Меню

Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

З кожним днем ​​війни з’являється все більше доказів, які Путін планував вторгнення Росії в Україну та її захоплення за 2-3 дні. Третього дня військових дій на деяких каналах стала з’являтися інформація про захоплення Києва. В Ірпені місцеві жителі знайшли склади з парадною формою російської армії, яку вони готували, щоб пройти Хрещатиком.

kogda zakonchitsa voina 18 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Навіть день був обраний невипадково. Російський президент розумів, що буде негативною реакцією світу. За ці дні він мав встигнути захопити владу та поміняти її. За його планами, до понеділка війна закінчилася, і Росія могла отримати м’якіші санкції.
Олексій Арестович про кінець війни в Україні

Радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович вважає, що війна між Росією та Україною була неминуча. Причому навіть якби при владі був не Путін, а якийсь інший ліберал чи демократ. Прогноз, коли закінчиться війна в Україні та як це станеться, він розповів у останніх новинах.

Все залежить від подій. По-перше, від переговорів, що відбудуться 20 березня. Щонайменше, це повернення на вихідні довоєнні позиції протягом 2 тижнів. Або росіяни підкопають війська під час підготовки до переговорів, зрозумівши, що домовитися не виходить. Очікується ще близько 15000 військових, які Росія може зібрати із сирійців, чеченців, а також військових, які зараз працюють у зонах. За другого розкладу бойові дії проходитимуть максимум до кінця квітня.

kogda zakonchitsa voina 2 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Під час переговорів Україна не готова піти на якісь поступки. Вона висуває досить жорсткі вимоги. Вважається, що якщо Україна отримає менше ніж до початку війни, то це її поразка. Заборонено за умовами конвенції розголошувати зміст переговорів.

Але відомо, що Путіну також необхідно показати якісь досягнення для свого народу. Наприклад, він може показати демілітаризацію України. Вони реально завдали нашій країні збитків і досить серйозних. Також Україна не зможе вступити до НАТО.

Російські війська зрозуміли, що одночасно наступати на кілька міст одразу безрезультатно. Тому вони кинули всі сили на Миколаїв та Маріуполь. Періодично лунають вибухи та стрілянина, але це для створення ілюзії, що війська знаходяться під Києвом.

kogda zakonchitsa voina 15 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Суми героїчно чинили опір. Завдяки партизанам, теробороні, військам та цивільному населенню, які не пропустили на Київ велику кількість російського війська. Вони були на 75% оточені ворогом. 15 березня вийшли останні війська із території Сум.

У новинах часто показують, як бомбять Харків. Але люди, які стали очевидцями, кажуть, що неможливо передати весь жах. Колишня столиця України зазнала обстрілів протягом усієї війни.

Астрологи про те, коли закінчиться війна в Україні

Мартіна Малишева, астролог, зробила сприятливий прогноз, коли закінчиться війна в УкраїніПротягом багатьох років вона жила в Таїланді, але повернулася до України на новорічні свята. Вона передбачила, що лютий буде важким місяцем. У Києві Малишева залишилася, щоб підтримувати своїх знайомих та близьких; і впевнена, що незабаром війна закінчиться. За її словами, весна 2022 року буде особливою у житті українців.

Марина каже, що зараз Україна допрацьовує те, що ще почала виконувати у 2003 – 2004 році. Це під час Помаранчевої революції та Першого майдану. Але Україна не зробила уроку з цих подій. Після війни українці мають оновитися, стати сильними та незалежними.

kogda zakonchitsa voina 17 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Події, які у 2022 році відбуваються в Україні, впливають на весь світ. Вперше з’явилася кібервійна, яка відбувається в інформаційному просторі. Ніколи не було запроваджено таку кількість санкцій проти однієї країни. Вона передбачила, що після 12 березня військові дії підуть на спад. Але світ не буде тим самим.

Читайте також:  Календар свят на кожен день на 2022 рік

6 та 9 березня дві дуже важливі планети, Венера та Марс, переходять до важливого знаку Водолій. Цей знак відповідає за свободу. Венера відповідає за наші бажання, а Марс – можливості. У зв’язку із цим прогнози оптимістичні. Але після розрухи доведеться все відбудовувати наново.

