Меню

Чи можна робити весілля в 2021 році?

З давніх часів вважалося, що не можна влаштовувати весілля в будь-який день. Сприятливі дати для весілля обирали ворожки чи навіть ясновидці. Якщо дата була обрана неправильно, то це ставало причиною виникнення купи халеп та неприємностей. В результаті пари нерідко розлучалися. Вірування збереглися й до сьогодні, а тому люди навіть зараз намагаються обрати гарну дату, щоб не накликати на свою родину незгоди. Зручно те, що в період технічного прогресу не треба ходити до ворожки чи астрологів, шаманів, оскільки найкращі дні та дати для весілля вже давно відомі кожному.

Не секрет, що коли мова заходить про весілля, майже усі дівчата та іноді навіть хлопці стають забобонними й починають брати до уваги різні вірування, прикмети. Саме в день весілля вирішується, проживе пара щасливе життя чи їй доведеться провести роки в страшних сварках та скандалах. Кожен хоче, щоб в такий особливий день все пройшло ідеально, а тому навіть скептично налаштовані особи обирають ті дати, які є найбільш сприятливими для весілля.можна влаштовувати весілля

Яким саме є 2021 рік?

Для початку варто визначитися, чи можна робити весілля в 2021 році. У цьому році буде 365 днів, а тому він не високосний. Це означає, що можна спокійно влаштовувати весілля у 2021 році, а залишати його на 2020 не можна. Існує купа вірувань, в який йдеться, що високосний рік є несприятливим для якось важливих рішень, справ та взагалі для будь-чого, навіть для звичайного переїзду чи зміни місця роботи. Ось чому варто не відкладати таку важливу події та одружуватися й цьому році. Це найсприятливіший період, а тому шлюб буде довгим, міцним та щасливим.

Розглядаючи це питання також варто звернутися до китайського календаря. Згідно з ним, це буде рік жовтої свині. Цей знак вважається таким, що втілює у собі тягу до традиційних цінностей. Взагалі знак свині є дуже добрим та чуйним, він довго не триматиме зла та ніколи не пам’ятатиме образ. Вважається, що шлюби, укладені в період свині будуть дійсно міцними та душевними. Його учасники легко знаходитимуть спільну мову на ніколи не будуть ображатися один на одного дуже довго. Конфліктів у родині буде дуже мало, а пара існуватиме виключно у мирі та злагоді. Також свиня сприяє творчій діяльності, а тому парам рекомендується відшукати собі спільне хобі. Свиня любить попоїсти, а тому щоб шлюб був дійсно вдалим, треба на весілля влаштовувати пишний бенкет. Тоді ця дивовижна тваринка обов’язково зверне на новий союз свою увагу та буде усіляко йому допомагати.

Читайте також:  Останні новини медичної реформи в Україні

Перед тим як визначати, коли можна робити весілля в 2021 році, треба знати, що свиня має свої вимоги до чоловіка та дружини. Вони мають бути виключно щирими та відкрити один до одного. Річ у тім, що навіть невеличкі недомовки та секрети можуть розгнівати свиню та стати причиною виникнення сварок, скандалів. Також учасникам шлюбу треба навчити іноді жертвувати власними інтересами та бажаннями, щоб зберегти міцну родину при виникненні будь-якого скандалу чи конфлікту.

Отже, можна зробити висновок, що цей рік буде дійсно сприятливим для створення гарного й міцного шлюбу, але доведеться докласти певних зусиль. Треба обов’язково догодити китайському тотему цього торжества. Вважається, що свиня поважає старших та мудріших, а тому треба обов’язково запросити на весілля бабусь та дідусів, а також додатково навідатися до них. Саме вони можуть розкрити секрети гарного шлюбу та мають дати своє благословення.чи можна робити весілля в 2021 році

Астрологічне підґрунтя для проведення торжества

Стало зрозуміло, що прийдешній рік буде сприятливим для весілля в 2021 році, найкращі дні все ще треба визначити. Астрологи нерідко наполягають на тому, що саме вибір правильної дати має неабиякий вплив на подальшу долю родини. А тому до цього питання варто ставитися дійсно серйозно. Астрологи дають свої невеличкі рекомендації з цього приводу:

  1. Не можна влаштовувати весілля під час спадаючого Місяця. Річ у тім, що під час зменшення (спадання) це небесне світило забирає разом з собою усю позитивну енергію. А тому такі шлюби часто приносять лише погане та врешті решт розпадаються. Краще за все влаштовувати весілля в період зростаючого Місяця.
  2. Обов’язково треба брати до уваги те, як саме рухається Венера. Венера є планетою кохання, а тому вона має свій особливий вплив. Астрологи стверджують, що ця планета сприяє шлюбам, які були укладені під час її прямого ходу по небосхилу. А от якщо планета буде рухатися у зворотному напрямку, то це впливатиме лише негативно.
  3. Також астрологи радять утриматися від укладання шлюбу в період молодика, першої та останньої чверті. Найбільш поганими періодами для такої справи є дні повного Місця, а також дні сонячного чи місячного затемнення. Ці дати вважають поганими для будь-яких звершень.
  4. Варто звертати свою увагу й на знаки Зодіаку. Якщо Місяць знаходитиметься у сузір’ї Овна, Скорпіона чи Діви, то в ці дні не варто йти до церкви. Це погані періоди, які точно не зроблять шлюб міцним й гармонійним.

Звісно, це далеко не всі рекомендації від астрологів. Але навіть якщо враховувати лише ці чотири поради, можна обрати дійсно сприятливу для укладання шлюбу дату, яка сповнить його позитивною енергією та сприятиме утворенню ідеального союзу.

Які саме дати будуть сприятливими?

Тепер вже треба дізнатися, так коли можна робити весілля. Що стосується січня, то у цьому місяці найбільш вдалими для одруження днями вважаються 11, 7 та 18 числа. Усі дні після двадцятого числа в цьому місяці будуть поганими, на них краще нічого не планувати. У любому очікується схожа ситуація. Найкращі дати – 8, 10, 17 числа. Краще за все для шлюбу обрати першу половину місяця, адже після настання 20 числа розпочнуться лише несприятливі дати.

Читайте також:  Амністія в Україні 2018 року

Далі розпочинається чарівна весна, яка може легко принести молодим пара довге та щасливе життя. Для цього у березні краще за все укладати шлюб 8, 10 чи 15 числа. Що стосується квітня, то астрологи виділяють такі дати: 11, 12, 15, 18. А от травень вважається здебільшого несприятливим періодом. Існують навіть особливі повір’я з цього приводу. Але якщо вже немає можливості відкласти одруження, то краще призначати торжество на 10, 17 чи 19 число.призначати торжество

Загалом літо є найпопулярнішим періодом для одруження, адже можна легко влаштувати вечірку для друзів десь на пляжі та гуляти усю ніч. У червні торжество краще призначати на 16 чи 17 число. Інші дати будуть здебільшого негативними. А от у липні сприятливим днем для цього стане 8 число та 12 липня. У серпні буде лише одна найкраща дата – п’яте число. Загалом місяць буде більш сприятливим для одруження, ніж попередні, а тому можна сміливо обирати й інші дати.

Тепер треба визначитися, коли краще одружуватися в 2021 році похмурою осінню. У вересні астрологи рекомендують призначати торжество на перше, шосте чи тринадцяте число. Що стосується жовтня, то у цьому місяці сприятливими датами виявляться 4 та 11 жовтня. Загалом друга половина жовтня буде несприятливою, а тому краще не затягувати з цією важливою подією. В останній місяць осені астрологи радять одружуватися лише 8 чи 10 листопада. Починаючи з 14 листопада буде нещасливий період, коли торжество піде лише на шкоду. Рік завершується груднем, коли одружуватися варто 1, 2 або 8 числа. Це будуть найкращі дні, а друга половина місяця традиційно очікується поганою.Які саме дати будуть сприятливими

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.