пропозиція для тих, кому не потрібен швидкісний інтернет, але у той же час є потреба в безлімітному спілкуванні як в мережі «Водафон», так і поза її межами. Відразу потрібно відзначити, що “Light +” – це самий дешевий діючий тариф оператора (місячна абонентська плата на умовах цього тарифу складає всього 40 гривень). Цей тариф можна купити на території всієї України за виключенням Полтавської та Сумською областей, де діють свої регіональні тарифи. На один місяць абонент отримує 500 МБ трафіку на дзвінки усередині мережі, що дуже мало, але у той же час є безліміт на 2G-інтернет. Також діють вигідні умови для дзвінків закордон.

Читайте також:  Где лечиться от употребления синтетических наркотиков в г. Запорожье

Тариф Vodafone Red M і L

Достатньо складно уявити, наскільки конкурентоспроможними можуть бути тарифи Vodafone Red M і L, коли на ринку уже є Unlim 3G і Unlim 3G Plus. Якщо раніше цільовою аудиторією зазначених тарифних пропозицій були абоненти, які активно користуються мобільним інтернетом, то тепер на ринку з’явилися безлімітні пропозиції. Наприклад, за Vodafone Red L абоненту доведеться заплатити 180 гривень, тоді як Red M коштує 90 гривень у місяць. Все ж варто зазначити, що тариф все ж буде вигідним для дзвінків на інші мережі, оскільки в ньому є 300 хвилин для дзвінків на номера інших операторів.Тариф Vodafone Red M і L

Vodafone Red S

Найбільш популярним тарифом «Водафон» все ще залишається Vodafone Red S. За 60 гривень абонент може отримати 4 ГБ високошвидкісного інтернету на місяць та безліміт всередині мережі. Тариф діє на території всієї України. Інші тарифи Водафон в Україні в 2018 році без абонплати можна дізнатися на сайті оператора.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.