Меню

Гороскоп по знаках зодіаку на жовтень 2022 року

Слідкуючи за місцем розташування небесних світил, астрологи дають деякі передбачення щодо можливих подій в житті людей. Звісно, точної гарантії з приводу того, що в цей чи інший день людині пощастить, дати вони не можуть. Разом із тим гороскоп на жовтень 2022 року для всіх знаків зодіаку підкаже, чого з найбільшою ймовірністю слід остерігатись.Гороскоп по знаках зодіаку на жовтень 2019 року

Гороскоп на жовтень 2022 року для Овна

Другий місяць осені видасться непростим для Овнів. В їхнє життя прийде чимало змін, і далеко не всі будуть позитивним для знаків. Однак, Овни – не з тих, щоб здаватись. Якщо щось не влаштовує – потрібно це змінювати. З такою установкою «баранчики» підуть в бій. З великою ймовірністю, в жовті Овни будуть навчатись чомусь новому. Це можуть бути курси із сео-просування, водіння автомобіля чи кулінарні курси. Підвищити свій професійний, а з ним і матеріальний, рівень Овнам точно вдасться.

В особистому житті може трапитись якась драма, наприклад розлучення чи серйозна сварка. Серйозна ситуація хоча й завдасть серйозного удару по психологічному стані знаків, проте не буде тривати досить довго. Помирившись із партнером, Овнам доведеться проаналізувати свою поведінку, слова та ставлення до інших.

Досить суперечливим буде місяць в прані фінансів. З одного боку вдасться заробити додаткові кошти, з іншого – витратити на незаплановані витрати.

Мають шанс загостритись хронічні захворювання в тому разі, якщо Овни будуть нехтувати двома такими факторами:

 1. правильне харчування;
 2. спокійний емоційний стан.

Успішним стане вирішення усіх питань, якщо запланувати їх на такі дні: 6, 11, 13, 21, 26, 31.

Невдалі дати: 2, 8, 18, 24, 28.

Гороскоп на жовтень 2022 року для Тельця

З початком місяця в Тельців завантажать цілим списком завдань. Це стосується роботи як в офісі, так і вдома. Не варто тікати від цього чи шукати якісь відмовки: чим швидше Тельці приступлять до вирішення питань, тим швидше їм вдасться подолати їх.

Починаючи з другої декади місяця, як дає зрозуміти гороскоп по знаках зодіаку на жовтень 2022 року, в Тельцях проснеться бунтарський дух. Все менше вони будуть перейматись питанням, а що ж про них скажуть люди.

Жодної вигоди та корисні ці знаки не отримають від численних зустрічей із колегами та потенційними партнерами. Це може змусити їх задуматись над зміною діяльності. Віддушиною в скрутний період стануть сім’я та вірні друзі.

Наприкінці місяця можуть трапитись якісь проблеми із законом. Можливо це буде судовий процес, неправильно оформлені юридичні папери, штрафи за порушення правил водіння тощо.

У Тельців, котрі вже перебувають в парі, виникне непереборне бажання перевести стосунки у інший статус. Проте за свій вибір партнера доведеться поборотись із рідними. Батьки, якщо вірити в астрологію, можуть не дати своєї згоди на одруження.

Фінансова ситуація буде залишатись стабільною, а от гороскоп здоров1я застерігає щодо проблем із зором та побутовими травмами.

 • Кращі дні місяця: 6, 13, 16, 23, 24, 28.
 • Невдалі дати: 2, 4, 14, 16, 21.

Гороскоп на жовтень 2022 року для Близнюків

Для Близнюків жовтень стане місяцем випробовувань. Якщо довіряти астрологам, то представники знаку, як і раніше, будуть успішними в кар’єрі, однак час від часу їм все ж доведеться приймати серйозні рішення та підтверджувати свій авторитет. Більше Близнюкам доведеться задумуватись над способом свого життя. Колись не такі важливі події будуть піддаватись все більшому аналізу. Не радять психологи надто зосереджуватись на своїх помилках. Близнюки вміють «накручувати себе», а тому «копання в собі» може стати причиною до нервового зриву.