До червня проходитимуть період, коли можна буде відпочити та мобілізувати сили. Але паралельно відбуватимуться зміни у світі. Складними будуть серпень та листопад 2022 року.

З України виїхала велика кількість громадян. Вони також повинні допомогти фінансово для відновлення країни.

kogda zakonchitsa voina 13 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Астролога питали, скільки проживе Путін? За всіма прогнозами він мав померти ще рік тому, але сучасна медицина не стоїть дома. Астрологічний прогноз для російського президента поганий. Існує небезпека, що деякі внутрішні органи перестануть функціонувати.

Марина Малишева прогнозує великі фінансові зміни не лише в Україні, а й у світі.

Пророцтво Влада Росса про закінчення війни Україна-Росія

Тигр – це хижа тварина, яка нападає з кущів. Китайці вважали, що хлопчик має народжуватися у такий рік або рік Дракона. У такі роки відбуваються світові війни та катастрофи. Наприклад, 1914 року розпочалася Перша світова війна, а 1938 року – Друга світова. 1986 року стався вибух на Чорнобильській атомній станції. Це роки Тигра. Тому Влад Росса і говорив ще перед війною, якщо Росія і нападатиме на Україну, то саме цього року.

Небезпека загрожувала Зеленському, якого хотіли повалити у лютому місяці. Його неодноразово намагалися вбити. Про це також говорив Влад Росса на початку 2022 року.

kogda zakonchitsa voina 14 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Коли закінчиться війна в Україні 2022 року, астрологія прогнозує швидке її завершення. Особлива небезпека очікує Путіна у березні – квітні. Влад Росс каже, що Україна скоро переможе і це станеться несподівано для всіх країн. Протягом місяця повністю вирішиться питання війни. Змова вже визріла проти російського президента. Але якщо його не усунуть від влади до травня, то є загроза ядерного вибуху.

Зеленському загрожує небезпека у листопаді 2022 року. Існує ризик збройного нападу. Кожних 9 років в Україні повторюється Майдан. Наприклад, у 2004 році, потім у 2013. Наступна революція має відбутися восени 2022 року. Скинути українського президента може Ахметов, котрий цим посилено займався до початку війни.

Влад Росс каже, як і багато інших астрологів, що 2022 стане останнім для Путіна. Він стверджує, що російський президент народився 1950 року в Очері. Про це говорить його мати, яка зараз живе в Грузії. Путін з дитинства ненавидить цю країну, бо вітчим грузинів і часто бив його. Це пояснює війну Росії проти Грузії.

kogda zakonchitsa voina 11 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

У натальній карті Путіна зазначено, що він прийде до влади в рік, коли буде затемнення, також покине пост. Він став приймачем Єльцина у серпні 1999 року. Навіть Нострадамус прогнозував прихід «сатани» до влади, та його царювання до затемнення. Небезпека для Путіна буде у березні 2022 року. А закінчиться його правління не пізніше 20 квітня 2023 року, до дня народження Гітлера.

Путін планує призначити президентом після відходу свою доньку Катерину Тихонову.

Карта бойових дій

За 22 дні війни в Україні російські війська не просунулися на жодну з позицій. Навіть трохи відійшли назад у Луганській області та під Маріуполем.

Мапа бойових дій в Україні не змінилася за весь цей час. Російські військові шоковані поведінкою українського народу та армії. Вони очікували, що їх зустрічатимуть як героїв. Але вийшло інакше. Іноді окупанти намагаються наступати, але здебільшого намагаються закріпити свої позиції. За перехопленими розмовами стало ясно, що російські військові залишилися без харчування та боєприпасів. Їм дозволено займатися мародерством.
Чечня у війні

Прогнози, коли закінчиться війна в Україні, дуже оптимістичні. І з кожним днем ​​все більше зростає ймовірність того, що Путіна повалять свої.

kogda zakonchitsa voina 10 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Рамзан Кадиров скидав в Інтернет відео, що він перебуває в Україні. 13 березня пропаганда Путіна масово розповсюдила відео, нібито чеченці повідомляють Кадирову про стан справ під Києвом. При цьому українська влада заперечує цей факт. Більше того, радник глави Офісу президента Олексій Арестович пообіцяв велику грошову винагороду за ліквідацію Рамзана.

Читайте також:  Какой он копирайтинг для успешного продвижения?

Насправді відео було не для українців, а для чеченців. Володимир Петров, блогер та політолог каже, що відео було знято на території Білорусії чи Чечні. Це потрібно для того, щоб виправдатись перед своїм народом.

Він розраховував, що перемога над Україною буде упродовж 2 днів. Але вийшло інакше. Замість перемоги почали приходити труни з убитими військовими. І тоді Кодиров оголосив по 500 тисяч за кожного націоналістичного командира. Але це ніяк не допомогло змінити перебіг подій.

Для чеченців важливими є закони честі. Перемога в Україні для Кадирова багато важила. Чеченці не можуть програвати. Але цього не сталося і тепер він остерігається, що його можуть вбити. Стався конфлікт із Путіним. Зараз Кадиров має лише один шанс «виправдатися» перед своїм народом: це піти війною на Росію.

kogda zakonchitsa voina 12 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Журналісти

Христо Грозєв, журналіст-розслідувач Bellingcat, стверджує, що Росія спробує заморозити війну в Україні. Приблизно з 20 березня вони призупинять воєнні дії. Вони не назвуть її закінченою, бо доведеться визнавати програною. Легше утримуватиме все на замороженому етапі. Російські окупанти використали 95% своїх резервів і зазнають втрат на всіх напрямках. Більшість військових не розуміють, що вони роблять в Україні.

Христо Грозєв, журналіст-розслідувач Bellingcat, стверджує, що Росія спробує заморозити війну в Україні. Приблизно з 20 березня вони призупинять воєнні дії. Вони не назвуть її закінченою, бо доведеться визнавати програною. Легше утримуватиме все на замороженому етапі. Російські окупанти використали 95% своїх резервів і зазнають втрат на всіх напрямках. Більшість військових не розуміють, що вони роблять в Україні.

kogda zakonchitsa voina 9 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Пророцтво Мольфаров про закінчення війни в Україні

Найголовніше питання, яке непокоїть українців, це коли закінчаться бойові дії. Мольфари про те, коли закінчиться війна в Україні, кажуть таке. Кожен із них упевнений, що українці витримають.

Карпатська мольфаркаМагдалена Мочиовська стверджує, що вирішення питання відбудеться до кінця березня. Вона передбачає усунення Путіна від влади його ж народом. Невідомо, чи залишиться він живим, чи тільки залишить посаду. Після цього можливе повне возз’єднання України. Це стосується Донецька, Луганська та Криму.

Проблема з російським президентом полягає в тому, що він хворіє на онкологію. Його енергетично підтримує велику кількість шаманів. Найчастіше його поведінка називають «поведінкою пораненого звіра». Він втрачає контроль за собою. Але, незважаючи на всі старання шаманів, дні Путіна пораховані.

kogda zakonchitsa voina 9 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Мольфарка каже, що у тілі Путіна живе сам сатана. Він не шкодує, що напав на Україну. З перших днів війни вона бачить цифру «4». Це, можливо, тижні до перемоги.

Світ розуміє, що Путін не обмежиться Україною. Далі він піде війною чи на Польщу, чи на Литву. Американська, українська та англійська розвідки заздалегідь знали про плани російського президента щодо наступу. Але тільки ніхто не міг уявити, що він піде війною на мирних жителів, жінок, дітей або людей похилого віку.

Під час війни сталося об’єднання нації. Відбувається неодноразова спроба вбити Зеленського. Але Магдалена вважає, що наша нація переможе. Також вона заспокоїла світ, що ядерної війни не буде.

Можливі варіанти війни в Україні

Американський журналіст Томас Фрідман вважає, що існує 4 сценарії закінчення війни в Україні.

kogda zakonchitsa voina 6 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Перший сценарій

Жителі Росії чи Чечні вирішать скинути Путіна. Він часто казав, що найбільша втрата для людства – це розпад Радянського Союзу. Наразі він спрямовує всі сили на його відновлення. Йому 70 років, він накопичив добрий фінансовий стан. Мрія російського президента – увійти до історії. Про ненависть до України як до знаряддя Заходу він говорив досить часто. Агенти ФСБ підтверджували, що якщо російська армія увійде до України, то їх зустрічатимуть як героїв. Путін невипадково вибрав міста для наступу.

Читайте також:  Прогноз когда закончится война в Украине 2022

Але вийшло все інакше. Україна дала відсіч, і за 3 тижні загинуло багато російських військових, а також багато знищено техніки. Кількість захоплених та ліквідованих окупантів більша, ніж за весь період війни в Чечні.

Путін не може здатися, тож для своєї перемоги відправив 95% війська. Цим можуть скористатися Чечня чи Сирія. Також можливий бунт серед мирного населення. Більшість матерів відправляли синів на навчання, а отримають – у цинкових трунах.

kogda zakonchitsa voina 8 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Цей сценарій можливий, але малоймовірний, оскільки війну підтримує 72% населення Росії.

Другий сценарій

При війні в Сирії, Чечні та Грузії вчинялася низка злочинів, які вразили весь світ. Але Путін не покараний. Наприклад, місто Грозний зазнавало сильних обстрілів. На це може очікувати і Київ. Коли закінчиться війна в Україні 2022 року, до влади прийде російська маріонетка. Такий результат є малоймовірним і залежить від бойового духу українців.

Третій сценарій

Війна може затягнутися тривалий час. Путін нікуди не поспішає. Він планує створити Радянський Союз у 2032-2035 рр. і Україна не єдина країна, яку він планує захопити. Російські війська намагаються утримати свої позиції. Це відбуватиметься схоже на війну у Донецьку та Луганську протягом 8 років.

kogda zakonchitsa voina 5 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Четвертий варіант

Переговори Україна – Росія, що відбувалися на кордоні Білорусі, не дали позитивного результату Незабаром санкції вплинуть на Російську Федерацію. Для Путіна буде найкращим варіантом піти на компроміс, ніж вести безперспективну війну.

Росія виведе війська, а Україна відмовиться від вступу до НАТО. Цей сценарій малоймовірний. Диктатор не здатний програвати.

Несприятливі знаки

За прогнозами, коли закінчиться війна між Росією та Україною буде несподіваним для всіх. Цьому можуть послужитинегативні знаки, які Путін бачить всюди під час війни в Україні. За останні дні у Києві стало набагато спокійніше. Російські окупанти припинили скидати бомби після того, як одна з ракет впала в Бабин Яр і вбила там 5 людей. Це стало знаком, що російський президент, як і Гітлер, вбиває людей на тому ж місці.

kogda zakonchitsa voina 4 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

14 березня ракета потрапила до Святогірської Лаври на території Донецька. Володимир Петров, політолог та блогер говорить про те, що Путін мріяв захопити на 3 день Київ, як «мати земель російських» і проїхати Лаврами. Ця ситуація може призвести до відмови від Московського патріархату в Україні.

Війна до Великодня

Микола Вересень, журналіст та політичний діяч каже, що рано ще говорити про перемогу. Військо України твердо стоїть на своїх позиціях, але й окупантів ще не вибили. Повна перемога буде лише тоді, коли Путін буде повністю ліквідований. Це пов’язано з тим, що навіть якщо з України виведуть усі російські війська, все одно немає гарантії, що російський президент не загрожуватиме вибухами на атомних станціях. Оптимальним варіантом стане якщо Україна стане нейтральною. Байден вважатиме, що не допустив Третьої світової війни. Путін також матиме свої здобутки. Але це станеться не раніше Великодня. Кінець війни в Україні буде несподіваним для всіх.

kogda zakonchitsa voina 7 - Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Битва екстрасенсів

Максим Гордєєв, переможець Битви екстрасенсів, в останніх новинах, коли закінчиться війна в Україні, говорив таке. Українці не повинні піддаватися паніці. Майбутнє визначено на краще. Це поєднає націю. Путін не виконає своїх загроз і ядерної війни не буде. Максим стверджує, що до кінця березня війна закінчиться і Україні допоможе союзник-країна.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.