Меню

Астрологічний прогноз для України на 2018 рік

Астрологічний прогноз для України на 2018 рік намагаються скласти відомі екстрасенси, віщуни та мольфари. Чи справдиться їх пророцтво, невідомо. Але чекати залишилось зовсім трішки.

В старовинні часи навіть царі прислухалися до порад провісників, котрі спостерігали за зірками та повідомляли, коли розпочинати військовий похід, зустрічати послів з інших країн.

Спрогнозувати ситуацію в державі не здатні ні новітні технології, ні сучасна апаратура, ні політики, ні фахівці з економічних наук. Можливо через це люди цікавляться думками астрологів аби почути обнадійливу інформацію.Астрологічний прогноз для України на 2018 рік

Прогноз на розпад держави

Астролог з Росії Павло Глоба говорить, що зірки ще декілька років тому попереджали про військові дії на сході, віщували революцію. Правда, чомусь раніше, про такі його передбачення чомусь не було відомо. Провісник стверджує, що криза охопить декілька європейських держав. Україні не варто чекати позитивних новин. Через значний економічний спад та нестабільну політичну ситуацію на думку Глоби вже не буде єдиної країни, бо вона розпадеться навпіл, а схід приймуть до складу сусідньої держави.

Росія має створити православний союз, котрий стане швидко процвітати. Співпрацювати з новим блоком зажадає Україна. Проте скрутні часи чекатиме Північноатлантичний Альянс, не стане Європейського Союзу.

Можливо декого і влаштовує такий сценарій, але навряд, щоб він сподобається громадянам держави, сусід котрої приніс на її територію розруху і кровопролиття.

Очікування нової влади

Розкинувши карти таро, Максим Гордєєв тлумачить, що Україні потрібно готуватися до змін. У 2018 слід очікувати на політичну кризу, тому і влада, і парламентарії мають піти за результатами швидких перевиборів. На їх місце може прийти молода команда, що не пов’язана з олігархічною верхівкою, котра нарешті розпочне справжні реформи. Конфлікт на сході швидко вирішити не вдасться, примирити супротивні сторони дуже складно.

Читайте також:  Астрологи про те коли закінчиться війна в Україні 2022

Військові дії будуть то спалахувати, то затухати ще декілька років. На думку Гордєєва держава не розпадеться на частини.

Про зміну влади говорить Валерий  Московченко. До процвітання зможе привести лише активна молодь. Планети сприятимуть людям, але потрібно бути наполегливими аби відродити державу. На хвилі протестів не виключає астролог новий майдан.

І хоча військові дії продовжуватимуться, але за 5 років країна поверне окуповані території, через те що у східного сусіда виникнуть внутрішні проблеми.

Одеський астролог Влад Росс говорить про закінчення війни у 2018, але він прогнозує, що спірний півострів дістанеться Туреччині. Це має відбутися пізніше й не мирним шляхом, а з кровопролиттям. Розпад на дрібні частини чекає на Росію.

Провидець також вважає, що через загострення політичного конфлікту до влади прийде нова команда. Майже всі пророцтва астрологів для України на 2018 рік попереджають про зміну влади.Валерий  Московченко

Що бачать мольфари

Високо в Карпатах живуть провидці, що 3 роки тому попереджали про внутрішній розлад в країн. Та до їх думки ніхто з політиків не захотів прислухатися. Мольфари бачать при владі цілеспрямовану людину, що має величезні амбіції. Цій особистості вдасться налагодити зв’язки з сусідньою державою. Ні один президент, що був до цього не мав такої підтримки, яку отримає від народу новий голова держави. Дякуючи йому утвориться зовсім інша модель устрою.

Прогноз астрологів для України на 2018 рік дає надію на те, що ситуація в економіці нарешті покращиться, молоді не потрібно буде виїжджати на заробітки за кордон, а тільки на відпочинок та в екскурсійні тури. Хочеться сподіватися, що люди будуть виходити не на третій майдан, а на марш вишиванок, нарешті закінчиться війна, і більше не ставатимуть на коліна в містах і селах, зустрічаючи загиблих захисників країни.Що бачать мольфари

One Response
  1. hooly 28 октября, 2017 / Ответить

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.