Читайте також:  Гороскоп по знаках зодіаку на грудень 2022 року

Помічаючи серйозність партнера (партнерки) друга половинка почне в жовтні більшим теплом та опікою огортати  свого Близнюка. Одинокі представники знаку з приходом осені мають усі шанси зав’язати романтичні стосунки. Швидше за все ніжні почуття будуть розвиватись із давно знайомою колегою по роботі. Найбільш сприятливим періодом місяця для романтичних пригод чи одруження стане період з 10-го по 15-те жовтня.

Фінансовий гороскоп попереджає, що витрачати протягом жовтня Близнюкам доведеться чимало. Кошти здебільшого будуть використані на дім, сім’ю та основні особисті потреби. Між тим, грошової кризи для цих знаків  не передбачається.
 • Кращими датами стануть: 5, 7, 8, 9, 10, 14, 17, 22, 24.
 • Не варто щось планувати на: 4, 11, 15, 21, 25, 27.

Гороскоп на жовтень 2022 року для Раку

Серйозні змін в соціальному житті знаків можуть призвести до особливо сильної емоційної напруги. Отримавши негативний досвід у спілкуванні з деякими іншими особами, Раки будуть змушені переглянути свою життєву позицію. Проекти, котрі забрати у представників знаку стільки сили, тепер видаватимуться нікчемними та пустими. З великою ймовірністю протягом першої половини місяця знаки будуть наповнені суперечностей та вагань. В дечому прийде розчарування, можуть змінитись пріоритети в житті.

В 20-х числах жовтня Раки матимуть якийсь урочистий захід. Можливо це буде ювілей в коханого чи Хрещення малюка у друзів. Після цієї події Ракам доведеться більше потурбуватись про рідних. Зняти емоційне напруження допоможе якесь нове хобі.

Раки, котрі знаходяться у шлюбі, будуть частенько конфліктувати із своїм партнером. Причиною до суперечок може стати ревність та невирішені фінансові питання.

Дещо зменшаться в житті Раків фінансові надходження, а от витрат, навпаки зорі та астрологи передбачають більше.

 • На успіх можна розраховувати в дні: 6, 11, 13, 21, 26, 31.
 • Невдалі дати: 2, 8, 18, 24, 28.

Гороскоп на жовтень 2022 року для Лева

Багато спілкуватись протягом місяця доведеться усім тим, хто народився у сузір’ї Лева. Між тим, розмови не завжди будуть приємними. Перші тижні місяця будуть присвячуватись далеким та близьким мандрівкам, успішному навчанню та творчим проектам. Разом із тим життєва ситуація, якщо все ж вірити астрологічним прогнозам, буде ще доволі складною. Левам обов’язково потрібно переглянути свою життєву позицію, цінності. Багатьом представникам знаку доведеться подорослішати та нарешті брати відповідальність у власні руки. Рух Венери 5-го жовтня вплине на сприйняття Левами світу матеріального та морального по-іншому.

Друга половина місяця, ймовірніше за все, буде присвячуватись дому та родині. Дорослі Леви можуть зайнятись якоюсь корисною роботою для спільного блага. Це може бути ремонт у ванній, генеральне прибирання, будування теплиці тощо.

Одинокі представники знаку відчують на собі позитивний вплив Венери. Осінні вечори вони зможуть проводити в приємній компанії близької по духу людини.

Теоретично проблеми можуть трапитись із костями та опорно-руховим апаратом. Варто більше уваги приділити зовнішньому вигляду та відвідати косметолога.

 • Успішні дні для Левів: 6, 11, 13, 24, 27, 30.
 • Невдалі дати: 2, 8, 18, 25.

Гороскоп на жовтень 2022 року для Діви

Нові можливості з’являться в житті Дів, як гіпотетично передбачають астрологи. Накопичені раніше кошти стануть тим стартовим капіталом, на котрому згодом можна заробити кошти. На початку місяця Діви справедливо будуть поводитись дуже обережно, але зможуть швидко адаптуватись та «відчувати» своїх потенційних партнерів. Кращим варіантом стане спів заснування якоїсь справи із добре відомими людьми.

Читайте також:  Гороскоп на весілля 2022

Не передбачається миттєвої віддачі та швидкого успіху, проте поступово матеріальне становище буде покращуватись. Наприкінці жовтня Діви зможуть навіть віддячити собі невеличкими презентами за сміливість.

На моральну підтримку Діви будуть розраховувати близькі родичі, особливо похилого віку. Наскільки б насиченим не був графік, все ж потрібно виділити трохи часу на близьких. З 15-го числа збільшується ймовірність конфліктної ситуації із сестрою чи братом. Тому краще тримати свій язик за зубами та не піддаватись емоціям.

Більше уваги слід приділити власному самопочуттю. Найбільш вразливим місцем у Дів в жовтні місяця стане нервова система.

 • Планувати важливі справи краще на: 6, 11,13, 26, 27.
 • Не варто нічого планувати в дні: 3, 7, 9, 24.

  Гороскоп на жовтень 2022 року для Терезів

  Другий осінній місяць стане тим періодом, коли Терези нарешті зможуть насолодитись із плодів своєї праці. Вони отримають хороше «місце» на роботі, фінансову винагороду за плідну роботу, повагу та визнання колег. Можна буде придбати щось цінне. На хвилі успіху важливо не втратити можливості: Терези повинні братись за великі проекти, а якщо самотужки з ними справитись не виходить, коді закликати на допомогу друзів.

  Проблеми можуть виникнути в сімейному колі. Травма у дитини змусить переключитись із власної персони на навколишніх. Якщо ж Терези й надалі будуть мало уваги приділяти своїм малюкам, відстань між ними та проблеми будуть тільки наростати.

  В другій декаді жовтня у Терезі виникнуть нові захоплення та хобі. Несподівано вони відчують охоту до малювання та акторської майстерності. Відкриються і організаторський та дизайнерський потенціал.

  Одинокі Терези будуть легко піддаватись спокусі та несерйозно відноситись до партнерів. Наприкінці вони охолонуть до таких легковажних стосунків та захочуть по-справжньому закохатись.

  Одружені Терези конфліктуватимуть із своїми половинками протягом жовтня не один раз. Найбільшої пристрасті та гостроти відчуттям принесе саме примирення.

  • Вдалі дні для різних справ: 6,13, 16, 23, 24, 27, 30.
  • Не варто планувати нічого серйозного на: 1, 2, 7, 8, 19, 28.

  Гороскоп на жовтень 2022 року для Скорпіона

  В середині жовтня в житті Скорпіонів відбудуться такі зміни, які посприяють покращенню родинних стосунків. Можливо це буде щира розмова, початок нового бізнесу чи підтримка у складний період. Що б це не було, Скорпіони зрозуміють, що найважливіше у світі – сім’я.

  Потепління наступить і в стосунках із сусідами, котрі вже давно надокучали.

  Складні моменти попереднього місяця зроблять Скорпіонів більш впевненими в собі. Окремі моменти змусять представників знаку закриватись в собі та менше довіряти.

  Емоційні самі по собі Скорпіони не вміють вирішувати конфлікти раціонально. Будь-які незначні суперечки змушують їх «язвити» у відповідь. В жовтні їм доведеться зменшити свою емоційність, більше працювати над своєю реакцією, інакше привести думки та нерви до нормального стану буде просто нереально.

  Ті, хто знаходяться в пошуках половинки, повинні самостійно себе налаштувати на серйозні стосунки. Цікаве знайомство може трапитись наприкінці жовтня.

  Вирішувати свої справи можна ці дати: 6, 11, 12, 16, 17, 23, 24, 26, 27, 29.

  Відмовитись від серйозних рішень потрібно: 1, 4, 14, 18,20.

  Гороскоп на жовтень 2022 року для Стрільця

  На успіх зможуть розраховувати Стрільці в суспільних справах та колективній роботі. Протягом жовтня вдасться познайомитись із багатьма цікавими людьми. Це можуть бути творчі особистості та відомі людини. Спілкування з ними посприяє особистісному розвитку, можливо ви навіть станете чудовими друзями.

  Цікавими повинні стати поїздки та відрядження з друзями.

  Третя декада принесе невдачі в фінансах, на роботі та у власній справі. Відчуття зміни змусить представників знаку задуматись над своїм життям. Вповні відкрити свій потенціал протягом місяця не вдасться. Щоб зібратись із силами та думками, Стрільцям потрібно побільше спокою та самоти. Не радять зорі надто відверто ділитись особистими переживаннями, адже не усі можуть вас зрозуміти.

  Не виключені труднощі в романтичних стосунках. Виною цьому можуть стати давні образи Стрільців.

  Фінансова ситуація буде мінливою, зате жодних проблем із здоров’ям не передбачається.

  • Кращі дати: 6, 11, 14, 17, 18, 21, 25, 26.
  • Неуспішні: 4, 7, 15, 27, 29.

  Гороскоп на жовтень 2022 року для Козерога

  Філософські питання все більше турбуватимуть Козерогів в жовтні. Зустрівшись із кількома небезпечними проблемами та негативними прикладами змарнованого життя, представники знаків більше будуть задумуватись над тим, що таке життя, для чого воно дається людям, чому трапляється смерть. Доведеться переоцінити цінності та дещо по-іншому подивитись на інших людей.

  На Козерогів з приходом другого осіннього місяця очікують певні фінансові проблеми. Представники знаку вміють собі відмовляти, стримуватись, а тому брак коштів не стане серйозною проблемою.

  Позитивним моментом для Козерогів стане відкриття чогось нового. Будучи готовим до цього, представник знаку зможе відчути усю повноту життя, насолодитись якісним відпочинком у перший та другий тиждень місяця.

  Не дуже хороша поведінка дітей дещо засмутись сімейних Козерогів та змусить їх змінити тактику виховання.

  В плані здоров’я найбільш вразливим буде шлунок.

  • Успішними стануть дати: 7, 9, 11, 14, 17, 18, 21, 24, 26, 27, 29, 30.
  • Невдалі: 6, 13, 19, 22.

  Гороскоп на жовтень 2022 року для Водолія

  Початок жовтня видасться Для Водоліїв, запевняють астрологи, доволі непростим. Важко буде підкорятись встановленим правилам та нормам, проблеми із реалізацією задумів стануть каталізатором конфліктів як на роботі, так і вдома. Непереборне бажання вирватись із звичного середовища змусить представників цих знаків наважитись на поїздку в інше місто чи навіть країну. На новій території та з великим пориванням до роботи Водолії мають шанс в більшій мірі відчути себе щасливим та успішним.

  Всередині місяця Козероги можуть зустрітись з певними матеріальними втратами. Це може бути затоплена ванна чи поломка дорогої техніки.

  Жовтень – не найкращий період для кредитів та позик. Наважившись на такі, Козероги ризикують залишитись повним банкрутом.

  Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - WildRat.jpg

  Обережним потрібно бути, попереджує гороскоп здоров’я, за кермом.

  • Вдалий час: 6, 13, 21, 26, 30 жовтня.
  • Невдалий: 2, 8, 18, 24.

  Гороскоп на жовтень 2022 року для Риб

  Погані подій попередніх місяців можуть негативно вплинути на настрій Риб протягом усієї осені. На роботі проблеми все ще будуть продовжуватись. Зайнятих власним бізнесом Риб чекає «застій». Це вплине на фінансові справи та може відбитись на здоров’ї. З початком жовтня Риби мають шанс захворіти та хвороби неврологічного плану.

  Над уповільненою реакцію доведеться попрацювати. Пошук себе в релігії стане успішним. Молитви та щире спілкування із Богом допоможуть Рибкам вийти із критичної ситуації.

  Не зайвою буде щира розмова із рідними. Вони ніколи не підведуть.

  В 20-х числах жовтня відбудеться відрядження за кордон. Воно допоможу не тільки успішно закрити великий проект, але й урізноманітнити життя «рибок», допомогти їм вийти з депресивного стану та вже в наступному місяці забезпечити працьовитих представників знаку солідною премією.

  Останній тиждень місяця дасть змогу зробити велику покупку.

  • Успішні дні: 6, 12, 13, 21, 27, 31.
  • Невдалі дати: 2, 8, 18, 24, 28.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.