Меню

Каталог періодичних видань на 2021 рік від Укрпошти

Напередодні нового року «Укрпошта», як і інші державні підприємства зіткнулася з труднощами. Головними з них було зменшення кількість передплатників на періодичні видання.

Причини того криються в пандемії 2020, пов’язаної з коронарної інфекції, в результаті якої деяка частина населення вважає за краще залишатися вдома. Тому каталог періодичних видань на 2021 рік від Укрпошти для декого залишається загадкою, українці не знають, що він собою являє і що пропонує читачам у новому році.

Періодичні видання Укрпошти

Ситуація з підпискою та кількістю читачів сьогодні у 2020 році

Статистичні дані свідчать про падіння підписних тиражів місцевих газет та журналів до рівня 87% від показників 2019 року. В цілому загальний рівень офіційно оцінений в 90% по відношенню до передплатної кампанії 2019 року. Українці оформили підписку 7,81 млн примірників газет і журналів.

«Український друкований інформаційний простір і надалі скорочується, що підтверджує практика попередніх років. Особливо турбують темпи зменшення тиражів місцевого рівня, які нерідко є єдиним джерелом інформації у віддалених районах і селах України», — таке висловлювання було зазначено компетентними особами у останніх інформаційних джерелах.

Винуватиць проблем, пов’язаних з низькою підпискою є невдала реформа «Укрпошти». У 2020 році падіння підписних тиражів українських газет за останні 2,5 року склало 25% і значною мірою викликане неякісною поштовою доставкою і зростанням тарифів.

Із заяв керівництва Департаменту, який управляє тиражами та членів правління Всесвітньої газетної асоціації, підсумки передплатної кампанії 2019 року свідчать про правоту песимістичних прогнозів щодо передплати, а також про неефективність роботи «Укрпошти». Він також зазначив, що завдяки діям та непрофесійному керівництву діючого директора «Укрпошти» обсяги підписних тиражів скоротилися на 2,6 млн одиниць.

Звинувачення торкнулося «архаїчних методів», які дали про себе знати спробою збільшити кількість придбаних за передплатою видань. Всі акції держмонополіста призвели до того, що обсяг передплати збільшився лише на 0,48%.

Підписка 2021 відкрита

З жовтня 2020 року відкрито передплату на періодичні друковані видання України на 2021 рік. Підписатися і стати читачами популярної інформації може кожен. На жаль, не всякий українець знає, що собою являє каталог передплати на 2021 рік. У ньому присутні такі різновиди видань:

  • газети з журналами загальнодержавного користування;
  • місцеві видання обласного, регіонального та районного масштабу, які випускаються згідно з укладеними з видавництвами договорами, кураторами таких видань є відповідні структури.

З термінами оформлення передплати «Укрпошта» ознайомлює завчасно. У період пандемії коронавірусної інфекції це робиться за допомогою публікації оголошень на веб-сайтах адміністрації, офіційних джерелах, інтернет ресурсах. Основними інформаторами державного підприємства є листоноші, які по даний момент є головними контактними особами передплатників. Саме вони інформують, як можна переглянути каталог періодичних видань на 2021 рік онлайн і що він собою являє.

Як оформити передплату на газети та журнали Укрпошти?

Читати періодичні видання можна і в Інтернеті. Але читання онлайн має свої переваги. Вибір між газетами і журналами в паперовому та електронному вигляді досить індивідуальний. Тому попит на послуги Укрпошти за передплатою періодичних видань залишається на високому рівні.

Каталог перідочних видань в 2021 році в Україні

Каталог Укрпошти містить понад 12 тис. найменувань, тому кожен читач зможе вибрати найбільш цікаву і тематичну підписку.

Читайте також:  Закон про авто на польській реєстрації 2020 року

Як оформити передоплату періодичних видань?

Оформити підписку можна в будь-якому відділенні Укрпошти або в онлайн режимі.

Оператор поштового відділення надасть вам бланк абонемента, який потрібно заповнити, а також оплатити підписку.

На сайті Укрпошти можна ознайомитися з електронним каталогом, знайти видання За назвою, індексом або темою. Вибравши періодичні видання і заповнивши необхідну інформацію, Ви зможете також оплатити онлайн підписку.

До якого числа можна здійснити передоплату?

Передоплата за поточними місяцями на газети, журнали та інші періодичні видання здійснюється до 10 числа (для обласних центрів), до 5 числа включно кожного місяця, що передує передплатному (для інших населених пунктів).

Користуючись послугою, можна замовити переадресацію передоплати (переадресація для доставки по іншій адресі).

Дослідження медіаспоживання в Україні

Проведені що недавно дослідження показали, що частина українців читають газети, яких насправді вже не існує. Про це повідомив один з членів ради директорів Української асоціації видавців періодичної преси.

Так, у рейтингу друкованих ЗМІ опитування «ставлення населення до ЗМІ та споживання різних типів медіа у 2020 році» були представлені результати відповіді на запитання «назвіть до трьох загальнонаціональних видань, які ви читаєте найчастіше?»

Серед них виявилися газета «Сегодня» – 21%, газета «Дзеркало тижня»- 9%, газета «Вечірній Київ» – 5%. Всі вони припинили випуск в 2019 році.
«Таким чином від 21% до 35% респондентів читають газети, які не виходять з 2019 року». А це. природно, викликає великі сумніви в достовірності всього дослідження, проведеного на американські гранти.

Резюме

Статистичні відомості та проведені компетентними особами дослідження показали, що кількість передплатників зменшилася. Тому каталог газет і журналів від Укрпошти в новому році повинен бути більш цікавим і інформативним. Тільки таким чином можна підняти зацікавленість українців в пресі і збільшити кількість передплатників.

Читайте також:  Робота без посередників в Польщі на 2020 рік
Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *