Меню

Что ждет Украину в 2022 году?

Сучасне пророцтво про Україну на 2022 рік хвилює не тільки любителів езотерики і астрології, а й звичайних людей, які не мають відношення до таємних знань. Прогнози на 2022 рік дуже неоднозначні. Як буде насправді, не знає ніхто. Прогноз – це всього лише ймовірність того, що історія буде розвиватися тим чи іншим чином. Давайте розберемо загальні тенденції для України на майбутній рік.

Что ждет Украину в 2022 году

Астрологічні передбачення для України на 2022 рік

Неможливо передбачати майбутнє, якщо не порівнювати його з минулим. Астрологія базується на спостереженні та аналізі минулого, а потім на припущеннях про те, як це повториться в майбутньому. Варто враховувати, що майбутнє багатоваріантне, але основні тенденції завжди повторюються, хоча і в непередбачуваній формі.

Декілька інформації про попередні роки

Для України нещодавно закінчився перший «цикл Сатурна». Планета повернулася в ту точку, де була тоді, коли виникла держава. В астрології Сатурн називають хронографом, індикатором часу і циклів. Почався новий виток, історія онульовалася і пішла заново.

У 2021-2023 Сатурн пройде по тій же ділянці гороскопу, що і в 1991-1993 роках. Події не повторяться один в один, але схожі моменти будуть.

Пророцтво що чекає Україну 2022

У карті України можна бачити постійну трансформацію влади і тягу до державних переворотів, тому що планета Плутон знаходиться в Х будинку. Але це не найгірше. Гірше те, що Сатурн перебуває в I будинку і править гороскопом держави. Це говорить про важку працю, складні умови життя і необхідність економити. До того ж Сатурн в карті ретроградний. Це свідчить про економічні проблеми і уповільнені темпи розвитку.

Початок 2022 року для України очікується непоганим, складаються сприятливі аспекти планет. А в другій половині року становище в Україні загостриться.

Пророцтво що чекає Україну говорить, що на початку року Юпітер перебуває в Х-будинку солярної карти, що говорить про хороші перспективи. Планета Юпітер відноситься до VII-будинку, що можна трактувати як підтримку світової спільноти. Поєднання Місяця і Плутона – хороший показник у фінансовій сфері.

Також привертає увагу VII- будинок солярної карти і гармонійний Плутон, що говорить про значущу і позитивну роль чужих ресурсів в українській економіці. Завдяки зовнішній підтримці Україні вдасться зміцнити економіку. Але є нюанс: місяць, що управляє грошима, пов’язана з Нептуном, а ця планета – покровитель всього потаємного і таємного. Тому можна передбачити якісь тіньові грошові операції.

Читайте також:  Друк календарів — маркетинговий інструмент вдалого бізнесу

За положенням планет можна зробити висновок про погіршення умов життя для населення України. Прості люди будуть незадоволені, можливі акції протесту. Це буде неспокійний і важкий період для України. 2022 рік багато в чому буде фатальним і доленосним для українського народу, відбудуться важливі і поворотні події. Можливі загострення конфліктів на Донбасі.

Что ждет Украину в будущем

Якщо говорити про сприятливі тенденції, то варто згадати XI-будинок солярної карти, який відповідає за Місцеве самоврядування. Тут все буде нормально, і саме це допоможе країні вистояти.

А ось у фінансових справах в Україні знову присутня туманність, але в цілому стан речей у фінансовій сфері не викликає серйозних побоювань.

Передбачення Ванги на 2022 для України

Назву «Україна» відома болгарська ясновидиця ніколи не вимовляла. У своїх пророцтвах вона не раз згадувала про країну, що стикається з Чорним морем. Експерти переконані, що ці передбачення стосуються якраз українських громадян та їхніх земель.

За словами Ванги, на українських землях процвітатиме русофобія. Український народ вже не перший рік зомбують ЗМІ з подачі США.

Як говорить пророцтво про Україну від Ванги, влада в Україні буде слабкою. Ванга передбачала ненависть, яка шукає виходу. Є ймовірність громадянської війни. На думку провидиці, щоб не допустити кровопролиття, Росія введе свої війська на українські землі.

2022 рік буде непростим для звичайних людей, очікується зростання безробіття і падіння курсу національної валюти.

Ванга не бачила можливості нормального життя для українців, якщо до влади не прийде сильний лідер. Ясновидиця передбачила повний розвал економіки і що труднощі на цьому не закінчаться. Є у Ванги такі слова, але розуміти їх можна по-різному: «буде клич, буде ганьба, буде тьма, але все розвіється і вітром віднесено буде! Зелений господар багато змінить…»

Читайте також:  Кухня на природе: что такое сублимированная еда и чем она полезна?

Передбачення Віри Ліон

Пророцтва віри в Україну досить скупі. Вона вірить, що жителі України прозріють і зрозуміють, що допустили шахраїв до влади. Але коли це трапиться, вона не уточнює. Поки провидиця передбачає біди, негаразди і страшний вогонь ненависті.

Вона не виключає збройного протистояння. На думку віри Ліон, не вийде зберегти державу. Також вона передбачає боротьбу на грунті релігій.

Передбачення Влада Росса для України

Астролог пророкує що буде з Україною вже зараз. Влад Росс впевнений, що війна на Донбасі буде до того часу, поки Путін буде президентом. В Україні продовжиться цикл економічного підйому, що почався роком раніше. Національна валюта зміцніє. У країні з’явиться багато іноземних інвесторів. За словами астролога, в 2022 році всі забудуть про COVID-19.

Что будет с Украиной в будущем

Прогнози Генрі Кіссінджера

За словами Генрі Кіссінджера, представника «глибинної держави», в 2022 році може помінятися територіальний устрій України. Він передбачив, що Ізраїль переміститься на українські землі. Генрі описував створення «Нового Єрусалиму» – держави в державі на півдні України.

Якщо вірити в прогнози для України на майбутнє 2022, країна буде дотримуватися плану глобального перебудови світу або Плану Соломона, то українські землі розділяться на 4 частини: Новий Єрусалим, Галичину, Новоросію та Україну. Переїжджати з Ізраїлю та інших країн почали ще під час правління Порошенка. Зараз триває переділ нерухомості та активів, готується нова законодавча база.

Передбачення екстрасенсів на 2022 рік для України

Прогнози екстрасенсів обнадіюють, вони відповідають на питання, що чекає Україну в майбутньому. Україні обіцяють результативний і активний в соціально-економічному плані рік. Країну чекає час трансформацій і модернізації. Це хороший період для рішучих дій, кардинальних змін і нововведень. В країну прийдуть інвестиції від іноземних компаній, які дадуть хороший результат.

Читайте також:  Пультовая охрана в Киеве - что это и как работает

Треба уникати нераціональних витрат і розбіжностей в узгодженні єдиного шляху. Багато чого з того, що було обіцяно владою, так і не вдасться реалізувати, тому у народу будуть розчарування і незадоволеність.

Маючи хороші перспективи, країна вибрала шлях в нікуди. Вибрані шляхи розвитку приведуть до глобальної трансформації, яку ніхто не очікує. В результаті справи в Україні будуть поступово поліпшуватися.

Прогнози експертів про майбутнє України

Аналіз сценаріїв розвитку ситуації-підхід, який дозволяє краще розібратися в невизначеному майбутньому, особливо якщо людина живе в такий нестабільний час, як зараз. Простежування можливих варіантів розвитку ситуації під впливом ряду невизначених факторів допомагає багато переосмислити і переглянути. Завжди можливі різні сценарії. Майбутнє залежить від вибору, який зроблять відповідальні особи.

В останні роки Україна зазнала багато труднощів. Народ пережив валютні гойдалки, зростання цін і тарифів, різного роду реформи. Світова економічна криза вплинула і на українську економіку. Фаза падіння продовжиться до 2022 року.

Ймовірність початку Великої війни і російської інтервенції на українські території в 2022 році – низька. Але про припинення конфлікту на сході говорити не доводиться.

Резюме

Створення пророцтв – невдячне заняття. Якщо пророцтво Михальди для України на 2022 рік чи іншої людини збудеться, то багатьом буде здаватися, що воно спочатку було очевидним. А якщо не збудеться, то легко втратити авторитет. Навіть синоптики регулярно помиляються, що вже говорити про прогнози майбутнього цілої країни.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.