Меню

Загальний гороскоп на 2020 рік Щура

Можливо, що багато людей не хотіли б відпускати Півня, адже він додав багатьом впевненості, рішучості та мудрості. Але, в ніч на 16 лютого свій пост займе новий хазяїн року – Металевій Щур. Він відрізняється своєю добротою, чесністю і відданістю. Саме ця тварина вирішуватиме «погоду» 2020 року, а також подарує багато нового, цікавого і, чого вже давно не було, стабільного. Гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку передбачає спокійний і гармонійний період, Щур прослідкує за цим, будьте впевнені. По китайському гороскопу цим роком управлятиме Металевій Щур – доброзичлива, мирна і вірна тварина. Вона ніколи не кине близьку людину у біді, допоможе радою і захистить. Якщо при владі будуть особи, народжені в рік Щура, то можна розраховувати на підтримку в усіх сферах. Адже, тоді на Землі не буде руйнувань, конфліктів і воєн, від яких так втомилося людство останніми роками.

час Щура

Кардинальні зміни

Загальний гороскоп на 2020 рік Щура передбачає кардинальні зміни у політичної та соціальної обстановки. Господар року не терпітиме біля керма всіх нечесних на руку та агресивно налаштованих політиків. Господар 2020 року радить цінувати те, що маєш, а не гнатися за розкішшю і багатством. Хоча, якщо в плані є благі наміри, то треба обов’язково домагатися намічених цілей. Головне, не крокувати по головах, не влаштовувати розбирання і не зраджувати близьких людей. Металевій Щур не потерпить зради, принесе удачу в робочій і фінансовій сфері всім, хто цього заслужив. Багато хто навіть не припускає, які перспективи, і прибуток їх чекають. Але для цього потрібно ще більше працелюбності і наполегливості, ні в якому разі не можна втрачати оптимізму в складних ситуаціях. Конкуренція буде, але і з недоброзичливцями можна налагодити взаємовідносини, якщо стати мудрішим. У любовній сфері гороскоп на 2020 рік обіцяє доленосну зустріч тим, хто в рік Півня так і залишився самотнім і неодруженим. Багато хто зможе віднайти свою другу половинку, можливо, навіть одружиться, повінчається і запланує народження дитини.

Читайте також:  Гороскоп по знаках зодіаку на квітень 2021 року

Металевий Щур

Процвітання кожного, хто прагне цього

Якщо хтось із членів родини народжений у рік Щура, то можна розраховувати на любов, чуйність, взаємоповагу та розуміння в сім’ї. У робочому колективі з такою особою не складно ужитися. Гороскоп 2020 багатьом пророкує кар’єрний зліт. Хто укладе шлюб і зустріне кохану людину, а хтось підпише вигідний контракт і знайде хорошого партнера. Не повезе лише тим, хто лінується, бреше і лицемірить. Щур не любить таких людей, тому не стане сприяти їм у ділових справах і любовних відносинах. У 2020 році Щура можуть статися кардинальні перестановки у верхах. Когось знімуть з високого поста, а комусь доведеться піти самому. Нарешті люди стануть щирішими, вдумливішими і справедливими. З’явиться шанс знайти роботу, проявити ініціативу, за яку не покарають, і побачити перспективу запланованого. Зло відступить назад, а добро займе головне місце в серцях людей. Яскраві і позитивні зміни торкнутися кожного окремо, а також зможуть вплинути на хід історії. Гороскоп на 2020 рік обіцяє процвітання і епоху миру і злагоди на Землі.

Щур– загартована і витривала тварина, тому слід сподіватися на те, що здоров’я у багатьох покращиться. Але слід забути про погані та шкідливі звички. Ніякого алкоголю і тютюну не має бути у житті здорової людини. З’явиться бажання та можливість відвідати якусь нову країну, поновити свій гардероб і просто подорожувати. Це дозволить зустріти нових друзів, адже Щур любить щирих відкритих людей. При цьому всьому не слід втрачати пильності, щоб не потрапити у руки шахраїв. Гороскоп на 2020 рік радить, для того, щоб рік був успішним, стати трішечки поступливішими і терпимішими. Не слід роздувати конфлікти і гарчати увесь час, мир і спокій повинні огортати кожного і бути у думках. У будь-якій ситуації цьогоріч потрібно залишатися щирим і справедливим. Тоді рік пройде позитивно, плідно та спокійно. А що ще потрібно для щастя?

https://www.youtube.com/watch?v=HAq_7ptGirA&t=10s

Справедливість і чесність понад усе

Загальний гороскоп 2020 радить без сумнівів братися до будь-якої роботи, злегка ризикувати і не боятися перешкод на шляху. Щур доволі відчайдушний, але справедливий. Стихія металу допоможе твердо відстоювати свою думку і принципи, не порушувати традицій і досягати успіху. Щур не дуже вітає зміни і переїзди на нове місце проживання. Тому він буде намагатися зробити усе можливе, щоб розширити або відремонтувати колишнє житло. На початку зими 2020 року масштабних змін не очікується, але до весни Щур почне активну роботу. Багатьом посміхнеться удача в грошах, з’явиться прибуток. Адже металевий колір притягує фінанси. Головне, самим не прогледіти шанси на успіх. Ну, і треба працювати, проявляти ініціативу, а не чекати з моря погоди. Тільки наполегливим Щур подарує перспективи, відкриє нові горизонти і допоможе зміцнити матеріальне становище. Багато хто обійме гідну посаду або змінить місце роботи. Астрологічний прогноз на 2020 року передбачає океан позитиву, море приємних емоцій, а також бадьорість духу та безмежне щастя.

Новий рік 2020

Рік Щура – рік сім’ї і миру

Щур не шукає розкоші, тому допомагає лише щирим прагненням досягти чогось більшого. Але навіть із конкурентами не слід лукавити. Головна зброя – чесність і порядність.

Повезе в цьому році і творчим особистостям, лише не потрібно ховати свої ідеї і фантазії, а втілювати їх у реальність. Якщо щиро вірити в себе, у свої сили, то можна здобути слави і, до речі, отримати непоганий прибуток.

Читайте також:  Загальний гороскоп для Близнюків 2020

Якщо одинока душа знайде своє щастя і поєднається з ним у шлюбі, то можна бути впевненим, що це на все життя. Також діти, яким випаде честь народитися саме цього року, будуть напрочуд життєрадісними і талановитими. Їм не забракне інтелекту і гарного фізичного здоров’я.

Отже, для всіх, хто не лінується, щиро вірить і чогось прагне, рік стане роком змін та звершень. А для тих, хто звик спостерігати за всім осторонь і лише нарікати на все та шукати причини своїх невдач, 2020 рік не принесе нічого. Бо навіть добрий Щур не любить ледарів, брехунів, зрадників та скигліїв.  

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *