Меню

Весілля (одруження) в 2021 році

Більша частина молодят прагне організувати торжество так, щоб воно не тільки надовго і в позитивному ключі запам’яталося всім запрошеним, але і стало хорошим стартом для подружжя. Саме тому пари часто задаються питанням: «чи сприятливий 2021 рік для одруження?».

Існує багато прикмет і повір’їв, а також астрологія, нумерологія та інші езотеричні науки, згідно з якими для кожної людини можна визначити сприятливі дати для одруження, а не грати весілля у не високосному році.

Одруження у 2021 році

І якщо в 2020 році хороших днів для свята було не так багато, Та й весілля в високосний рік в принципі небажана, то в 2021 щасливих дат набагато більше.

Весілля 2021

У наступаючому році є багато сприятливих днів. Звичайно, вам доведеться орієнтуватися на пору року і організаційні моменти торжества (наприклад, виїзну церемонію краще робити пізньою весною, влітку або ранньою осінню, поки ще тепло), на день тижня (багато РАГСи реєструють молодят тільки по п’ятницях або суботах) та інші обставини. Але при великому бажанні завжди можна поєднати хороший день для весілля (одруження) в 2021 році.

Весілля 2021: яка обстановка в світі?

Якщо сфокусуватися не на місячному календарі і гороскопах, а на поточній епідеміологічної та економічної ситуації в світі, то варто взагалі відкласти торжество на невизначений термін. Як ви самі розумієте, весілля в епоху коронавірусу – ризикована затія через небезпеку поширення інфекції.

Осінь і весна не є сприятливими періодами для планування весілля через спалахи захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом. А 2020 і 2021 роки є найнебезпечнішими через нового коронавірусу, способи боротьби з яким поки недосконалі.

Весілля під час коронавірусу

Тому в даній ситуації, вибираючи дату одруження, варто орієнтуватися на період спаду захворюваності, а на самому торжестві дотримуватися всіх запобіжних заходів.

Ідеально буде перенести захід на теплу пору року і провести його на відкритому повітрі, щоб знизити ризик інфікування. Ще один варіант-віддалена весілля онлайн без близьких контактів.

Весілля в 2021 році за місячним календарем

Загальна рекомендація, яку дають експерти-планувати весілля на зростаючий місяць говорить наступне. Місяць є символом успішного розвитку відносин у шлюбі і зміцнення союзу двох люблячих людей.

Астрологи вже пропрацювали розташування зірок і планет на 2021 рік і визначили кращі дні для весільної церемонії відповідно до 29-денним місячним циклом, та відповіли на питання чи сприятливий 2021 рік для весілля:

 • сприятливі дати припадають на 9, 15, 19-20, 23 і 29 дні місячного циклу;
 • несприятливі дати припадають на 3, 6, 12, 17, 24 і 27 дні місячного циклу;
 • всі інші дні місячного циклу вважаються нейтральними для укладення шлюбу.

Краща дата для весілля 2021

Фахівці також відзначають, що в 2021 році краще вибирати для весілля дати, коли місяць виявиться в знаку Тельця, Рака або Терезів. Вони символізують довгі, міцні і щасливі сімейні відносини.

Також варто відзначити, що торжество не варто проводити під час місячного затемнення, так як дане явище негативно впливає не тільки на саме весілля (проблеми, сварки, зриви планів в день одруження), але і на подальшу подружнє життя. Але в цілому ви бачите, що 2021 рік багатий на сприятливі дати.

Красиві дати для одруження в 2021 році

Якщо вірити в прикмети, то ретельно потрібно вибирати не тільки дату, але і місяць весілля:

 • Січень- бути вдівцем одному з подружжя;
 • Лютий – єдність пари;
 • Березень – до можливих тривалих розлук;
 • Квітень – мінливість у відносинах;
 • Травень -все життя маятися;
 • Червень – довгі роки благополуччя;
 • Липень – щастя і горе навпіл;
 • Серпень – неземна довга любов;
 • Вересень – стабільний рівний шлюб;
 • Жовтень-  важкі відносини в шлюбі;
 • Листопад – до грошового благополуччя в сім’ї;
 • Грудень – божевільна Довга любов, яка з часом буде ставати тільки сильніше.
Читайте також:  Пророцтво про Україну на 2021 рік

Якщо чесно, здається все вище написане не правда. Особисто зная безліч щасливих і міцних пар, які одружилися, наприклад, в травні. Не варто звертати на це пильну увагу. Головне – внутрішній настрій. І можливо, у Вас просто є улюблена пора року?

Ви не уявляєте які красиві фотографії можна зробити навесні, коли починається цвітіння дерев, або, наприклад, в осінньому золотому лісі.

Невідповідні дні для весілля за церковним статутом

Хто слідує всім християнським канонам і мріє про вінчання, варто звертати увагу, в першу чергу, на церковний календар. Не потрібно одружуватися в період, який випаде в пост, незалежно одноденний він або багатоденний.

Згідно з церковним статутом, також не рекомендується гуляти весілля в четвер, суботу і у вівторок, якщо він випадає напередодні посту. Вінчання не проходить також в день великого церковного торжества.

Що говорить фен-шуй?

Згідно з давнім східним гороскопом, 2021 є роком білого металевого бика. Це горде і гідне тварина, спокійне і сильне. Тому на питання: «чи буде вдалим рік для весілля», ми можемо впевнено відповісти: «щасливим!» Але тільки за однієї умови: ви повинні прийняти серйозне рішення і бути готовим до того, щоб провести зі своїм обранцем все життя. В іншому випадку відносини приречені на провал.

Вказані вище слова здадуться очевидними, але не все так однозначно. Буває, що люди просто переслідують якісь свої особисті цілі, але планують при цьому жити разом в надії на «стерпиться-злюбиться». І якщо в інші роки таке рішення може привести до зміцнення відносин і справжньому сімейному щастю, то 2021 рік не терпить подібного.

Резюме

Весілля у невисокосний рік – важлива подія в житті кожної людини. Готуватися до торжества починають з вибору дати. Багато хто вважає, що правильно обраний день — це запорука довгого і щасливого шлюбу.

Читайте також:  Друк календарів — маркетинговий інструмент вдалого бізнесу

Багато хто звертається до місячного календаря, вважаючи, що фаза розташування супутника Землі безпосередньо впливає на благополуччя весільного процесу. Якщо ви не впевнені в партнері або своїх почуттях до нього, не поспішайте, інакше ваш шлюб ризикує завершитися, толком не розпочавшись.

Краще почекайте до 2022 року: так у вас буде час, щоб розібратися в собі, щоб заміжжя виявилося більш вдалим.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *