Меню

Весілля (одруження) в 2020 році

Для кожної дівчини і багатьох чоловіків таїнство укладення одруження є яскравим і важливою подією в житті. Тому крім вибору сукні, костюма і ресторану важливо грамотно підійти до вибору дати весілля, врахувати всі важливі прикмети і забобони.

Дата весілля у невисокосний рік може принести удачу в шлюбі або стати каменем спотикання для двох люблячих сердець.

Весільна пара молодят

У 2020 році за календарем спостерігається високосний рік, і з цим пов’язано чимало питань, чи можна одружуватися і виходити заміж в цьому році? Які сприятливі і небажані дати в календарі для такої події?

Високосний рік: женитися чи ні?

Багато хто чув і вірять, що високосний рік не особливо підходить для того, щоб зв’язати свою долю навіки з іншою людиною. Чи це правда?

Ні, це міф і забобони, ніяких підтверджень того, що високосний рік будь-яким чином впливає на подальший шлюб – немає.

Важливо! Варто розуміти, що ні наукове співтовариство, ні служителі церкви не вважають високосний рік незручним, несприятливим або невдалим для барка.

Цьому немає ніяких фактичних доказів і заборон провести весільну церемонію, в основному тільки чутки і домисли.

Цікавий факт! У стародавні часи саме високосний рік вважали «часом наречених», дівчата на виданні намагалися скріпити союз з хлопцем саме у високосний рік. І якщо свати від дівчат йшли до хлопців, вони не мали права відмовитися від пропозиції.

Виходити заміж в 2020 році залежить тільки від рішення самих молодят, природа тільки благоволить люблячим серцям!

Читайте також:  Календар Луни у липні 2021 року

Переваги і недоліки

У будь-якому рішенні є дві сторони: переваги і недоліки, які варто вивчити перед тим, як приймати рішення про вибір дати весілля (одруження) в 2020 році.

У рік Білій металевої щури варто знати, що покровитель ница ісренняя і відкрита, тому, якщо укласти шлюб з корисливих міркувань, швидше за все вінбуде нещасливим і недовгим.

Весільні фігурки молодят

Переваги:

 1. Служителі церкви розпишуть пару в будь-який день, крім передодня неділі або п’ятниці. У високосному році немає несприятливих дат.
 2. Не варто відмовлятися від спільної офіційної життя з коханою людиною через міфів і забобонів. Забобони не можуть стати на шляху справжнього кохання.
 3. Якщо всупереч домовленостям з коханою людиною відкласти весілля, «друга половинка» може це не зрозуміти і цей рік дійсно стане несприятливим, адже весілля може бути просто розірвана.
 4. Немає ніяких причин вважати високосний рік невідповідним, адже немає гарантії, що в інший рік шлюб буде міцним.
 5. Якщо багато пар будуть відмовлятися, дотримуюся забобонам, залишиться величезний вибір дат в РАЦСах, не буде проблем з тим, щоб вибрати фотографа, ведучого, орендувати приміщення та інші атрибути.

Незважаючи на те, що сьогодні аргументовано розвінчують міф про високосному році, статистичні дані підтверджують, що весіль припадає на 15-17% менше.

Важливо! Для забобонних громадян, які все-таки вирішили одружитися в високосний 2020 рік, під час проведення обряду потрібно сказати такі слова: «вінчає вінцем, а не високосним кінцем». Це можливість повторно убезпечити себе від негативних наслідків, забобонів.

Звичайно недоліків трохи, але вони є, наприклад всі родичі, батьки і близькі люди напевно будуть відмовляти від весілля у високосний рік, повторювати повір’я, забобони,пропонувати грати весілля у не високосному.

У такій ситуації можна порадити лише триматися, кріпитися і тактовно обходити делікатні розмови. Це допоможе парі уникнути істерик, сварок і зберегти міцні відносини до весілля.

Читайте також:  Мобілізація в Україні в 2020 році

У відповідь родичам варто наводити канони церкви, які не забороняють одружуватися або виходити заміж в 2020 році. Навпаки, служителі церкви будь-яким способом намагаються вберегти прихожан від забобонів, пересудів.

Прикмети на високосний рік

Багатьох хвлюєпитання, чи сприятливий 2020 рік для одруження і які є прикмети на рік? Забобонним є багато людей, тому були розроблені за довгі роки спеціальні прикмети, спрямовані на те, щоб максимально довго продовжити шлюб:

 1. Радять в високосному році вибирати саме довге весільне плаття, щоб заміжня життя також була довгою і щасливою.

 2. 2. Якщо віддати перевагу старовинним, вінтажним украшеніям- це буде символізувати вічність і непорушність.
 3. Хороша прикмета на весілля у високосному 2020 році – це зберегти весільну скатерочку і щороку, використовувати в річниці. Вона стане оплотом надійного тилу і міцної родини. Тоді будинок буде повною чашею.
 4. Не рекомендують влаштовувати пишні гуляння у нареченої в будинку, щоб не відлякати благополуччя і щастя.

Сприятливі дні для весілля в 2020 році

Найбільш благополучними і оптимальними місяцями для укладення шлюбу є травень і березень, а восени – вересень і жовтень.

Календар з датою 29 лютого

Щоб спланувати в високосний рік весільне торжество можна скористатися місячним календарем. Тому, треба визначитисьь чи буде вдалим рік для весілля по конкретній даті:

 • У січні – 5,6,26.
  • У лютому – 2,7,28,29.
  • Березень пропонує – 6,8,29.
  • Квітень – 3,24.
  • У травні – 1,4,28.
  • Червень пропонує – 1,5,28.
  • Липень пропонує – 3,26,31.
  • У серпні можна вибрати – 3,23,30,31.
  • У вересні тільки 27.
  • Жовтень пропонує – 18,26,30.
  • Листопад – 20,22,27,29.
  • Грудень – 20,21,25,27.

Молодята особливо трепетно ​​ставляться до вибору красивою, співзвучною дати весілля, красиво виглядатиме дата 02.02.2020 в свідоцтві про народження. Але, варто знати, що, на думку астрологів саме ця дата не рекомендується до одруження.

Читайте також:  Закон України про звернення громадян станом на 2021 рік

Також різні варіації двійок у даті будуть виграшно виглядатиме, наприклад, 20.02.2020 або 22.02.2020. Хоча варто побоюватися комбінації двійок і нулів, адже астрологи попереджають, що це несприятливі цифри для міцного щасливого шлюбного союзу.

Якщо врахувати всі тонкощі і нюанси, можна грамотно вибрати дату весілля, яка буде гармонійно виглядати і зміцнювати союз.Вибирати дату весілля і визначитися чи сприятливий 2020 рік для весілля повинні дві люблячих людини. Адже найважливіше, не те, коли виходити заміж, а то з ким створювати міцний союз назавжди.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *