Меню

Кадастрова карта України на 2018 рік

Кадастрова карта України на 2018 рік дає уявлення про земельні ділянки. Тепер всі користувачі Інтернетом можуть дізнатися необхідну інформацію. Карта допомагає розібратися з багатьма важливими питаннями та проблемними ситуаціями.

Багато українців цікавляться, як правильно користуватися ресурсом та що потрібно робити в разі виявлення помилок? Відповідь на ці питання буде надана у статті.Кадастрова карта України на 2018 рік дає уявлення про земельні ділянки

Призначення карти

Публічна Кадастрова карта України 2018 необхідна для того, щоб усі охочі могли в будь-який час узнати все про земельні ділянки. Також з допомогою ресурсу можна перевірити помилки. Якщо вони будуть виявлені, то можна повідомити про їх наявність онлайн.

Зараз все можна знайти у вільному доступі. Хоча раніше це було неможливо зробити. Це значно спрощує життя усім власникам земельних ділянок.

З чого складається карта?

Кадастрова карта має декілька шарів. Вони надають інформацію про координати ділянок, їх розміри, цільове призначення, кордони та багато іншого.

Слід зазначити, що структура карти не є простою. Тому користувачам потрібно уважно з нею ознайомитися. Це допоможе усім користувачам зі швидким пошуком потрібної інформації.

Дані про кадастровий номер

Власники землі знають про те, що вони зареєстровані в державному реєстрі. Крім того, у них є підтвердження того, що дійсно вони являються власниками, а саме, державний акт.

На обороті документів вказаний кадастровий номер. Він дозволяє знайти всю інформацію про ділянку. Якщо в документах немає номеру, то потрібно звернути увагу на Довідку про присвоєння кадастрового номера.

Читайте також:  Коментований КПК України станом на 2020 рік

Завдяки номеру можна дізнатися наступні речі:

 • який тип власності земельного участку;
 • його призначення;
 • розмір.Дані про кадастровий номер

Проблеми, з якими стикаються користувачі

Багато користувачів можуть зіткнутися з рядом проблем під час того, як користуються ресурсом. Найбільш поширені з них наступні:

 • проблеми з конфігурацією;
 • ділянки немає на карті;
 • немає номеру кадастру;
 • не вірне місцеперебування ділянки, хоча вона є на карті;
 • та інші.

Стикнувшись з будь-якою із перелічених проблем, або іншою потрібно звернутися до органів Держгеокадастру України. Саме там можуть допомогти з усуненням непорозумінь.

Дуже вадливо звернути увагу на документи. Адже саме в них часто бувають різні помилки.

Як виправити проблеми?

Коли помилки знайдені, необхідно відправити заявки на їх усунення. В цей час користувачі ресурсу можуть контролювати весь процес. А саме, вони зможуть дізнатися на якому етапі знаходиться вирішення їх проблемної ситуації, коли процес завершиться та хто їм займається.

Сайт працює з такими питаннями як:

 • виправлення назви;
 • при технічних проблемах помилки виправляються;
 • не вірний розрахунок показників;
 • невірні координати ділянки.

Але, слід зазначити, що складні питання виправити в онлайн режимі дуже важко. Наприклад, коли проблемна ситуація стосується декількох осіб, то потрібно іти до суду.

Треба сказати, що на розвиток онлайн сервісу було вкладено багато грошів. Але, не зважаючи на це, в його роботі існує багато помилок.Як виправити проблеми?

Як повідомити про проблему?

Щоб сказати про наявність помилки потрібно на сайті звернутися за допомогою до зворотного зв’язку. Вона є в верху сайту з правої сторони. Кожен, хто бажає має змогу нею скористатися.

Форма допомагає надати всі необхідні дані в заявці для швидкої виправлення помилки. Для її створення користувачу необхідно буде вказати свої особисті дані. Наприклад, ініціали, кадастровий номер та телефон. Крім того, можуть бути і інші. Більш детальну інформацію необхідно дивитися безпосередньо на сайті.

Читайте також:  Штатний розпис для підприємств у 2021 році

Існують певні недоліки при роботі з онлайн системою про які варто згадати. Основний з них це відсутність документальних доказів під час зворотного зв’язку.

Але існує й інша можливість виправлення помилок. Можна особисто відправити письмову заяву про помилку. При цьому такий варіант більш бажаний сьогодні. Про це навіть написано в законодавстві.

Виправляються помилки безкоштовно, якщо вони були зроблені по вині регістратора. В іншому випадку необхідно буде заплатити порядку 160 грн. Якщо є така можливість, то краще за все відправляти заявки в двох формах.Існують певні недоліки при роботі

Де знаходиться сайт?

Офіційний сайт Кадастрової карти України публічна 2018 знаходиться за адресою http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta. Тому всі бажаючи можуть переходити за посиланням та користуватися ресурсом.

Всі користувачі інтернету можуть в будь-якій час скористатися даним ресурсом. Це дуже зручно. І стало можливим з розвитком інноваційних технологій.

Але не сайті не можна дізнатися дані про власника ділянки. На це необхідно звернути уваги.

Що робити користувачу якщо він немає кадастрового номера?

Кадастрова карта України 2018 онлайн дозволяє знайти необхідну інформацію при відсутності кадастрового номера. Щоб це зробити потрібно:

 • зайти на сайт;
 • ввести всі точні дані місцеперебування ділянки;
 • за допомогою супутника знайти необхідну ділянку.

Всю необхідну інформацію для пошуку потрібно вказувати детально. Необхідно точно написати всі координати, а саме вказати місто та область. Це допоможе прискорити процес пошуку та зробити його більш точним.

Майбутні вдосконалення

Надалі карта буде вдосконалюватися. Можуть змінитися інформація про ділянки та споруди. Це допоможе користувачам краще зрозуміти ресурс. Їм також стане легше їм користуватися.
Дає відповіді на земельні питання не лише публічна Кадастрова карта України 2018, Держгеокадастр також.

Існує ряд проблем з якими стикаються користувачі онлайн ресурсу. Для їх виправлення потрібно не лише багато часу, але також і необхідні фінансові ресурси. Коли дана можливість з’явиться, то користувачі зможуть оцінити позитивні результати від роботи програмістів.

Читайте також:  Новые правила получения польской визы в 2020 году

Якщо казати про все вищесказане, слід зазначити, що власники земельних ділянок завдяки електронному ресурсу можуть дізнаватися важливу інформацію. Коли будуть знайдені помилки, краще за все подавати письмову та електрону заявки. Також слід зауважити, що якщо вони зроблені через вину регістратора їх виправлять безкоштовно. В іншому випадку необхідно буде внести певну суму.Майбутні вдосконалення

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.