Меню

Тарифи Водафон України на 2020 рік

Звісно, кожен сучасний українець думає про те, як можна економити на мобільному зв’язку, а ще більше – на мобільному інтернеті. Розуміючи це, сучасні провайдери пропонують такі пакети послуг, які б задовольнили різні категорії населення. Демократичністю та лояльністю до користувача, як завжди, вирізняються тарифи Водафон України на 2020 рік.

Тарифи Водафон

Передплата

Щонайменше 5 цікавих пакетів пропонує провайдер тим користувачам, які надають перевагу щомісячній передплаті послуг. Варто розглянути детальніше кожен з них.

SuperNet Start

Це ідельний варіант для тих, хто часто телефонує за кордон. По 3 грн. в день зніматиме система з рахунку, натомість щоденно буде нараховуватись по півгодини вільного спілкування із абонентами інших країн та ще по 80 хвилин для спілкування із тими, хто перебуває в країні.

Так само, як і тариф Водафон Лайт, цей дає змогу в мережі спілкуватись абсолютно безкоштовно. Що ж стосується мобільного трафіку, то на місяць дається аж по 4 Гб. Після вичерпання цього ліміту, можна замовляти пакети байтів.

Витрати на один місяць – 80 грн.

Device S

Таким самим простеньким тарифним планом, як і тариф Водафон Лайт, справедливо вважається тариф «девіс еска». Постачальник послуг навмисне розробив його для дітлахів шкільного віку. Поповнюючи рахунок свого чада на всього на 45 грн. на місяць, батьки забезпечують йому по 50 хвилин спілкування з іншими абонентами мережі. Кожна хвилина понад вказаний ліміт буде тарифікуватись за ціною: 1 грн.. На номери «по країні» можна буде дзвонити за ціною 1 грн.

З цим планом дітлахи зможуть також писати текстові повідомлення – до 50 шт. на добу.

Користувачі вже встигли назвати цей варіант найкращим для власників так званих «старт вочів» (розумний годинник), адже план дає змогу економити, але й достатньо спілкуватись.

Читайте також:  Тарифи для населення на електроенергію в 2022 році в Україні

Device M

Особливий та дуже відмінний від інших план. Його обов’язково вподобають усі блогери та любителі Ютубу.

Месенджери, усі популярні в Україні соціальні мережі, а також Ютуб (відео пас) можна використовувати ти тут скільки завгодно. Для пошуків у «всесвітній павутині» оператор пропонує цілих 12 Гб. У разі необхідності, можна дозамовляти доступ. За кожен «гіг» по 5 грн.

Натомість мобільний традиційний зв’язок «обійдеться в копійку». За кожну хвилину спілкування і з представниками своєї мережі, й інших, буде коштувати особі по 1грн. за кожні 60 секунд. За кордон можна буде здійснювати дзвінки за ціною 10 грн. хвилина. Поповнювати потрібно мінімально 80 грн.

 Device L

Варто назвати цей тарифний план одним із найдорожчих в категорії передплата, адже щомісячно доведеться віддавати по 130 грн. Разом із тим, він є найбільш вигідним та зручним для сучасних людей, котрі обирають життя з інтернетом.

Усі фіни та умови використання його фактично такі ж самі, які і в попередньому варіанті. Разом із тим, користувачу надається цілих 30 Гб мобільного інтернету. Якщо врахувати, що середньостатистичний фільм в мережі займає приблизно 2 Гб, то зрозуміло, що користувач з таким планом зможе переглядати аж 15 повнометражних фільмів в місяць. Якщо цього виявиться недостатньо, тоді завжди можна дозамовити ще. Так як і в «M», за кожен додатковий гіг користувач віддає 5 грн.

 Водафон

Family Plus

Віддаєте перевагу спілкуванню в месенджерах та по телефону? Тоді кращого варіанту вам годі й шукати. Оплачуючи 70 грн. раз в 30 днів, будете мати з цим тарифом змогу використовувати і менеджери, і телефонію (але тільки в мережі) без будь-яких лімітів.

Безумовною перевагою плану є те, що в дві сусідні країни – РФ та Польщу – можна телефонувати за ціною 50 коп. Така пропозиція діє в рамках пакету хвилин. На місяць їх 60.

