Меню

Вихідні та святкові дні у березні 2022 року в Україні

Березень — чудовий і неповторний місяць, який завжди дивує своїм теплом та затишком. Всі ті, хто працює повинні знати коли будуть вихідні дні та робочі для того, щоб правильно спланувати свою діяльність, тобто вчасно здати різноманітні звіти та балансові проводки. Вихідні дні в березні 2022 року в Україні є довгоочікуваними та бажаними, бо це чудова пора року в яку починається квітіння та просинання всього живого в природі, а це не може дарувати радість та щастя.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - berezen-2022-prostiy.jpg

ЩО НАС ЧЕКАЄ?

На протязі березня вираховується 31 день. Робочими з них є лише 20, тобто стає зрозуміло вже що 11 днів є святковими або вихідними. В зв’язку з тим, що 1 число місяця є кінцем робочої неділі, то до завершення робочого тижня нового місяця можна ставитися відносно спокійно, бо він буде непомітним.

Тобто іншими словами людям прийдеться відпрацювати в повному обсязі 4 робочі неділі і трішки відпочити. Якщо люди трудяться п’ять днів і у них два вихідних, тобто класичний сценарій діяльності, то кількість субот складе 5, а неділь буде 4. При подібному ритмі діяльності і  восьмигодинному графіку роботи можна отримати, звичайно без лікарняних і відпусток за власний рахунок, 168 оплачуваних годин.8 березня, свято всіх жінок

ЩО ПЕРЕНОСИТЬСЯ, А ЩО ЗАЛИШАЄТЬСЯ

Нажаль, березень зможе нас порадувати лише одним святом, але досить значимим – це 8 березня, свято всіх жінок. Святкувати прийдеться в 2022 році в неділю, це чудово.

Слід згадати минуле, коли 8 березня не виділялося окремо і не було вихідним днем. Наразі все змінилося. Не зважаючи на цю позитивну подію, ведеться активний дискут з даного питання. Отже, святкові вихідні дні в березні 2022 р все ж залишаються не зважаючи на народні протистояння.

Велика кількість людей вносить пропозиції про те, щоб припинити святкування 8 березня, бо воно походить ще з радянських часів, а Україна , наразі, є повноцінною та незалежною державою. Вони впевнені в тому, що жіноча частина населення повинна бути в центрі уваги не один день на рік, а кожного дня.

Не зважаючи на подібні дискути,наші батьки та діди проти такої позиції і пам’ятають ті часи, коли свято набувало величезних масштабів з мітингами, вдячністю найкращій і найгарнішій частині населення і проти його скасування.  

ЩО В РЕЛІГІЙНОМУ КОНТЕКСТІ

Слід пам’ятати і про піст, котрий взяв свій початок ще з 19 лютого і протримається до 7 квітня поточного, 2022 року. В зв’язку з цим не відзначаються в березні різноманітні релігійні свята, бо на протязі трьох субот, а саме: 3,10 та 17 числа люди будуть молитися за душі своїх покійних родичів. Такі дні отримали в народі назву Батьківських субот.

СВЯТКУВАННЯ НА НЕДЕРЖАВНОМУ РІВНІ

Велика кількість дат в році мають чимале значення, але, нажаль, не можуть бути віднесені до вихідних та святкових, але вони носять в собі велику кількість гуманізму, поваги і пошани один до одного в державі, але не зменшують кількість днів, котрі необхідно пропрацювати.  

Якщо керівництво того чи іншого підприємства забажає, то зможе видати спеціальний наказ, за умови, що працівники виконають певні завдання та скоротити, або значно зменшити тривалість робочого дня.

Читайте також:  Календар фарбування волосся в листопаді 2021 року

До відома можна згадати заклади фінансового характеру, коли святкування встановлюються 1 березня. Зазначаємо, що цього дня українська гривня відзначає свою сто річницю з нагоди випуску. Завдячує вона своєму існуванню членам УЦР, які у 1918 році одностайно проголосували за створення даної одиниці в грошовому еквіваленті.

Крім того, варто згадати що 8 березня є ще досить визначним святом, бо в цей день також відзначається і 120 років від дня народження Стативи Олександра Феодосійовича. Він є чудовою людиною у всіх значеннях та заснував спеціальну школу з Петриківського розпису. Ця дата також є приводом для привітань митців та мистецтвознавців.

Вихідні дні у березні 2022 року заздалегідь сплановані урядом. Всім від мала до велика відомо про те, що 9 березня є також цікавою датою, бо саме цього дня на світ з`явився відомий письменник та поет на ім`я Тарас Шевченко.

На протязі 2022 року йому б виповнилося 205 років. Інші дні, а саме 10-11 березня будуть продовженням святкування кобзаревої дати.

Також слід згадати і про Василя Горностая, якому 22 березня виповнилося б 80 років.  Ця людина відзначилася чудовими педагогічними починаннями, відомий як визначний композитор.  А от по закінченню березня, а саме 29 числа, всі люди почнуть згадувати Кирила Розумовського, який був останній гетьманом Війська Запорізького.В передостанній день місяця, а саме30 числа слід згадати Олеся Жолдака , який був чудовим та неперевершеним перекладачем, сценаристом та визначним поетом. Тарас Шевченко

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.