Читайте також:  Тарифи МТС в Україні в 2018 році

Також значно дешевше можна спілкуватись із користувачами, що перебувають в Молдові. За кожну хвилину по 2 гривні.

Віддаючи зі свого рахунку по 1,5 грн. в день, замовник послуг отримує пакет 50 текстових повідомлень.

Якщо кошти на рахунок не було переказано вчасно, за кожен день знімається по 7 грн. Умови та ціни в цьому разі такі ж, як і при однаразовому місячному поповненню.

Контракт

Ще більш вигідними, як показує досвід, варто назвати нові тарифи МТС України на 2020 рік без абонплати, на контракті.  З великої кількості пропозицій, варто вказати найбільш цікаві на переконання користувачів.

пакеты Водафон

Red M

Пакет вже встигли зацінити усі прихильники соціальних мереж. Як і Vodafone Red XS, цей пропонує необмежене спілкування в месенджерах. Між «своїми» розмова повністю задарма та без жодного ліміту. Телефонувати на номери інших мереж можна за ціною 50 коп. в хвилину. Щоправда, купувати їх потрібно пакетами – мінімально 100. За кордон користувач дзвонить по ціні 1 грн. Для мандрівок мережею виділяється кожного місяця по 7 Гб. Підключаючись, абонент просто зобов’язаний оплачувати кожного місяця по 100 грн. В іншому разі, він не зможе користуватись пільговими хвилинами.

Red XXL

Дещо схожим на vodafone Red Extra S можна назвати тарифний план XXL. Такий найбільше підійде активним користувачам, які багато розмовляють. Непоганим стане такий варіант і для контактних центрів, диспетчерських. Хоча платити доведеться приблизно по 350 грн. в місяць, однак в спілкуванні клінч справді відчує свободу. Як і багатьох інших планах, обмежень зі «своїми» немає. На дзвінки користувачам інших операторів та стаціонарну телефонію «видається» аж по 500 хв. Для спілкування з «іноземцями» – ще по 150 хв.

Абсолютно безлімітним залишається мобільний інтернет. Перебуваючи в роумінгу, можна використовувати 100 Мб. Така пропозиція залишається актуальною аж для 75 країн світу.

Читайте також:  Сплата військового збору в 2019 році

ULTRA

Називаючи кращі тарифи МТС в Україні в 2020 році для бізнесу, неможливо не згадати і про цей. Один раз на 30 днів замовнику доведеться поповнювати свій рахунок на гривень 600. Умови користування та послуги дуже схожі на ті, що надаються користувачам попереднього плану чи Vodafone Unlim 3g, однак хвилин та трафіку тут більше. Так, щоб спілкуватись із представниками інших мереж, надається пакет із 1 тис. хвилин. Для дзвінків знайомим (клієнтам чи рідним), що перебувають за межами країни, надається ще 300 хв. Також можна надсилати смс повідомлення – 1000 грн. по 50 коп. кожне, однак на будь-який номер,  тому числі і за кордон.

Послуги мобільного інтернету надаються на тих самих умовах, що і для попереднього тарифу, в країні – без обмежень, в роумінгу – 100 МБ.

кофе

ULTRA VIP

Одразу варто сказати, що це найдорожчий план. Таким, як правило, найбільше користуються підприємці та контактні центри. Кожного місяця поповнювати потрібно на 1500 грн. Зате замовник має змогу обслуговуватись персональним оператором. Ціни на мобільних зв’язок в роумінгу в цьому разі пропонуються особливі.

Перебуваючи на території України, спілкуватись можна скільки завгодно. І це стосується не тільки дзвінків д «водафонівців», але й до усіх інших осіб, котрі географічно знаходяться в країні. Те саме стосується і мобільного інтернету в межах країни. Якщо ж користувач виїжджає за кордон (а точніше в будь-яку із 75 країн світу, які передбачаються компанією), абонент може використати 100 Мб трафіку. Всього лише 50 коп. буде витрачати замовник за використання одного повідомлення за межі держави. Пакет текстових повідомлень лімітований і складає 2500 штук на місяць.

Звісно, це же не повний перелік доступних варіантів. Усі тарифи Водафон в Україні в 2020 році без абонплати можна подивитись на сайті постачальника послуг.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.